Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
20. okt 2012

@pipka 🙂

mimcak
20. okt 2012

prosím vás kde dostanem kúpiť ten kukuričný sirup na tu čokoplastelínu?

mima1311
20. okt 2012

@pristela 😀 😀 😀 ja byt nou , pytam teda aspon zlavu 😝 😝 😝 😀 😀 😀 ....i ked na tie tvoje umelecke diela je to asi aj nemozne , mas ruky zo zlata 😵

vlada111
20. okt 2012

@pristela tie uši som si nevšimla, ale keby sme mali ísť do detailov, proporčne máš pravdu. Ale podľa mňa celkový dojem je výborný, vôbec to nepôsobí disproporčne.

1katuska73
20. okt 2012

@pristela ten je krasny, aj ja chcem take vediet urobit ☹ .

vlada111
20. okt 2012

@vecernicci a krtko mal škúliť? 😀

dm1
20. okt 2012

@ajka82 to vobec nevadi nesuri mi to ;). Co sa tyka coko farbila som len na zlato a to z hnedej sprejom alebo praskovou

ajka82
20. okt 2012

@dm1 oki... dakujem

bzucinka2
20. okt 2012

@pristela 😀 😀 😀 to si viem predstavit, moj muz niekedy pozera na mna ci ma volat psychiatriu, ked sa s detmi besnime 😀 😀 😀 😀

aduskatt
20. okt 2012

@bzucinka2 u nas doma je to komplet na psychiatriu, my sa besnime vsetci traja🙂)

aduskatt
20. okt 2012

@vlada111 moja a ty co?..uz je po hostine, tak hybaj rodit🙂 kym mas dost energie z maska🙂

pristela
20. okt 2012

ste ma ukludnili , ze to vlastne bezna vec 😀 a niesom uz total na odpis do blazinca 😀 😀 😀 ved ja stale tvrdim ze som normal 😀

a holky strasne moc dakujem za pacitka aj pismenka, moooc si kazde jedno vážim , hodne to pomáha, ste andelicky 😵

@vlada111 som sa normal vratila mrknut na krtka 😀 😀 😀 😀 😀
@denisak77 tie cili papricky su bombove a to ta klobáska je tiez z hmot , alebo si tam supla skutočnu 😕 ? vsak na to kukám ako puk a nechápem 😅 úžasna robota ! 😉 😉

vlada111
20. okt 2012

@pristela a nezdalo sa mi to, že? 😀

vlada111
20. okt 2012

@aduskatt naši pred chvíľou odišli. No bolo to super, ešte nám zostalo aj na zajtra a ešte mám gaštanovú tortičku v chladničke. Dala som do nej aj višne a je to suprové 😉

levandulka3
20. okt 2012

@pristela tá je nádherná krajšia ako od Disneyho 😀 tá čierna je maľovaná?

aduskatt
20. okt 2012

@vlada111 ja akurat robim roladu , pre nas🙂) zachvilu zverejnim vysledok.mozno.........zavisi od toho, ci sa mi bude pacit, xixi
@pristela aj ja som znova mrkla na krtka🙂

pristela
20. okt 2012

@vlada111
@aduskatt mo krtko je jasny 😀 ale vypada to bombovo 😀 😀 😀 somsa zasmiala este, že Vladka nerodííííí !!!

@levandulka3 😀 dakujem 😀 , áno je malovana, niesom tak bohata , aby som mohla míňať extrem vela farby do hmoty na jednú myš 😅 a aj kto by to zapracovával 😕 ono ked sa maluje s prachovou alebo tymi lacnymi sypkými farbami z drogeriek, tak nieje problem zo schnutim , uschne to vzdy , ja ho mala za dve hodky sucheho 😉

pipka
20. okt 2012

@vlada111 a ty tu este furt strasis? 😕 😀 😀 sak uz husacina v bruchu...heš do porodnice konecne 😅 😀
ci ozaj az na Sabinkine meniny cakas? 😕 😅

pipka
20. okt 2012

@vlada111 som mrkla na krtka..a jakyyyy zlatyyyyy skulko 😀 😀 😀

jaaaj no krasne tu zas popribudali, idem nahnat drobizg do postele a som tu 😉

levandulka3
20. okt 2012

@pristela aj ja maľujem práškovými, schnú super 🙂 mne je zasa ľúto tých konzumentov aby jedli tak veľa farbiva

pipka
20. okt 2012

@yamahafazer perfektna je, nemusis mat strach 😎
pre koho si ju robila? 😕 bo ja mam jedneho znameho janka a akurat vcul ide niekedy 50-tku oslavovat 😀 😅

dadka212
20. okt 2012

@dm1 a prečo to nejdeš vrátiť do obchodu? mne vždy vezmú keď prinesiem niečo pokazené....

denisak77
20. okt 2012

@pristela ďakujem,klobáska je z punčoviny,sama som sa čudovala ako to dopadlo

mimcak
20. okt 2012

@janula.h tá je bombová

vecernicci
20. okt 2012

@vlada111 jen technická, co je to škúlit? 😉

pipka
20. okt 2012

@vecernicci ze mu ubiehaju oci 😉 kazde kuka na inu stranu...resp. k sebe 🙂

lawli
20. okt 2012

moja dnešná ..

denisak77
20. okt 2012

@yamahafazer .mám podobnú skúsenosť s loptou,je to o nervi

dajna11
20. okt 2012

@pristela geniálny

miciatko
20. okt 2012

tak baby ja mam taky klud po tych tortickach na stuzkovu, taky pokoj v dusi 🙂 🙂 🙂 🙂
foto fotene az tam , tak aj tak vyzera . . ..