• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
ahojte dievcata, mam pokazeny svoj pc, tak pisem iba tak narychlo z kamoskinho...chcem sa spytat, kolko moze vazit obdlznik 30x40cm pribinak plnka a trocha ovocia?dik
22. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Danka krásna je
22. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela bude pod mrakom a kosa jak v ruskom filme, max tri stupne
22. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. potrebovala by som poradiť. chcem spraviť do torty grilážovú plnku. urobila som si griláť a rozdrvila na malé kúsky, len teraz neviem, či ju primiešať ešte do teplého pudingu, aby sa ten karamel rozpustil alebo až do vychladnutého krému, aby tam boli tie kúsky griláže. nebude to tam potom také tvrdé? dúfam že viete na čo myslím :sweat_smile: dakujem za každú radu.... :wink:
22. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskad tie kúsky sa ti v pudingu nerozpustia. Ja by som ich teda osobne podrvila nadrobno a nechala také v kréme. Ale sto ľudí sto chutí.
22. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 no pre chlapa a este aj srdcova urcite by som nedavala nejake velike kytice.Mne by sa pacilo nieco ako je na tom tretom obrazku len mozno ine farby a daj teda srdcia kde strany das s takymi ornamentami(stencil) a par kvetov.Z tych jednoposchodovych mozes urobit dvojku na priklad ta kremovo zelena vyzera super dole bude s tymi stuhami na medziposchodi kvety a hore 50. Ten druhy obrazok je priklad to by si tiez mohla spravit srdcia a tak vyzdobit nie je to zle, a posledna samozrejme bez aniela a ine farby
22. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mizulienka myslím, že okolo 6-7 kg, ja som minule robila pribinák, ale maslový, s čučoriedkami a torta veľká na celý plech 3x mramorový korpus, 2x krém, vážila 6,5 kg
22. okt 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa trápila s ďalšou super objednávkou, chceli hotel, podľa fotky, v živote som ho naživo nevidela a fotky boli také maličké, že na nich nebolo nič vidieť, takže tu je hotel a 3 jeho manažéri :grinning: k ich narodkám, ktoré slávia tento mesiac
22. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mariann2 dakujem, napisala som im, lebo chcu dve take torty, to je aj celkom dost :confused: :wink:
22. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no veď sú to aj veľké torty teda
22. okt 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem robit bud. tyzden tekvicu velku oranzovu... Ako ju zafarbit? Mám investovať do spreju alebo risknut farbit gelovkou mmf? Bude to hmota z 3 balikov mmf min. vdaka za radu :slight_smile:
22. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásny
22. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha krásna
@teodorie krásne
@yamahafazer ďakujem @lucinka krásne
@heni79 ďakujem, ano torta je pes, robilaa so mto narýchlo, lebo partia už dorazila. stratila som čas, lebo deň predtým prišla švagrina so synovcom a tak som nestíhala. @mimoza13 krásne
@79zuzana ďakujem
@wera.g krásne
@daducha nádherné @monikapo krásna
@ivkaivka nádherné
@dadka212 krásna
22. okt 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka Ďakujem a ďakujem za páči sa mi to všetky

ako sa môžem naučiť robiť také krásne postavičky ako vy?
22. okt 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 robia sa aj v babovkovej forme. Ja som robila v obycajnej sklenenej miske a plus este jeden normalny okruhly 23 cm korpus, kedze miska bola dost nizka... ta babika ma neskutocne dlhe nohy :grinning:
22. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
chci poděkovat všem za Líbí se mi :grinning:
22. okt 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako urobim pepermintou plnku do praliniek...
22. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 postavičky, ktoré si urobila, boli veľmi pekné, zdokonaľovať sa budeš hlavne tréningom, každá ďalšia bude krajšia a krajšia, popozeraj si fotopostupy, je ich kopu a o chvíľu budú tvoje postavičky dokonalé :slight_smile:
22. okt 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 .................... inspiracie z internetu a tu z MK ................................ :wink: :slight_smile:
22. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
žienky už zajtraaaaaaa držte palceeeeee :slight_smile: a ľudia volajú a volajú a prehovárajú :frowning2: a jednu neurobíš?? :confounded: ako ich viete spacifikovať?
22. okt 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, máte někdo inspiraci uzavřenou knihu pro chlapa. Na netu hledám, ale stále nic moc nenacházím. Aspoň ne nic zajímavého a tak ocením cokoliv co by mě inspirovalo. Moc děkuju
22. okt 2012 o 18:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Mě teď paní přemlouvá na dort na 25.12. lidi si snad myslí, že ani normálně už nežijem, ne.
22. okt 2012 o 18:28  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper farby prisposobit , kvety farebne tiež, nápisy jasne zmenit a promočne vecicky vyhodit a je to :grinning:
22. okt 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela krásné inspirace
22. okt 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne by sa zisla otvorena kniha inspiracia.. :grinning:
22. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 musíš si ji představit otevřenou :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte,klobuk dole,pred vasou pracou :wink:

Prosim o RADU!!!!
Chcem urobit dcerke tortu a na jej vrch dat ,,gumovy,, obrazok
Na nete som nasla video,kde taky obrazok robili.Kontury obkreslili cokoladou.Potom farebnou hmotou vyplnili vnutro a ked ta hmota stuhla,dal sa obrazok preniest na tortu.Ta hmota stuhla na gumu.Len neviem z COHO ta hmota bola.Vyzeralo to ako maslovy krem,no ten nestuhne na gumu :unamused: Napadli ma aj roztopene jojocukriky,no tie su v tekutom stave strasne lepkave,tak neviem ci by sa to dalo urobit.......
Poradi mi niekto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas baby potrebujem neaku inspiraciu na tortu priatel ide mat 33rokov a ja by som cchcela nieco pekne pomozte mi prosim
22. okt 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jediny sposob ako dokazem urobit obrazok je tento:
Hmotu mmf si zafarbim,povystrihujem jednotlive casti,poukladam tesne k sebe a kontury obkreslim cokoladou :confounded:
22. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok