Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
25. okt 2012

@iwulka23 este fotecky🙂

iwulka23
25. okt 2012

@aduskatt do prdele :D fakt 😀

dm1
25. okt 2012

@ajka82 dojdi poziciam 😉 😀

pristela
25. okt 2012

@njonja 😀 😀 😀 😀 😀 neblbni , dobrééé , sú !!!! ja vcera robila telo dievcatku/ ale tpo take decke stylizovane , nie real/ a akosi mi nechce tvrdnut smartflex 😠 😠 chuderka, vselico divne sa jej porobila dnes cez den 😕 no snad do zajtra zatuhne 😕

pipka
25. okt 2012

@dada2007 tak to aj na tanieriku zvladnes 😉

dada2007
25. okt 2012

@bzucinka2 tu ho bol kúpiť.....osobne. Je to vedlajšie mesto......... http://www.metax.sk/lukopren-n1522-1-0kg-sada-2
a či by bol biznis? MM nie je práve doma.....ale myslím si, že by povedal, že ešte musí vela cvičiiiiiiiiiť 😉

dajna11
25. okt 2012

@dada2007 ja som každý zabalila do tej krajky čo sa dáva pod torty...ten papier...bolo to ako tie okrasné košíky čo predávaju....ale zasa podla toho kolo ich je že🙂

dada2007
25. okt 2012

@pipka ale vieš čo ma napadlo......čo ked to budú chcieť dať deťom domov 😕 😅

njonja
25. okt 2012

@pristela tak to vam budem drzat palce, aby ste stvrdli🙂 Smartflex by ale mal v poho tvrdnut, nie?? Pockaj, potom smarime do kosa obe naraz🙂

pristela
25. okt 2012

@njonja nooo , ved sukienku ta je tenucka ma tvrdu , len telicko tam je toho viac nie a nie ztvrdnut , posuva sa a všeličo jej tak vybehuje z tela 😀 😀 😀 😀 😀 neblaazni ja to mam na zajtra 😅 nemam druhu sancu 😀

lawli
25. okt 2012

kočky nemáte niektorá záujem o tieto vypichovačky ??? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15060733&tab=0 ..ale sú žlté 🙂

vlada111
25. okt 2012

@anibas no bola som v nemocnici a som späť. Už ma tam chcel nechať, ale potom že necháme to na prírodu. Trochu sa vo mne pomrvil, tak už len čakám, kedy sa to pohne 😉

aduskatt
25. okt 2012

@vlada111 takze v sobotu?🙂

vlada111
25. okt 2012

@aduskatt no veru neviem, či to Sabi vyjde, ale nech už to je za mnou 🙂

pipka
25. okt 2012

@dada2007 tak im to tety kucharky nasackuju do mokrotenovych sackov 😅 😀

artepf
25. okt 2012

@muffinka8 jak už psala pristela, včera večer jsme to právě řešily, jak na to a holky radily nejdřív natřít rozehřátou čoko na papír na pečení, nechat trošku zatuhnout, nalepit na boky a až to pořádně ztuhne, sundat papír, nahoru potom nalít rozehřátou čoko a naklánět dort postupně tak, aby se rovnoměrně ta čokoláda rozlila, já jí ale měla asi málo, tak mi to moc nešlo, chce to opravdu větší množství 😉

pipka
25. okt 2012

@vlada111 no a ja ze uz dnes sa nevratis, len mi v noci sms pipne 😀

uuuz nech to mas za sebou 😉 toto cakanie je hrozne...to ti verim 😅 mam to v zivej pamati 😝 😅

artepf
25. okt 2012

@jovanka81 já si myslím, že Blesk tak složitý není, já jsem před sebou měla skutečný model od dětí z hraček a podle toho se mi to dělá nejlíp, líp než podle fotopostupu 😉

jaja555
25. okt 2012

@mamina1978 nádhera vianočná 🙂 😉 🙂

jovanka81
25. okt 2012

@artepf no ved to, ja ani deti ani auticko nemam .-(

blcha
25. okt 2012

ahojte babulky mam robit torticku pre chlapca 6rocneho potrebuejm neake inspiracie ieco jednoduche najlepsie bez modelovania postaviciek no a spidermanna ani auticka ani vlacik nechcu o uz mali ma slahne ja moc nepeciem len nam do rodiny a teraz drb na jeden vykend trojposchodova svadobna a este aj toto sak uz teraz sa mi o tom sniva a to mam este tyzden cas tak ak by ste mali nieco jednoduche chlapcenske dakujem

vecernicci
25. okt 2012

@lukika pekla jsem jeden korpus 21 cm a jeden v misce z ikey, průměr 21 cm a je to akorát, jen kolem pasu jsem dávala trochu punčoviny, protože ty barbíny mají strašně dlouhý nohy 😀

ajka82
25. okt 2012

@dm1 joooj, za kedy by som otocila, tak ich aj bez nej urobim 😅

vecernicci
25. okt 2012

holky tak pro dnešek končím, mám hotový čtyři dortíky a čtyři mě ještě čekají zítra 😝 teda až přijdu z práce, takže mám pracovní celý den, už mi z toho začíná hrabat 😝 😉
to modrý má být chameleon podle fotky, ale vypadá jako drak 😝 se mi dneska nedařííííííí 🙄

anibas
25. okt 2012

@vecernicci krááásne 🙂 🙂 🙂 akurát mi dcéra hovorí, že chameleón mal byť biely - zamaskoval sa podľa podložky 😀 😀 😀

bzucinka2
25. okt 2012

@jakelina a kolkatku , aky typ? dakujem🙂

bzucinka2
25. okt 2012

@dada2007 tak rychlo, lebo buduci tyzden by mi bodla ta hlava ani nevies ako 🙂

dm1
25. okt 2012

@dada2007 tak pokus odliat krajku bol neuspesny 😝. aj ked som ju zalepila k podlozke na par bodoch - nedalo sa na celej niekde len tenke nitky boli - tak sa mi to akosi dostalo aj pod krajku a je akoby v tom aliata a iba kusok trci. tak treba skusat znova 😝

gabii83
25. okt 2012

vecernicci vyzera to ako chameleon aj podla polovicky, su krasne si sikovna

dada2007
25. okt 2012

@dm1 😝 😝 sakriš......