• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@domika9 ja budem tiez maturovat dnes.Som an poslednu chvilu musela zmenit dizajn torty a berie ma des
17. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek foto az ked druhu dokoncim a odovzdam
17. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 párátkem naamočením ve vodě kápni kapku tam kde chceš mít kuličku a tu tam pak jen jemně zatlač.
17. júl 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su obe. na ten pohar este pojde maly dres, tak som ho zatial cvakla aspon v chladnicke. neviem, ci budem mat sancu ho odfotit aj potom. som zvedava, co mi na to povie zakaznicka :pensive:
17. júl 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b tohle mi nedělej,mi spadla pusu až na zem. Nááááááááááááádhera. Proč já o Tobě nevěděla před svou svatbou? Sice jsme měli dort od profi cukrářky,ale tomu tvému se nevyrovná. A ten pohár,to muselo být práce.
17. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, veru nadhera, obidve su prenadherneeeeeeeeeeeee
A ja sa vobec neucim, iba slintam nad vasimi tortami :grinning:
17. júl 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby toto som dne poťahovala a zdobila.Tortu som nepiekla to si doniesla kámoška a ja som ju len dokončila. :wink:
17. júl 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem holky :slight_smile: pohar sa nastastie pacil, tak som rada. ale veru dal mi viac zabrat, nez ta svadobna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
svadobna mala 4,5 a pohar 5 kil
17. júl 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka krasny vlacik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja by som uz rada detske robila, ale cakaju ma zas same somariny za dva tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave vinka, upiect vie kazdy, ale takto krasne ozdobit, to uz je umenie, krasna je
17. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka krása
17. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ak mam byt uprimna, tak by mi vobec nevadilo, keby za mna niekto tortu upiekol a naplnil a ja by som ju len ozdobila :grinning: :grinning: :grinning: to je praca, na ktoru sa vacsinou tesim :sweat_smile:
17. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babule, ja sa idem obliect a idem flamovat s kamoskami, boze uz ani neviem ako flamovanie vyzera :grinning: ale treba to vyuzit ze som tu sama, no nie?? :wink: :slight_smile: :grinning:
17. júl 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všecny dorty jsou nááádherné
sisa a já bych si zase raději dort upekla a někdo aby mi ji nazdobil :grinning: ale už to tady študuju a až nebude takové horko, tak mě to bude lákat něco zkusit
17. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som kukala spätne všetky tortičky pána krásne torty ste narobili fakt.
@sisa.b ked je dres tak krásny tak ten pohár tak to by som ju ani nerezala. :grinning: :grinning: Rovno do vitríny zavrela :grinning: :grinning:
17. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b tak na zdobenie sa teší asi každá moja :grinning: :grinning: To pečenie ti len cenu naženie :wink:
17. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka :grinning: to hadam nie, v tomto teple by im za chvilu zakvitol :grinning: :grinning: :grinning: a mal byt povodne az na zajtrajsiu oslavu, ked sa oslavencovi vrati sestra domov, no uz mi zakaznicka volala, ze ju len nafotia a rovno rozkrajaju, ze do zajtra nevydrzia :grinning:
este narychlo cvaknuty s tym dresom, ale ten tam nebol poriadne naaranzovany, len ho tam teta dala kvoli mojej fotke :slight_smile:
17. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b pána ved to je hotové veldielo.Krásna torta fakt.To si aj ten dres robila? :confused:
17. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka nie, ten je z latky. to si zakaznicka priniesla. ja by som ho robila do zajtra :grinning:
17. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b velmi nádherné tortičky. Ani sa mi nechce veriť, že sa ti nedarilo. Pri tej striebornej si akú farbu použila.
Aj ostatné tortičky chválim . Radosť na ne pozerať.
17. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 do potahu som dala trosku ciernej, aby to bolo sede a striekala som to sprejom - nejaka anticka strieborna to bola. minula som ho cely a este by som hadam aj kusok viac dala, keby bolo :grinning:
no ja v takomto teple uz nepeciem, je to fakt o nervy, ked tecie aj plnka aj potah :unamused:
17. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam svoju rychlovku na dnesnu oslavu kamaratovych narodenin
17. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, tak to se ti omlouvám... :pensive:

A díky za pochvaly... :slight_smile:

Siso, pohár i svatební jsou krásné... :dizzy_face:

Benjik, to je trocha růžové a trocha modré (gelovky)..:slight_smile: Akorát mě dost zklamala potahovka - z nedostatku času jsem koupila v jedné škole mléčný marcipán (1kg/150,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a po obarvení zjistila,, že mléko neprosévají, takže jsou tam bílé krupičky... :rolling_eyes:
17. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ked toto je rychlovka tak ja už nepečiem.To kde ja sa hrabem na rýchlovky.Ja pečiem týžden a vám sa nevyrovnám ženy.Krásna fakt :wink:
17. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka preco sa ospravedlnujes? ved si len nazor napisala s ktorym suhlasim aj ja ze farby boli divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved kazdemu sa nieco ine paci :wink:

@vinka korpusy uz boli upecene spolu s tymi dvoma tortami ale krem som este rano dnes robila aj hmotu. Len rano o 3 som este maslu robila aby vytuhla. Aj cedulku s menom som si urobila s tej vacsej funnky abecedy a potom rano som zistila ked som tortu potiahla ze je nizka a nevojde to tak pekne znova pismenkovat. bolo to o hubu 3 torty v tomto teple.... ale s kliestikmi nie som kamarat asi sa to nikdy nenaucim :frowning2:
17. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nemyslísi,že si sama.Aj mne to nejde najlepšie s kliešťami ale velm i sa mi to páči.No o týžden mám valčeky od maliara.Sa teším strááášne.ked mi ich manželov ujo donesie hned budem piecť aby so m skúsila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J8 jsem četla na netu, že ta gumička se nemá sundávat a tím ti to vlastně určuje rozevření kleštiček... Teď už se jen trefit do vzorku..:slight_smile:
17. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ale ved rychlovka je super :dizzy_face: s kliestikmi sa tiez rychlo naucis, ty si sikovna :wink:
17. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ano tym sa to posuva. aj som trenovala na sucho na pohari potiahnutom ale to nie je take iste ako ked sa torta potahuje. a fakt trafit to presne je problem. A mozno bol problem aj to ze som tortu naplnila a v tomto hice som potahovala uz hodinu po plneni nebola vobec stuhnuta
17. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som tak potahovala spodok toho pohara. tuhol mi len ten cas, co sme na FB vykecavali :grinning: a tak to aj vyzeralo :unamused:
17. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok