• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
moja vikendova....
20. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@enya00 všetko je z mmf :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 a ako ju robis?
20. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 co myslis ? :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 hmotu :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 ja robim podla tohto http://tortyodmamy.sme.sk/content/marschmellows-fondant ale suroviny si nevazim, davam len od oka
20. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@enya00 aj ja robim s mmf a tiez suroviny nevazim, vsetko od oka.. :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
20. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moja nočná mora dnešná... hrooozna robota :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@nika222 fantastická !!!!!! hneď by som si dala slanú verziu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@erinka83 ja objednávam odtiaľto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/formy/ , predtým mi manžel nosil z Brna ,priano z kamenného obchodu http://www.svetpeceni.cz/kontakt.html ...no som spokojnejšia z ráfkami z toho prvého ešopu ,nakoľko sú vysoké 8 cm a tie z Brna iba 6 cm :wink:
20. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ...aj tebe je sladkoooooo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas však totok, takú chuť mi to spravilo na ozajstnú kačku :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem se pokochala nad tím, co tady od včerejška zase přibylo, v pátek je to nejlepší, to vždycky slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a taky přidávám svoje :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
no, zienky, torta odovzdana, maximalna spokojnost z ich strany:slight_smile: taaaaak mi odlahlo.este aj 7 Eur som dostala.....
20. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem za rady hlavne Danke :slight_smile: nakup urobeny, torta dokoncena, navsteva moze prist :dizzy_face: na prvy ypokus som spokojna aj ked vrch som mohla viac uhladit, ale uz sa mi nechcelo fen vytahovat..., este ked mi aj krakeni pobehovali okolo a stahovali gate, bo chceli vsetko vidiet
20. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
ach bože ženy, ja bych toho mojho puberťáka zabila dnes :angry: tlak mi stupa, srdco bucha, uz dva krat za mnou prisiel, že : Mamí , prišli si po tortu . akoze vravím pre akú???????? :confused: :confused: :confused: a potom , že pockaj idem sa opýtať- raz dosli objednat torty a druhy krat dosli za mužom , ja myslela že ma porazí, už som sa videla ako blabocem , že som zabudla :angry: :angry: :angry: aach
20. okt 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@artepf nááádhernéé, vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tá topánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@nika222 prosím ta s cim niesi spokojna, ved je suprová, sliny mi zas vytiekli :grinning: teda ja by som nebola spokojna keby do nej zarezem a tam torta sladka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo vypada uplne ako pravá :grinning:
20. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 ja tu akurat Orion studujem :wink:
a siiilno vaham, ze asi rovno Jeziskovi idem preposlat :sweat_smile: :grinning:
20. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Žanetka, ja by som mu už za takéto fóriky vážne ublížila :angry:
20. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja uz by som bola po infarkte jak sa poznam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: práve tu stojí a čítal si to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby ze fóriky , ale on .... príde vždy akože vááážne !!!! si predstav ze ku niekomu prides , stojis pri brane, tam dobehne chalan , kukne na teba , otoci sa a ide prec !!!/mne povedat ze dosli po tortu/ az po mojich vypúlených očiskách ide zas za nimi opýtat sa , že čo si prosia :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ako poklepala by som mu po čele byť nimi!!!!
20. okt 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 Je nádherná...tá čokoládová... :astonished: Aj ja stem takú.. :wink:
20. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no máš to pestré :sweat_smile:, ale ja mojim ratolestiam stále hovorím, keď robia neplechu, že ich deti im to vrátia :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak tu je moja nestastnica pokazilo sa mi hadam vsetko este aj potah som zarabala 3x ledva mi vysli cukriky ale tak uz je prec tolko chyb na nej je tak ale pacila sa pani chcela presne taku ako som uz robila a to ja neviem tak uplne presne ved som neni kopirka tak par zmien som jej tam dala. vecer vas uz docitam a dopacitkujem idem upratovat
20. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@dm1 ja používam toto a je dobré a hlavne lacnejšie ako salko...
20. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tu je moja prvý čiapka,ďakujem za inšipráciu tu od vás :wink:
20. okt 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pristela moja...ja byt tebou, uz mam stale jednu tortu ..bars aj polystyrenovu..v pohotovosti :grinning: :grinning: :grinning: aby si bola pripravena na mladeho zartiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
konečneeeeeeeeee víkend :slight_smile: baby zdraví vás :slight_smile: tvá máňa ide off kus von s deťuchami pekný víkend vám všetkým :slight_smile:
20. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Tá je božská.... :astonished: :wink:
20. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok