• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@julinka25 že se nestydíš lovit rybky v oceánu a pak je dávat na dort,je nádherný :grinning:
@beruska2x dík ten je moc jemný pro ně,já už mám vybráno,budu dělat tento,jen otočím barvy,víc se mi to pro ně hodí.

16. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, potrebujem tortu nastriekat striebornym lakom - myslite, ze to v tomto teple vydrzi a neroztecie sa zakaznicke cestou domov? :confused: uz som uvazovala, ze jej dam hotovu tortu a ten kupeny lak, aby si to ona doma nastriekala a vrazila do chladnicky. co vy na to? vazne sa obavam, aby to z tej torty nezliezlo dole, lebo do 5tich minut ju mam orosenu :frowning2:
16. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik pekna jednoducha torticka :slight_smile:
16. júl 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,nemate kontakt na dobru cukrarku z Ba-najlepsie Petrzalka,ktora by nam urobila potahovanu marcipanovu tortu v tvare lienky?prosim do IP,dakujem.
16. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik teda ta je faaak krasna :wink:

@rovni koukni na dorty od mamy, tam si najdes pekarku presne podle mista :wink:
16. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x no ještě aby se tak krásně povedla i mě :grinning:
16. júl 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no smola s tym kalichom.... podobne ako ja s tym tanierom minuly tyzden. Ja este nepotahujem len hmotu som si zarobila zatial z 2 cukrikov. Tu na tu 30-tku potiahnem a ozdobim az rano
16. júl 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nam pecie do kuchynskeho okna, tam sa neda ani dychat :frowning2: vobec neviem, ci to mam ist teraz skusit potahovat, alebo sa este ist hrat s nejakymi ozdobami :frowning2:
16. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka25 pekná tortička
a veruže to teplo je neskutočné - máme v bazéne 33 C vodu - deti z ulice už sa čvachcú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moje mini torty
16. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krása,tos dělala jak, rozpůlila kulatý dort?
16. júl 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas wau, krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vidim, ze sa cvachcu aj milenci na tvojej torte :grinning: a preco mini?
16. júl 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ferrari a bmw sú hotové.Fuj ale je horúco.Robí sa na nič. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak som hotová.Len ešte byt upratať :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
potrebujem surne pomoc
viem ze ste tu skusene, mate krasne torticky, ja robim 1x a potrebujem ju potiahnut kupovanym marcipanom...bohuzial sa mi lepi na valcek aj dosku....dala som aj olej ale nic...som z toho smutna, neviem co mam robit prosim poradte
16. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To preto dva krát bo mu preskakuje.Najprv nič a teraz naraz dva krát. :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fiona8 Skús podsypať solamilom,gustinom alebo preosiatym práškovým cukrom.Mne najlepšie je pod solamilom alebo gustinom. :wink:
16. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Nádhera.Z jednej polky si urobila kabelku a z jednej vanu?krása fakt :wink:
16. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka krasne auticka :dizzy_face: este mi prezrad, ako si robila tie znaky na nich
16. júl 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka
dakujem vyskusam, dala som ho aj do chladnicky strasne sa to topi..
a aky robievas kremy? dakujem :wink:
16. júl 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b Normálne malovala.Myslíš znak bmw a ferrari?malovala.sama som ostala prekvapená ako kmrásne som kona namalovala :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz som dávala do ferrari falošný parížsky a jogurtový a do bmw len jogurtový
16. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka hod este detail, prosiiim :slight_smile: ja mam z toho asi najvacsi strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka Jaj to je krása,dáš mi od nich klíčky? Ta mašle vypadá nádherně na tom ferrari.
16. júl 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jogurtovy si robila s rastlinnou slahackou?
16. júl 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik No keby si ujo zajtra pre ferrari nedošiel napíšem a príd si :grinning: :grinning: :grinning:
@sisa.b Nie normálnou len som tam šuchla želatínu aby to stuhlo riadne kôli orezávaniu :wink: Pokúsim sa lebo nechcem ju moc vyberať topí sa jak svina tá torta :angry: :angry: :angry:
16. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b tu máš detail.Nieje to vidieť dobre lebo to som chcela fotiť čo najbližšie.Ti poviem som si dala notebook do kuchyne pred seba.Klikla do googla ferrari otvorila wikipediu a tam na začiatku je znak ferrari zväčšila obraz a malovala.No ked som to dokázala ja tak to zvládneš aj ty neboj.Ja som z vytvarky nikdy neexcelovala. :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka perfektny znak :slight_smile: ja dufam, ze teta bude chciet tiez ferrari, lebo znak bentley ma mata este viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka teda suuuper :dizzy_face: jestli muzes hod jeste detail masle diky :wink: ajak se ti delala????
16. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne uz prepina z toho tepla. prave som namiesto sem napisala odpoved do majoviek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dobre kým netvrdli pružky.potom sa lámu :unamused: Ale je jednoduchšia ako tá s uškami.Bo bud ich necháš vystužené vytvrdnúť alebo niesu pekné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok