• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina děkuju:slight_smile:)
26. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem vam ukazat s cim som sa natrapila a ani som netusila, ze to je taka veda potiahnut taku malu tortu :confounded:
26. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Pridávam moju čokoládovú podkovu a bežím pracovať, čakajú ma ešte dve tortičky
26. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@bambula1307 to tyyyy? sak mne volala moja spoluziacka, ze potrebuje pre kamosku dve torty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ze im na poslednu chvilu niekto odriekol :sweat_smile:
no akyyy je ten svet maly :grinning: :grinning: :sunglasses:
26. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@alenv krasne a veru ti trpaslickovia ma dostali :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@nika1985 malá je rozkošná :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás,s jaký předstihem pečete dorty?díky.
26. okt 2012 o 10:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@mizulienka Lucka krásne sú a tá jesennná je úžasná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bilbery ja robím tortu deň pred odovzdaním, málokedy pečiem skôr
26. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nádherné a tej jesenný košík nemá chybu :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bilbery tak ako dadka, den vopred, alebo len korpus upecem den skor a ked maju prist vecer tak v ten isty den dorabam...aj teraz tak budem robit na pondelok vecer a v utorok maju oslavu... malokedy viac dni skor a ked tak len korpus mozno 2 dni pred odovzdanim :wink:
26. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta cokoladova podkova je best! hned by som ju spraskala!
26. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv krásne torty :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv krasne!!!
@mizulienka krasne ten kosik uzastny :slight_smile:
mne sa tak baby nechce mam dve torty jednu dnes druhu zajtra a na nedelu ma babka narodky tak robim marlenku a parizske rozky...radsej by som spala s malym :grinning:
26. okt 2012 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina super, tak idem hladat, zatial mam rucny a tento pozriem :slight_smile: dakujem :slight_smile:

baby ako sa robi por taky roztrapkany na slane torty, nakrajala som ho a dala do vody, tak to ma byt?
26. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak to je "hard choco" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyzerá úžasne mňamkovo :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv prekrásne tortičky !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heni79 @mizulienka prekrásne !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja neblázni na 4 poschodia vyrezavat by ma treplo a to este musi byt vzor nejaky drobny bo vsak to len na uzke stuhy pojde :rolling_eyes: a striekat nemožem , budem malovat stetcom, bo tie "stuhy" verezem z potahu a prilepim pak na tortu , ako by som to nastriekala aby mi zostala biela torta ? :grinning: a zas mimo torty nemozem bo by to bolo mokre a ubabrala by som vsetko , no a uschnut mimo to tiez nie , len zas by som to stvrdnute nevyformovala na torte :grinning: :grinning: aale prosto malina, rozmyslam , ze im to tam tak nedam , napadlo ma nieco ine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Skúšala som kvietok na drôtiku. Čo je to za kvet si netrúfam povedať, asi len taký vymyslený :grinning: no ale asi som nemala dostatočne uschnuté listy lebo zo 3 sa mi už z hotovej vyšmykli a držia len silou vôle :sweat_smile: ale Patex to istí :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@alenv prosím , prosím , nedavaj taketo koláže z fotiek :confused: ked , tak maximalne 4rovnako velke fotky alebo dve, bo toto sa neda rozoznat, strasny chaos :zipper_mouth: gormitov ani nevidím, trpaslici suuu nadhernííííí, ale nieje ich vidiet :frowning2:
no a ta poslednu tu uz duplom nevidim, a pri tom narocné a krasne spracovane , ale na foto nieje nic vidiet, nieje dolezite dat veela foto , staci 1-2 viditelna, dufam že sa neurazíš :confused: ja to myslím v dobrom , mas krasnu pracu , super napady tak mi je luto že sa to vsetko stáca a nieje vidiet :frowning2:
26. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps WOW , uuuuužasnáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne krasna , a uplne bez chyby, obdivujem !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si majster :grinning:
26. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 :grinning: to je pivonka- náááádhernááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak holky , mne vcera v noci pri zdobeni torty, praskla ziarovka na lampe, ktoru si vsade taham ako plus svetlo :confounded: normal som stlacila zapnutie a vybuchla mi pred xsichtom :confused: fuuu, velke stastie ze sa netrafila , ale za to sklo vsade na stole, takze vsetky hmoty, solamil, cukor..... vsetko šlo do koša :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale mozno vdaka tym crepom sa mi celkom darilo aj s mmf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@iwulka23 .....................inspiracie z internetu............................. :wink: :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@aduskatt sem dnes este nezavitala?
26. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bilbery ja peciem korpus dva dni pred oslavou, den pred oslavou plnim a odovzdavam vacsinou v den oslavy :slight_smile: nepeciem nikdy skor.
26. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok