• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h jani perfektnaaaa :dizzy_face:
20. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv čo si, je super
20. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja na ňu čakáááám. Už len hodinku a je tu priamo z Grobu :grinning:
20. okt 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela pošli ho ku mne, aspoň by som porodila :grinning:
20. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak hotovo možem všetko sladké spratať :stuck_out_tongue_closed_eyes: som mala disney víkend :sweat_smile:
20. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@pristela je suprový, ach si macher
20. okt 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dik , aaale nie som :frowning2: má male uši :frowning2: a z toho čierneho nad lícami som mala zrezať :frowning2: no a vela iného, tiež nechápem prečo som dala ružovu podlozku ked na nom je vsetko v červenom :grinning: :grinning: :grinning:

aale holky prisla som na to , preco som mala minule to N napisane naopak :grinning: :grinning: tá vykrajovacka je urobena naopak :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pokus o hotel Transylvániu :sunglasses:
20. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pristela dokonalyyy je :sunglasses: moj Tomi by ta zboznoval, keby mu takeho donesies :grinning: :grinning: u nas teraz Mickey a Mickey..od rana do vecera :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

absolut dokonaly..len mozno ta podlozka keby bola cervena..to ano, inak bezkonkurencny :sunglasses:
20. okt 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ten micky je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čo tam potom, že má malé uši, je super :wink:
20. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 ty kokšo, to je ako praváááááá, keby nevedela, tak neverím, že to torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela hej, naučíš ma fotiť ??? tak to sa tešííííííím :grinning: ale ja mám vážne blbý foťák :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukončený týždeň
20. okt 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@eliska22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja pisala, zeby sme mali pokecat o foteni , nie ze to viem :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam tiez šmejd foťak :grinning: klasicky digitálny /či ako sa to nazýva/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 50€ :grinning: a to bol v tej cene započítaný už aj kuriér :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ajka82 jéééé, ty máš doma taky krakeny? to je jako u nás :grinning: :grinning: :grinning:
@lamps to mi mamka taky říkala, Pán Bůh ti to vrátí na dětech :wink: jo děvče i s úrokama :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jaaj , baby , mne sa dnes darííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naháňam sa s malým po dome , jačíme, kričíme , zrovna som bola ja za strapatú rozgajdanú strigu , ktorá besno kričí , má vystrčené pazúry, besný pohlad, vyplazený jazyk :grinning: :grinning: :grinning: a ako tak revem na plne hrdlo počas behu :grinning: /maly predo mnou/ sa obzriem na vchodove dvere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tam stojí zákazníčka po tortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / puberťak siel von a vyslal ju dnu samu/ :grinning: jaaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@pristela aj si ju prebrala ? ci davaj v nohy ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ona chudatko len stála ani sa nehla , tak nevinny pohlad, ze ja tu vobec niesom a ticho mi vraví, že : ja som aj kričala, že som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaj no ale vsak nevadi , sranda musi byt :grinning: to bola mila holka , taký anjelik ludsky to je :wink: tak to pochopila a dieťa má tiež, i ked neviem či tak naháňa aj ona doma to svoje :confused: :grinning:
20. okt 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ahojte baby nadhere ste zase napiekli nestacim davat like :grinning: moje tri aj s pomocnikom :wink:
20. okt 2012 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dadka212 ja ich asi vyhladvam ci co alebo oni mna :(. ja to tiez nechapem predtym fakt najcastejsie som ten krem robila hadam 100 plechovic a vsetko ok a toot som hned kupila, vecer uvarila a druhy den robila takze u mna sa nemalo kedy pokazit aj keby chcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. jedno sa mi aj zdalo ze sa da ale proste som to pre istotu nedala som mala uz chut pokazenu tym kyslim..... inak ono to je tak ze keby vyberiem z vrchu tak 2 lyzice tak dole to uz nesmrdi ale tak nepouzijem ani za svet take slo vsetko do kosa
20. okt 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@dm1 jeziiis dani, nasi odisli pred pol hodkou a ja kukam na policu na chodbe a naznacovace tam :frowning2: budes ich teraz niekedy potrebovat? ak hej tak ti to poslem nejek inak, vyhutam ci nejaki spoluziaci byvali nepojdu domov teraz najblizsie dni...
a mam este jednu otazku...ked farbis coko na zlato, prip. ine farby, tak robis z bielej a tu nafarbis? alebo si prestriekla hnedu?
20. okt 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som odvtedy co som mala tiez skysnute salko uz som ani nekupila sa uz bojim hociake kupit

nadherne torticky ste popridavala a dakujem za vsetky paci sa mi :dizzy_face: a este moja dnesna teraz dorobena denna mora :frowning2: normalne mi je znej doplacu ako sa mi nedarili robit tie uholniky okolo torty stale mi to nevychadzalo stale som to strhavala a aj tak mi to nevychadzalo na vrchu je to este dobre,ale potom som to len natahovala co sa mi to zvecsovalo a aj tak je to naprd tak som tam dala sal a hotovo.Nastastie ju nechali na mna tak dufam,ze im to tam nebude vadit lebo mi je znej do placu :frowning2:
20. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
20. okt 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer paradna je, podla mna sa bude pacit:slight_smile:
20. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 dakujem :slight_smile: , som si konecne vyskusala s coko robit, aj ked som hovorila este pred par tyzdnami, ze nikdy nebudem, bo som sa toho bala jak cert kriza :sweat_smile:
20. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ved je super :slight_smile: ale inak teraz je asi nejaky divny vikend, bo ja najskor zle korpus upiekla a dnes rano, chvilu pred odovzdanim, som zistila, ze samko ma auticko na 2 narodeniny a ja na aute 3 nacapenu... tak som prerabala :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. okt 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som po neviemakej dlhej dobe teraz upiekla kolac aj nam doma:slight_smile:)).............
20. okt 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
tak moje včerejší a dnešní a ještě se mi v lednici chladí Burák, toho musím ještě potáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok