• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@vinka a fakt si to nezkopírovala a nevytiskla, nádhera!
16. júl 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata, aj vase diela su nadherne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik čo myslíš to logo?Nie,nie dík,že zožalo taky úspech.Aj mne sa najviac na celej torte páčilo to logo :grinning: :grinning: Tu je detail mašle :wink:
16. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a májovky ti rozumeli o čom píšeš? :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka25 pána a ten nemo je fantastický :wink:
16. júl 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ani moc nie ked som tam spominala ferrari a torty :grinning:
16. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosím vás kde kupujete ty potravinářské barvy, já jsem to u nás zatím nikde neviděla, máme tu jen Albert a Lidl... a horko těžko jsem sehnala mandlové aroma - v drogerii...
a prosím vás nemáte někdo link na nějaký video návod, jak potáhnout kulatý dort?
16. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna práškové kúpiš v drogerke.A gélove cez internet :wink: www.peceniehrou.sk :wink:
16. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka perfektnéééé auťáky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a kabelka bola pečená v oválnej zapekacej miske a na pol rozdelená a vaňa v kovovej miske a okraje orezané
kabelka vážila 1,5 kg a vaňa 1 kg - a to mala vážiť 0,5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky :slight_smile:
anibas, vinka - jste hrozně šikovné :slight_smile:
16. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas kriste,že pol kila.To by som sa asi ani netrafila. :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja to ted dodelala, ani mi nechtela vystydnout zelatina a malej nechtel spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrej bude :grinning:
16. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniecka..iba pridavam nove fotky..zajtra budem citat a pozerat co ste krasne popridavali....
Ruzickova klasika
Madagaskar
spiderman
slzicka s orchideami
Futbalova lopta
Korytnacky 02 z reklamy:slight_smile:
16. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska kriste ženská to ako stíhaš.Ja som mala dve a som fachčila skoro celý den.ty ako zvládaš 6 :confused: Ty snad niesi ani človek ty asi čaruješ ženská.Fakt su krásne tie torty. :wink:
16. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ali no krasa :wink: ty orchideje jsou jak zive, mas muj obdiv v tom teple :sweat_smile:
16. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie korytnačky mi pripadajú ako keby sa išli množiť :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka na co ty hned nemyslis :grinning:
16. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x aj tvoja tortička je krásna :wink:
16. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ale nie?no kukni na ne. :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no jo no :pensive: :grinning:
16. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. tak predstavte si, ze mam za sebou svoju prvu torticku na objednavku. taka som bola rada. v stredu vecer mi pisala kamoska a dnes vecer si bola pre nu. a predstavte si, ze to bola objednavka na pipika. :slight_smile: poziadavka bola, aby bola vesela.

a druha torticka bola pre dcerku v stredu k narodeninkam.
16. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nadherne torty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako to robis, ze aj v takomto teple sa ti dari?

u mna hotova katastrofa. viac nez hodinu som potah na striedacku rozvalkavala, podsypavala, skusala potahovat, dvakrat som ho strhla a aj tak je to hrbolate a otrasne :cry: :cry: :cry: kurnik, a to je moja prva zakazka. ja snad nebudem mat odvahu si ani za suroviny vypytat :pensive:
16. júl 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b a kde je foto?
16. júl 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nadhera ale neda mi......co robia tie korytnacky ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak decka zasa sa mi dari.Som dofarbovala kvetinky a margaretku som totalne poserkala a gerbery ani nohovorim.Nikto mi pomiesal stetce a omylom som vzala ten zo zelenou farbou,namocila do oranzovej a malovalaaaaaaa.A mam hnede flaky.Slak ma trafi
16. júl 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca nerozumiem ty máš na každú farbu jeden štetec? :confused: No a,že len ja myslím na hluposti ked som kukla na tie korytnačky :grinning: :grinning: :grinning: Aha čo si si všimla :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no ja som toho mala rozmalovane viac vies?Dorabala som tu nestastnu margaretku zelenou a na oranzovu som mala druhy stetec akurat ze sa neako pomiesali a dopadlo to tak ako to dopadlo
16. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.Tak to je smola to hej :unamused:
16. júl 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam otazku.Budu mi drzat kvetinky male na mliec,marcipane bielk.polevou?Ci ako lepite?Musim daco vymysliet ked nakoniec robim uplne neico ine
16. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka este ho nemam posladany, iba potiahnuty. cakam, kym sa zas zachladi, lebo mu staci 5 minut mimo chladnicky a uz je hotovy :frowning2:
ale musim povedat, ze uz som kludnejsia. volala som s tou pani este na upresnenie nejakych detailov a ta mi povedala, ze si nemam robit starosti. ale aj tak ma to mrzi :frowning2:
17. júl 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok