• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@mamina1978 dakuujem kráásne..no torta ide mužovi..koruna bola nakoniec vybrata tá velka zlatá..na tej bielej torte čo je...vankušik už mam naštudovaný :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nadherne inspiracie stale davas ;)
@pristela juj,tak to si ale mala stastie, ze ta tie sklicka nezasiahli do tvare :confused:
@jenkka tak to mas teda pravdu, tie malicke sa potahuju ovela horsie... a o dva tyzdne mam robit asi 20 minitorticiek :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bilbery tiež tak ako @79zuzana mám tortu na nedeľu ... dnes som si upiekla korpus, zajtra ráno spravím plnku a naplním, ozdobím a večer alebo v nedeľu ráno odovzdám.
26. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 bre ranecko:slight_smile:) uz zavitala, prave teraz
aj ostatnym krasny den:slight_smile:
26. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin v Mekaci som robila pred 15 rokmi, takze viem ako to tam chodi.....si v kuchyni, osuchnes si predlaktie o lice a hybaj dezinfikovat cele paprce.vtedy to tak fungovalo
26. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak potom som vadna ja:slight_smile:) nech ti padnu na uzitok, tak aspon viem, ze som nevyhodila zbytocne za to 5 eury:slight_smile: a nasiel sa niekto sikovnejsi ako ja :grinning:
26. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky rychla pomoooooc :confused: može byt meno dievcatka- Kalinka ? teraz neviem ci to mam napisat na tortu ci to nieje omyl a nema to byt Karinka :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@aduskatt ved vydrž, mozno tie dva sa mi po..... :confused:
26. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ja by som im radsej napisala bo Kalinka viem ze je len dedinka ale meno to som este nepocula :astonished:
26. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 že, aj ja myslím , pisala som , len dufam , ze pojdu skor na fb , bo netusim ktore je ich cislo :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ak je to krpec a vola sa Karolina a nevie poriadne rozpravat, tak kludne moze sama sebe hovorit kalinka a zauzivalo sa to u nich, ale radsej by som to zistila od nich, ci je to OK
26. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Kali..hawajske dievcenske krstne meno:slight_smile: . som ti asi velmi nepomohla....................urob R aj L a cakaj:slight_smile:
26. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana jaaaaaj tak to by som nechcela, ze 20 minitorticiek mne stacili dve :grinning: takze s vacsimi to ide lepsie? lebo velku som este nepotahovala
26. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenkka tak mne sa vacsia potahuje lepsie urcite... tie minitorticky budu k jednej velkej krstinovej :slight_smile: tiez nie som z nich nadsena... ako len tak minitorticky by som nebrala objednavku..
26. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a nemôže to byť akože Kala ? :confused:
26. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky , vyriesene, detektiv oriesok /ja :sweat_smile: / sa dopatral cisla a meno má byt Karolínka :grinning: :grinning: :grinning: este ze som nebola v noci akčná :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak som sa s tym krstnym trafila, xixi:slight_smile: akurat ze s prezyvkou nie
26. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela uz som zvedava, az mi ide bok vytrhnut:slight_smile:
26. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj mne :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ach Sabinka, moc ďakujem za pochvalu, krásne voňala čokoládou. A mám taký pocit, že bude oslávenkyni aj veľmi chutiť, my doma sme koštovali zbytky a bola mňaaaaaam. Orechový korpus parížsky krém a karamelová plnka.

@pristela Žanetka, ďakujem, ale od dokonalej torty má veeeeľmi ďaleko.
26. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, ktoreste uz robili ten mascarpone krem na hnedu variantu, pridavali ste aj cukor? neviem sa rozhodnut, ci je dost sladky :confused:
@pristela ale když na fotku klikneš tak se dá krásně zvětšit
@mizulienka ja som davala trosku cukru, lebo som robila so silnej coky a ta veru nebola zrovna najsladsia:slight_smile:, ale nedavala som ho tam vela, aby nebol prilis sladky, snad dve lyzice len
26. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no to dá :sweat_smile: ale stále je v nich chaos a mala viditelnost :confused:
26. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte objednala som si formičky,ale nechcem ich .Ja som si myslela,že budú malé vykrajovačky,ale su to také na perníky a to mi netreba náhodou nemá niekto záujem. Nemôžem ich tu dať zo stránky,lebo už ich majú vypredané. Skúsim pohladať inde,ale zatial moje foto. Obsahuje aj abecedu a čísla potom vianočné motívy, velkonočné, helloweenske, valentínske 101dielna sada
26. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka ja som robila s mliecnou coko, cukor som nedavala...s horkou este nemam vyskusane
26. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam svoju helloweensku.
26. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
ahojky, přidávám po pauze zase dort pro mou neteř :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@mimcak bola si na sutazi nakoniec?
26. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps moc pekna :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vyzera krasne podkova veru :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 volala som organizatorke ako to je,tak nakoniec som sa rozhodla ísť.No keby som vedela ako to bude organizované a bodované tak sa nato vyse........ :frowning2: :angry:
26. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok