• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@iwulka23 este fotecky:slight_smile:
25. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt do prdele :D fakt :grinning:
25. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ajka82 dojdi poziciam :wink: :grinning:
25. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neblbni , dobrééé , sú !!!! ja vcera robila telo dievcatku/ ale tpo take decke stylizovane , nie real/ a akosi mi nechce tvrdnut smartflex :angry: :angry: chuderka, vselico divne sa jej porobila dnes cez den :confused: no snad do zajtra zatuhne :confused:
25. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 tak to aj na tanieriku zvladnes :wink:
25. okt 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 tu ho bol kúpiť.....osobne. Je to vedlajšie mesto......... http://www.metax.sk/lukopren-n1522-1-0kg-sada-2
a či by bol biznis? MM nie je práve doma.....ale myslím si, že by povedal, že ešte musí vela cvičiiiiiiiiiť :wink:
25. okt 2012 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja som každý zabalila do tej krajky čo sa dáva pod torty...ten papier...bolo to ako tie okrasné košíky čo predávaju....ale zasa podla toho kolo ich je že:slight_smile:
25. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale vieš čo ma napadlo......čo ked to budú chcieť dať deťom domov :confused: :sweat_smile:
25. okt 2012 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak to vam budem drzat palce, aby ste stvrdli:slight_smile: Smartflex by ale mal v poho tvrdnut, nie?? Pockaj, potom smarime do kosa obe naraz:slight_smile:
25. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja nooo , ved sukienku ta je tenucka ma tvrdu , len telicko tam je toho viac nie a nie ztvrdnut , posuva sa a všeličo jej tak vybehuje z tela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neblaazni ja to mam na zajtra :sweat_smile: nemam druhu sancu :grinning:
25. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky nemáte niektorá záujem o tieto vypichovačky ??? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15060733&tab=0 ..ale sú žlté :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no bola som v nemocnici a som späť. Už ma tam chcel nechať, ale potom že necháme to na prírodu. Trochu sa vo mne pomrvil, tak už len čakám, kedy sa to pohne :wink:
25. okt 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlada111 takze v sobotu?:slight_smile:
25. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no veru neviem, či to Sabi vyjde, ale nech už to je za mnou :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dada2007 tak im to tety kucharky nasackuju do mokrotenovych sackov :sweat_smile: :grinning:
25. okt 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 jak už psala pristela, včera večer jsme to právě řešily, jak na to a holky radily nejdřív natřít rozehřátou čoko na papír na pečení, nechat trošku zatuhnout, nalepit na boky a až to pořádně ztuhne, sundat papír, nahoru potom nalít rozehřátou čoko a naklánět dort postupně tak, aby se rovnoměrně ta čokoláda rozlila, já jí ale měla asi málo, tak mi to moc nešlo, chce to opravdu větší množství :wink:
25. okt 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no a ja ze uz dnes sa nevratis, len mi v noci sms pipne :grinning:

uuuz nech to mas za sebou :wink: toto cakanie je hrozne...to ti verim :sweat_smile: mam to v zivej pamati :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. okt 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 já si myslím, že Blesk tak složitý není, já jsem před sebou měla skutečný model od dětí z hraček a podle toho se mi to dělá nejlíp, líp než podle fotopostupu :wink:
25. okt 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nádhera vianočná :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. okt 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf no ved to, ja ani deti ani auticko nemam .-(
25. okt 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky mam robit torticku pre chlapca 6rocneho potrebuejm neake inspiracie ieco jednoduche najlepsie bez modelovania postaviciek no a spidermanna ani auticka ani vlacik nechcu o uz mali ma slahne ja moc nepeciem len nam do rodiny a teraz drb na jeden vykend trojposchodova svadobna a este aj toto sak uz teraz sa mi o tom sniva a to mam este tyzden cas tak ak by ste mali nieco jednoduche chlapcenske dakujem
25. okt 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika pekla jsem jeden korpus 21 cm a jeden v misce z ikey, průměr 21 cm a je to akorát, jen kolem pasu jsem dávala trochu punčoviny, protože ty barbíny mají strašně dlouhý nohy :grinning:
@dm1 joooj, za kedy by som otocila, tak ich aj bez nej urobim :sweat_smile:
holky tak pro dnešek končím, mám hotový čtyři dortíky a čtyři mě ještě čekají zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda až přijdu z práce, takže mám pracovní celý den, už mi z toho začíná hrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
to modrý má být chameleon podle fotky, ale vypadá jako drak :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi dneska nedařííííííí :rolling_eyes:
25. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@vecernicci krááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: akurát mi dcéra hovorí, že chameleón mal byť biely - zamaskoval sa podľa podložky :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina a kolkatku , aky typ? dakujem:slight_smile:
25. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak rychlo, lebo buduci tyzden by mi bodla ta hlava ani nevies ako :slight_smile:
25. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak pokus odliat krajku bol neuspesny :stuck_out_tongue_closed_eyes:. aj ked som ju zalepila k podlozke na par bodoch - nedalo sa na celej niekde len tenke nitky boli - tak sa mi to akosi dostalo aj pod krajku a je akoby v tom aliata a iba kusok trci. tak treba skusat znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernicci vyzera to ako chameleon aj podla polovicky, su krasne si sikovna
25. okt 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakriš......
25. okt 2012 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok