• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

babulky, tie co mate chalanov ficiacich na ninjago, ale aj tie co nie a viete mi poradit... nevideli ste niekde obrazok nejakeho zeleneho hada...vraj je to novinka...potrebujem ho obkukat z kazdej strany :sweat_smile:
25. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 diky dadus, ja som pozerala len nnjg snake ...no pipi mi to... ale aj tak tam nevidim riadne tu hlavu :rolling_eyes: hadam cosi vycarujem :wink:
25. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tiez by som nemohla robit tortu s lakom na nechtoch alebo s prstenami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca si davam dole aj retiazku z krku :confused: Teta z hygieny mi kazala davat dole aj nausnice, ale tie potom zabudam dat nazad a za dva dni mam zarastene dierky, tak tie si nechavam, ale nepriznala som to :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem :slight_smile: pohľadám :slight_smile:
25. okt 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.................................... INSPIRACIA Z INTERNETU.............................. :wink: :slight_smile:
Dala som vam sem do dvojky postup na tuto za chvilku aktualnu vianocnu torticku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?page=14#post-68293136
25. okt 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@vecernicci krásne ich máš a moc ďakujem za inšpiráciu. Robila si ich v bábovkovej forme alebo v miske? A z koľko vajec?
25. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tu zasa niekto tazko provokuje :grinning: :grinning: :grinning: Kraaasne su :slight_smile:
@lubi22 dalsie kraaasne a urcite mnamkove :wink:
25. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby a taketo........ na nadobky len v mensom na lukopren ???? Citala som, ze na aluminium nedrzi, tak by sa tam ani nenalepil na nadobku :wink: :slight_smile: A rozna velkost sa da vyrobit :wink: :slight_smile:
25. okt 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 vôbec netuším.......či to môže byť.... :confused:
25. okt 2012 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana dakujem, hadam to je on...nic ine som podobne hadovi nevidela, super... oni to aj chalanovi kupili, len nechcu krabicu rozbalovat kvoli tomu, ze dufaju, ze to zvladnem :sweat_smile: :grinning: ze inych panakov by mi aj priniesli aby som podla toho urobila...ale tych uz mam od minula, tiez nejaka dobra dusa tuna mi ich nasla z kazdej strany nafotenych :slight_smile:
25. okt 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky, muffiny do škôlky.......pre moju malú-nie zakazka. Myslíte si, že ich mám každý jeden kus zvlášť zabaliť do celofanu? či ? neviem vôbec ako sa to dáva.......ak viete,prosím o radu......
25. okt 2012 o 17:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja by som im to len normalne na plechu alebo na tanieriku zobrala..a prekryte niecim :wink:

teda podla toho, ci ides do skolky MHD alebo autom :wink:
25. okt 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pešo......asi 10min....
25. okt 2012 o 18:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 áno - mamina si zmýlila košíkový s tehlovým, tak som je hodila foto ako vyzerá košík :slight_smile:
25. okt 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 Dakujem, idem kuk :slight_smile:
25. okt 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana krásne
@lubi22 krásne

@anibas krásne tortičky
@jakelina krásne
@artepf krásnučká
25. okt 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 smartflex @zuul nádhera @dajna11 nádherná @njonja úžasné sú tie ženy @njonja krásna @artepf nádherná
@nika222 krásne
@timonko nádherná
@yamahafazer krásne @pristela - nádherná
25. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 a kde si kupovala ten lukopren?
aj aj by som chcela taku hlavu :wink: neurobi si muzik biznis?
25. okt 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina :slight_smile: daj si to misky mlieko, supni 3 zltka, trosku muky a hod to s miskou nad paru. Rychlo slahaj rukou, kym to nezhustne. Konzistenciu to bude mat taku krasnu vlacnu:slight_smile: Ale viem, co myslis, nebude to hrudkove:slight_smile: A nie je to hlupa otazka, ty koza:slight_smile:
25. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ta je perfektna!!!! Dakujem!
25. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mojka, obavam sa, ze budes mat pravdu:slight_smile: Uz teraz som neni spokojna s tymi, co som spravila :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina je to pre kamosku :slight_smile: da mi 10 z ajednu:slight_smile: normalne WI, teraz som si na skusku kupila Gum Pastu a je to tiez super.
25. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja tak to se alespoň zdokonalíš v modelování :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooo, baby ja by som teraz potrebovala formicku na legokocku... :sweat_smile: nepoziciate daktora?
25. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viem ze ste tu uz premerali ake pouzivate mixeri, vtedy som tomu nevenovala pozornost, lebo vsak ja mam a prave v tejto chvilke sa mi ako na potvoru pokazil :frowning2: tak poradte, ake mate vy :slight_smile:
25. okt 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 já mám kenwood a jsem spokojená.
25. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky..prosím o radu,pomoc alebo čokolvek ine :grinning: dostala som požiadavku na toto..resp.na niečo z toho alebo na niečo ine s král.korunou..
..aleee...zdaju sa mi zložite,nemáte nečo v zálohe?? nemusí to byť koruna na vankuši..može byť na kocke,len tam musí byť koruna..
a nejake postupy na královs.korunu?? dakujem krásne..
25. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok