• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@adka_praha krásne výtvory. tie mešce je torta alebo len modelovacia hmota?
@jenie123 krásna
@florentina krásny je ten spongebob čikto kto je.
@dm1 mádherné @maya30 prekrásna
@zz134 krásne tortičky a pekné meno Izak. Páčia sa mi biblické mená:slight_smile:
@mima1311 mádherná
@rapunzel1 nádhera. keby som aj ja vedela tak krásne modelovať:frowning2:
@dadka212 nádherné dielka. ten myšiačik je roztomilý @broucek2 prekrásne
@marci2305 mádherná
21. okt 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela fuuuu andelka moja :wink: , tak ked sa to stalo aj nasmu ,, guru ,, to ako tebe :dizzy_face: , tak ja budem taaaaak spokojne spat :grinning: som uz pochybovala , ze nieze neviem take pekne torty vymakane ako vy :confounded: ale ze uz ani hmotu spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak chyba je niekde inde ...ale zas sa musim pochvalit , podaril sa mi super vysoky a rovnucky korpus :slight_smile: :sweat_smile:
21. okt 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby čo je to podmaslí ide to do toho red velvet
21. okt 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ziadne otrasne ved sa ti krasne podarili :dizzy_face:
21. okt 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt cmar?? to je cera či čo?
21. okt 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak nie cera, cmar...........normalny kyslomliecny vyrobok
21. okt 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak nie cmar je mliecny vyrobok typu zakysanka , acidko, proste z mlieka ...je to riedke biele vo flaske :wink: a cera je stuzeny tuk , vo forme ako maslo :wink:
21. okt 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krasnucke su! Prosim Ta, to si cely vikend len piekla? Si enveiem predstavit spravit tolko vela tort cez jeden vikend! :slight_smile:
21. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem moc... :dizzy_face: tie mesce su minitorty... :slight_smile:
21. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha Ďakujem a ktorý je lepší do red velvet máte oskúšané
21. okt 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak lepsi myslis co konkretne? podla mojich info do velvetu ide cmar, neviem, ci to skusal niekto aj s niecim inym
21. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin taky se mi moc líbil a ještě zkusím koupit nějaký další
21. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 krásne sú,tú kvietkovú tie boky ten vzor,to si čím robila?ako?
21. okt 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady je ten můj Burák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a aspoň dva dny nic nedělám, kromě úklidu domácnosti a mytí oken :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@dajna11 je to toto http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_product=2342 a použila jsem 100% tuk vyšlehaný s cukrem a s bělobou (prachovou)
21. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som sa opýtať, čo hovoríte na ten svadobný veľtrh v inchebe Bratislava avizovanom na tortách snov? Neviete ako to tam bude chodiť? Či sa tam oplatí ísť, a či tam niektorá aj pôjdete? Niečo som postrehla, že to má byť torta len naoko mám pocit polystyrénová a ide vlastne len o zdobenie... Ak tam niekto bol, alebo vie, čo to vlastne ako bude prebiehať dajte prosím vedieť. Včera ma na to nahováral švagor, tak mi to behá v hlave.Môže to byť celkom zaujímavá skúsenosť, aký máte na to názor?????
21. okt 2012 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko krásny koník @emelia je nádherná, neverím, že prvá:slight_smile: tá bábika je normálna hračka, alebo je modelovaná? @zklimekova krásnučké @lawli joj zase tá hrozná téma. :confused: ale nádherná práca @lucula73 krásne dielka @pipka krásne @miciatko mádhermé @aduskatt mádherné dielkA @1katuska73 krásna @jakelina waw to je dokonalé. ja by som to nevedela ani len nakresliť. :astonished: @anibas mídhera @gumkacka1 krásna @jenie123 krásne @ollako prekrásna @mia114 krásne dielka @simasa nádherná @janula.h krásne tortičky @ajka82 krásne tortičky @mariann2 krásne @alenv je nádherný @lamps krásne tortičky @monikapo prekrásne. ten delfín a morská panna sú vymodelované? waw! @mrka2 nádherné @vejinka náhodou, je to jasná žirafka. Krásna je . @janula.h prekrásne dielka @nika1985 nádherná @artepf nádherné @nika222 pomylilia si si tému, toto je téma marcipánové torty, obedy sa dávajú do témy čo dnes varíte:slight_smile: @monikapo krásna @vecernicci krásne tortičky. keď si odmyslím mužský nástroj na tretej odspodu, sa miveľmi páčia všetky:slight_smile: @pajerchinova nádherné ,dielka, najviac sa mi páči to slniečko @yamahafazer krásnučké dielka @katulkaaaaaa krásnučké @denisak77 úžasné, tieklobásy su ako skutočné @ajaku hotel transylvania nepoznám, ale je to krásna tortička @pristela nádherný @miciatko krásne @lawli krásne @dada2007 nádherné @maya30 nádherné tortičky @pipka krásna @levandulka3 ndherné @dajna11 krásna @mia114 je prekrásna, waw a tie postavičky zvieratká ,nádherné @njonja nádherné tortičky @pristela krásna šmolková @broucek2 ako živé sú tie kvety, nádherné @eliska22 krrásna
21. okt 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@vecernicci krásny Burák
21. okt 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ty si trdlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že guru :grinning: :grinning: :grinning: veru vcera som tu pobehovala ako guruuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 stencils?krásny je,ako rukou malovaný :grinning:
21. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 děkuji
21. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 díky, ty jsi zlato, si dáš takovou práci nás všechny osobně jmenovat a pochválit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten striptér byl na přání, tak jsem musela přimhouřit oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. okt 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď tak na to koukám, že ten Burák taky šilhá, prostě asi budu muset na oční já :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dajna11 jojo stencil a dělalo se to fakt super, ani jsem nečekala a nadchla jsem se pro něj
21. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 aj ja si brusim na to zuby dlhšie len sa bojím že mi to nepojde :grinning:
21. okt 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se odvážím přidat sem pár mých. Patrová synovi k 1. narozkám - čoko korpus, pařížský krém s banány (bohužel lepší fotku zatím nemám); činka švagrovi k narozkám - světlý korpus, vařený čoko krém, broskve. :slight_smile: Není to tak skvělé, jako vaše dílka, ale jsou to můj 4. a 5. potahovaný dort, tak mám stále co pilovat :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@vecernicci podla mna je ten burak uplne skvelyyy... :dizzy_face:

ahojte... tak ja pridavam na chvilu moju poslednu chudinku- samozrejme, ze nie z vlastnej hlavy, ale kde som to nasla, to uz si nepamatam, len som si zapamatala namet... :sweat_smile:
21. okt 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@mizulienka dakujem a ano ano bola som si ju kupit :wink:
21. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok