• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
ach jaj baby pohroma.Vsetko sa mi roztopilo.Latala som ako sa dalo i nedalo no aj tak to cele plaslo.Uz je odvezena na miesto cinu a je v chladnicke.Som zvedava co z nej bude rano...foto hodim zajtra asi.Nechce sa mi uz dole pre fotak
17. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tohle mi nedělej,takovej krásnej dort,málem to se mnou seklo,když jsem ho viděla.nádhera.
18. júl 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fakt krasa, ta masle se povedla :wink:
18. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik, @beruska2x dakujem :wink:
18. júl 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 waw, krasna je tvoja torticka....cim si farbila, ze mas tu farbu taku peknucku, kakaom?
18. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaj, este som sa chcela vyzvedat :sweat_smile: .....tu abecedu, co mas s nou napisane meno, to je aka- ta co ma aj alionuska?.. a ako sa s nou robi? lepsie ako s funky?...chcela by som si objednat nejaku mensiu, ja mam len funky velku a pridu mi tie pismena obrovske, ked peciem mensiu tortu.... :unamused:
18. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici ano kakaom som farbila. A ta abeceda je tusim ta co ma Ali. Podla mna sa s tym robi uplne rovnako ako s tou funnky. Aj mne sa ta zda moc velka na malu tortu. Tie cisla 30 su s tou funnky robene
18. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b - sisi ten pohar je uchvatnyyyy. fakt klobuk dole. a aj svadobna je super.
18. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - som zvedava na tu tvoju torticku. :slight_smile: inak babule mohla som mat svoju druhu zakazku. ale ideme na dovolenku v pondelok vecer, majte sa zatial pekne a pekne pecte. chi chi. potom okuknem vase torticky. vratime sa az 2.8.
18. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a moje posledne dve za tento tyzden...sova bola pre maminku moju k meninam a vevricka na objednavku... :wink: :slight_smile:
A pre pripadne otazky,preco sovu,tak preto,ze moj oco tak mame hovori,..ze:..ty si sova! :grinning:
Tak som premyslala,ze co by som si ja podla toho upiekla ..mne moj Martin hovori-ty mrkvička! :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska, krasne samozrejme, ale fakt nechapem ako vladzes a stihas tolko tort s dvomi malymi detickami, ty carodejnica :wink: :slight_smile:
Tak ma napadlo, pre seba si spravis teda tortovu maximrkvicku?
18. júl 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska sova je nádherná,i ten kmen je dort? neuvěřitelné. No to já bych si měla teda upéct godzilu,tak mi říká manžel už od té doby co jsem byla těhotná.
18. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence - som tu narýchlo
dm, sisa, vinka, zdeni a samozrejme ali - kráááááááááááááááááááááásne torty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dm - pekné torty všetky tri - zaujímavá cars
sisa - pohár perfektne nastriekaný - koľko spray-u ? veľa ?
vinka - motorový víkend :grinning: :grinning: :grinning:
zdeni - babička mala určite radosť :slight_smile: :slight_smile:
ali - ty máš deti v dennom centre ? kedy prosím ťa stíhaš ? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ja som úplne mimo, ešte susedovie deti k nám teraz cez prázdniny často chodia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

moja posledná tento víkend - pre Katušku bude mať v utorok 5 rokov - a to teplo mi nedovolilo sa s ňou viacej pohrať, kým som dolepila koňovi hrivu, celá torta tiekla :angry: :angry: :angry: :angry:
18. júl 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas wau nádhera
18. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krasna torta ten konik a hlavne ta hriva je perfektna
18. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav vies co,len tak zo srandy si ju asi niekedy upeciem.....tu mrkvičku...nech si aj moj drahušik da! :grinning: :grinning: :grinning:
@benjik jasne ze aj kmen bola torta...bola to vlastne taka maxi rolada a aj sova bola taka mensia rolada...a potom som ju obrezala a dotvarovala puncovinkou,ale len okole tych oci:slight_smile:
@anibas a ty si ma taaak rozosmiala...ze deti v detskom centre...ved som vam uz davno pislaa ze moje dievcatka su anjeliky...Alenka -pohoda...ta sa premota a Saška nam uz zacala behat v chodaku...tak tu brazdi z kuchyne,do obyvacky a lieta jak maly šarkanik:slight_smile: :grinning: :grinning: ale jasne ze v nom neni cely den.... :slight_smile: :slight_smile: A torticka ponikova je na jednotkuuuuuuuuuuuuu!!!! krasne dievcatka:slight_smile:
18. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
krásne tortičky máte všetky, a sranda je sledovať ako sa zdokonaľujete. Nádherné dielka vytvárate. Ja som tento víkend piekla 2 jednu na zákazku a druhú pre maminu na 50-ku, skúšala som trubičkovú. Nemala som odhad na trubičky tak mi kopec zostalo doma nepoužitých, no veď oni sa isto u nás nepokazia :slight_smile:

http://www.facebook.com/photo_comments.php?aid=2044663&id=1146783058&s=20&hash=1b648d3cdbc6b9db5a0172f3393c85f0#!/photo.php?pid=30840472&id=1146783058

http://www.facebook.com/photo_comments.php?aid=2044663&id=1146783058&s=20&hash=1b648d3cdbc6b9db5a0172f3393c85f0#!/photo.php?pid=30840474&id=1146783058&fbid=1348250143436

18. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska já byla tou sovou tak fascinovaná,že jsem si toho kmenu všimla až pak.Ta hlava musela dát zabrat.
@sse ten soudek je vážně bomba.
18. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prave mi kamoska poslala fotku torty, co som jej robila ten holubnik s holubmi. Tu je, ale tortu som nerobila ja
18. júl 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav na těch fotkách od tebe to vypadalo větší
19. júl 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem skusit K2.lenze u nas predavaju len 1kg balenie co je dost vela.tak sa chcem spytat ci sa dat do mrazaku?a zaujimaju ma skusenosti-aj negativne.
urcite sa o tom tu uz pisalo ale nemam cas to vsetko precitat tak dufam ze mi niekto odpovie.
19. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska - teda ta sova je úžasná :slight_smile: velká poklona, opravdu je to nádhera.... podařilo se ti vystihnout takovej ten typickej pohled soviček - chytrej, ale klidnej.... krása :wink:

holky já sem k vám chodím slintat - jste fakt strašně šikovný :wink:
19. júl 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajax, 1kg není vůbec moc - z toho máš dva menší dorty...:slight_smile: A vydrží rok, takže mrazák je podle mě zbytečný.. Dej ji pak do lednice...
19. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 kakaem se taky dá barvit? to jenom přimícháš kakao? a dort s mašličkou je nádhera :slight_smile:
ostatní dortíky taky moc krásné.
anibas ahoj, krásné dortíky pečeš
19. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav krásny je ten holubník.Ale som si v tedy myslela,že je väščí. :wink: No a tie holúbky sú na zjedenie :wink:
19. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna No a aj na sucho ked chceš urobiť dubák :wink:
19. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka @benjik no to bola detailna fotka, ale prave preto ze to malo byt male to bola riadna piplacka, take tie drobce sa najhorsie modeluju mojimi nesikovnymi rukami :grinning: :grinning: :grinning:
@jajax 1kg hmoty je len tak akurat na jednu tortu aj s ozdobami a ak by ti aj zostalo, mozes to normalne skladovat v chladnicke, netreba to mrazit, ved je to v podstate len cukor, myslim ze zaruku to ma okolo 4-6 mesiacov
19. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ano da sa. Ja som uz do hotovej hmoty pridala kakao v troske vody vymiesane ale treba jasne potom trosku cukru dat lebo to zredne
19. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, já si zapracovávám suché kakao..
19. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav tak to by som chcela aj ja mať také nešikovné ruky. :grinning: :grinning: :grinning: Viem,že tzie prdíky sú horšie jak jedna riadna torta.Ale boli fantastické aj tie holúbky. :wink:
19. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok