• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby aha aky nazorny postup na formu z lukoprenu. len tam to natieraju tym separatorom a to nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.lucebni.cz/data/File/Navody-a-postupy/Jednoduchaforma.pdf
24. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@zuul Tak ta je nadherna!!!! S dovolenim si ji ulozim jako inspiraci :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 fantastické - toto je presne taká formička, ktorú na 100% využiješ !!!!
24. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 kúpila som v niektrom e-shope - ale v ktorom z tých 35 ???????? neviem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no co ako si dopadla s krajkou
24. okt 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 este tuhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. uvidime ci to dam vobec dole. a sa mi zda ze to dost bublinkuje :astonished:.
24. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2012 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@p69majka pozri sa sem tu je zruba vidiet na co ktora sluzi http://www.wilton.com/downloads/productinstructions/1907-1107-gumpastetoolset.pdf

taka ta zahnuta ako Ucko sa pouziva npar. na naznacenie ustociek postaviciek
24. okt 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix drobečky :wink:
24. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no veeelmi sikovneho mangela mas, by si ho mohla pozicat :sunglasses: :sunglasses: :grinning: ze by aj mne poodlieval...maaaam tu toho dost :sweat_smile: :grinning:

cize aj vy ste to robili systemom ponorit do lukoprenu...nie zalievat :wink: dobre vediet, ze to gunguje :wink:
24. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy holky :frowning2: , mne sa tááák nechce :frowning2: už som taká unavená :frowning2: skoro cely den pečiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám na víkend len dve torty :sweat_smile: a este mi chýba jeden korpus a jedna marlenka :angry: aale už viem co budem robiť tu hodinu co sa mi bude piect ten posledný- horúci kúúúúpel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a marlenicu až zajtra :dizzy_face:
24. okt 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to prrrrrr.........žiadna požičiavanie nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
.....áno, ponorili sme......ale museli sme potom riešiť to zachytenie inými lego kockami..............ked budeme robiť napr. gombík...alebo nejakú bordúrku.....tak tú prilepíme k podložke, dáme obrubu z niečoho(trebárs) z toho lega a nakoniec zalejeme.................inak MM sa vôbec neušpinil, nič nebolo od toho, čiže nepotreboval ani rukavice.
24. okt 2012 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ako som ti písala na FB........ja tento tt žiadna torta............ako mi je héééééééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

.......normál kludné večeri..........žiadna ,,korpusová" streda........oujéééééééééééééééééééééé
24. okt 2012 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
BABENKY, prosim vas nedate mi nejaky napad na tortu na 1 rok. Mam uz upeceny korpus ale nejako mi chyba napad. Nechcem nic zlozite, ved maly to este velmi nebude vnimat a maminke drobca (svagrinke) kt. vazi 120kg sladke urcite nechyba :grinning: .
24. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 nedráždi !!!!! ale zas ja budem v nedel "strááááááááááááášne" bohatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela hm.......to je pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja tieeeez po sto rokoch nemam tento vikend niiiic :grinning:
len aby som to nezakrikla :sweat_smile: zato ten vikend 9.11 . sa aj poskladam, co tu budem mat za blazninec pred tym :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a co mas ted tyzden , hááá ?
24. okt 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela myslis ten toho 9.11? no mam tu chrobacikovu poschodku, lienku zvlast, jednu McQueenovsku a este jednu narodeninovu, to mi ma kamoska este upresnit...hadam ani spavat nebudem a budem na tom diesli fungovat :sweat_smile: :grinning:
24. okt 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ejha no tak rychlo hladaj dátum bo sa mi tam ludia natlacia a uz budeme tankovat až cez letne prazdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento vik ani ja nemam nic, aka nahoda:slight_smile: ale krpec mi uz pili usi, ze chce maskrtit:slight_smile:
24. okt 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no sak ten dalsi vikend by sa malo dat...to aj keby som nieco mala, tak dam na piatok...a mozeme vypadnut :wink:
teda vikend 17.-18. alebo 24.-25. november....tak si vyberte kedy kto mozete...pozyvam k nam na chalupu :slight_smile:
24. okt 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja mám na budúci tt poschodová na prvé narodky, druhá s konom, tretia so psom a štvrtú nechali na mna-že pre 25 ročnú kočku.......................ja som si ani neuvedomila, že v tento víkend by mala oslavovať moja dcéra........a kedže to mám nabité tortami.........kam by som dala tortu pre nu a dobroty navarené, napečené????? myslím miesto v chladnici nieeeeeeeeto.....takže oslava sa presúva o týžden neskôr :wink: ale nevadííííí :wink:
24. okt 2012 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka čo ti poviem..........ja som fúúúúúúrt marod.....teda na PN :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ja radaaaaaaaaaa.........ale prd z toho :pensive:
24. okt 2012 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ani ja som sa tentokrat neuspinila to len 1x ked som zachranovala prekotene kocky uz zaliate silikonom :grinning:
24. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka juuj rada by som len ma caka operacia a neviem este kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . sak uvidime podla situacie :wink:
24. okt 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no ved to som dalsie dve objednavky ukecavala, nech si presunu oslavy...sak ja uz v chladnicke ani jogurt deckam nedam :sweat_smile: :rolling_eyes: tak jednu mam stredu potom...

to ja nechapem ako niekedy nic...a potom hrrrrba :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dani, sak sem netreba nic rezervovat..proste kto v piatok pred tym povie ze ide...tak pride :sunglasses: :dizzy_face:
24. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok