• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@pristela Zanetka prosim ta da sa ti mi tu do spravy skopcit co si to chcela? neviem preco som si to dala do mailu a mi to nepreslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 veď to, a je vidieť, že to končí len plastom, lebo sa to zlomilo na hranici kov a plast, tak je jasné, že sa to dá raz dva zlomiť.
24. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja kupujem celofán......v tescu v rolke.....ale v papierníctve v rolke alebo na kusy.....
24. okt 2012 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 - a vyreklamovať to nemôžeš?
24. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ale ja chcem leeeeeeeeen s miskou.......a tie čo si dala.......ju nemajú :unamused:
24. okt 2012 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 už ho mám viac ako 2 roky
24. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 hej, ja som len dala tie čo mám ja a že treba dať pozor na tie konce čo sa strkajú do mixéra
24. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 aha. No môj stál tuším 28€, tak ak vydrží 2 roky a pokazí sa až potom, tak mi to ani vadiť nebude, isto budem potom poškuľovať zasa po novom :sweat_smile: . Viem, že nové metličky sa dajú objednať, no 2 stoja nejakých 14€. Keby boli lacnejšie, tak by som si objednala metličky, ale zasa som sa bála, že dám prachy za metličky a po krátkom čase mi odíde motor, alebo čo, tak to som radšej investovala do nového... dnes alebo zajtra príde, tak som zvedavá :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 aha,,,jasnéééééééé...................teraz čo mám, obyč za pár eur z kaufláču či z kadial......je super, aj železné konce má......len tá miskáááááá..........by mi to ušetrilo kopu času!!!!!!!
24. okt 2012 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 a také niečo? http://www.mall.sk/rucne-slahace/eta-2047-90011 mamka má etu novú s nerezovou miskou, aj svokra má takú a oni v tom hlavne kysnuté miešajú ...

@mia1111 no to by ma tiež hnevalo, ale aspoň využívam z neho tie ostatné veci.
24. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 na ten som pozerala, ale miska je len 1,5litrová.....pri tom čo som ja dala je 3litre........no asi pôjdem kuk osobne a omatáááááám im metličky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. okt 2012 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridam aj ja moju skusenost........ ja mam skoro vsetko BOSH a som nadmieru spokojna :slight_smile: Rucny mixer mam teraz druhy Bosh v rozmedzi 12 rokov a aj to len preto, lebo mi moj prvy spadol na zem,teraz v lete par dni pred mojimi narodeninami :sweat_smile:
A ja peciem sice malo torticiek, ale za to pri 4 detoch vela kolacov na plechu, tak ho pouzivam velmi casto. :wink: :slight_smile:
No a este nieco k znacke BOSH ......ja na nu zacnem asi nadavat, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: lebo uz asi dva roky cakam, ze sa mi pokazi chladnicka , aj ked je velka , vysoka akoby dve klasicke na sebe ....ale ja by som uz velmi chcela tu dvojdverovu a moja stale ide a ide superne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ostatne je super ,ze sa nekazi tych 5-6 rokov v pohode :wink: :slight_smile: ....... ja mam skoro vsetko BOSH aj pracku , elektricky sporak, umyvacku riadu, tycovy mixer aj rucny mixer a vsetko funguje perfektne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dadka212 hihi, to mne muz kupil., on vyberal :sweat_smile:
24. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ste tu niektora z BB?? chcela by som tortu spongeboba na budúcu stredu... pozerala som aj na stranke torty od mamy ale je ich tam dosť a neviem si vybrať od ktorej mamičky..
24. okt 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky velmi rychlo potrebujem odpoved, mam znameho v obchode a teraz neviem ktora ruzova mi zafarbi fmotu na cyklamenovu, myslim ze tato http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/farba-gelova-wilton-tmavoruzova-rose/, ano ci nie???
24. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ano ta rose to je tmava
24. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem moooc, si zlato
24. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danna81 ja som tiez bayern wessling pri ammersee,starnbergersee,wörthsee medzi jazerami v strede je tu mooc pekne :grinning:
@dada2007 zatial ta nemam ale poslem ti priatelstvo,ale tusim ani tam nemam fotku-ja som taka nefotogenicka, fotaku sa vyhybam :grinning:
24. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin ok.........som tam Dada Zipso Stankova
24. okt 2012 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja kupujem celofan v kauflande normal v rolke , u nas ochotne predavacky v kvetinarstvach nemame :angry: :angry: :angry: :angry: kazda mi odmietla predat co i len jeden hárok celofanu :angry: :angry: :angry:

ja potahovala 1:3 marcipanom nedavno tuto dvojposchodku zo zvieratkami , cele to je z marcipanu okrem postaviciek , potahovalo sa to v pohode , teda mne nieje problem potiahnut s nicim :sweat_smile: , ved keby nieco zamaskujes kvietkom abo co :grinning: teda pracuje sa s nim najtazsie ale dá sa a krasne sa z neho modeluje , ale fakt je to asi tá najťažsie spracovatelna hmota na potahovanie a nieje biela , ked chces bielu musis si kupit bielidlo naň :wink: mala som aj ten tusin 1:1 ale s tym som asi nepotahovala vobec , len postavicky sa mi zdá som robila.

a nepacitkujte toto stara tortuša, uz tu bolaaaaa :sweat_smile:
24. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@dm1 idem ti to poslat a vsak kukam , moje nervyyy, zas zmeny na FB :angry: :angry: :angry: v spravach
24. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 poslane mam tam jednu fotku na nastenke s parochnou a maskou na tvari tak tam ma asi nespoznas :grinning:
24. okt 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela - a ja som Ti ju just opáčitkovala, pretože je kráááásnunkááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Že ma nedobiješ? :sweat_smile:
24. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 andelicka napis mi ci sa v tej objednavkle vyznas ci ti to mam napisat inak , kujeeeem , sa tesím na tie zilkovace :grinning: :grinning: :grinning: a netesim na cenu :frowning2: :frowning2: :frowning2: potrebujem dotáciu od koho mi je jedno , asi urobim na seba zbierku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 tento len v bielom(nenasla som presne to moje cislo, ale je to tento typ) a da sa dokupit prislusenstvo este nejake... http://kuchynske-roboty.heureka.sk/kenwood-kmx-51/
24. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin jeeemine a to si ty??? ta s maskou ???? Bozinku mne sa taaak pretiete na Fb :frowning2: rozoznam vas len malo , niekedy tu preklikavam ako blb ked vidim tu istu torticku tu a tam , ale aj tak si nezapamatam :frowning2: naj je ak mate tu foto to iste ako tam to som pak za múdru :grinning: :grinning: :grinning:

@mia1111 ach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že si to ty tak nie , ty taka dobra dušička na mna posobíš :grinning: :grinning: :grinning: máš odpustene :grinning: a dakujeeeeeem

@dada2007 to v obchode, nieeeeee !!!! čakaj ! ono sa ti to rozbehne aj odmietat budes, neboj, ludia si posuvaju ked jedia dobru torticku a velka reklama je aj fb , len musis mat torticky verejny album , alebo si vytvor zvlast skupinu pre " fanynky" :grinning: aby mohli pripadne tvoje foto zdielat na svoje nastenky a rozširovaaaať :wink:
a žena ked budete robit s lukoprenom že ma pozves na navstevu? :sweat_smile: budem milá , tichá, nenárocna na obsluhu , aj pitie si donesiem svoje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela no ta s maskou ale ta v tych bordovych satach ta v tych ciernych je sestra
24. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no......keby si mi napísala, kto si :sweat_smile:
24. okt 2012 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@dada2007 inac skuste si pozriet toto neviem ci vam to otvori tam som ja take bordove vlasy trochu tlstejsia a to jazero tam to mam hned za domom
24. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok