Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
26. okt 2012

@mimcak 😅 😖

mizulienka
26. okt 2012

@ajka82
@aduskatt dakujem baby, dala som aj ja trocha...ja nemam rada sladke plnky, tak mne to vyhovovalo, ja som robila z horkej.

dakujem vam dievcata aj za vsetky lajky a komentare, hned mam krajsi den 😉

simasa
26. okt 2012

Tak maco hotovy, nesmejte sa, dobre? 😀 😀

pristela
26. okt 2012

Holy prosim vas nevideli ste niekde mega kruhove vykrajovačky?

mizulienka
26. okt 2012

@simasa wow Silvi ten maco je uplne realny 🙂 😕 😕 perfektne.

simasa
26. okt 2012

@mizulienka Ďakujem 🙂 Nechcela som, aby vypadal ako hrackarsky, ale teda ten ksicht aj tak nic moc 😝
Ale nevadi, mala som na to hrozne malo casu a na nete som nasla az dve inspiracie a ani jedna sa mi nepacila, takze je taky, aky je...

simasa
26. okt 2012

@pristela videli - rafik na korpus 😀

vlada111
26. okt 2012

@pristela Žanet v Metre ich majú, aj dokonca vlnkové. Je to sada asi 10 - tich, ale odradilo ma to, stálo to asi 16 EUR ☹

vlada111
26. okt 2012

@simasa šak je svetový 😉

pipka
26. okt 2012

@simasa ved je dokonalyyyy ty šišina 😎 ukladam si ho hned 😵 😵 😵

pristela
26. okt 2012

@simasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nedráááždi 😀 ale ako napad dobrýýý , pouzivam najviac pohár na zmrzlinu 😀
aj ja som za to , že medved je bombovýýýý !!!

@vlada111 mna metro odradilo úplne , bo s detmi sa dnu nemoze /čo chápem/ a mozes si so sebou vziat len jedneho , sama nakupovat je odveci , a ked vezmem mojho , kam dam deti ? tak tam prosto nechodím 😝 😀 ale 16 je veeela ☹ ☹

dm1
26. okt 2012

@simasa medved je perfektny!

dm1
26. okt 2012

@pristela ja pouzivam bud rafiky - tie mam 10,12, 16 alebo rozne pohare na vino, zmrku, konak podla potreby 😀

vlada111
26. okt 2012

@pristela môžete ísť aj viacerí. Už to nikto nekontroluje, len naskenuješ kartičku, otvorí sa ti závora a ideš dnu. Ja tak chodím s cudzími, lebo sa mi hneď nechce vyťahovať kartičku 😉

nika222
26. okt 2012

@mimcak super hallowenska 🙂 tie čierne stonky to je hmota alebo poleva?
@simasa medvedík je úplne suprovýýý 🙂 čím si robila prosím ťa tie ryhy? predpokladam, že každú jednu ručne špáratkom alebo takým niečím 🙂

Baby poviem vám sa tu teraz prepáčte za výraz serkam s veterníkmi... to je horšia robota jak 4poschodová torta... :(

pristela
26. okt 2012

Kalinka 😀 hotováááá , len dufam , ze ma neposlu niekam , bo chceli nieco take ako som robila tie baletky, ale mna to táááák nebaví robiť stále to isté 😝 😝 uz 2x som ich robila a stačilo 😝
Čoko korpus a jogurtová plnka s lesným ovocím a váhu este neviem 😅

anibas
26. okt 2012

@pristela jééééj tá je milučká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
26. okt 2012

@simasa prekrásny !!!!!!!!!!!!!! na zjedenie !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anibas
26. okt 2012

@mimcak wau - tá ruka nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
26. okt 2012

@pristela ja poznám Kalinku salámu 😀 😀 😀 😀 a ruskú pesničku !!!!! 😀 😀 😀

dm1
26. okt 2012

@pristela je suprova moc sa mi paci ten ksichtik a aj cela postavicka 🙂

mimcak
26. okt 2012

@nika222 Ďakujem to je všetko hmota

nika1985
26. okt 2012

@pristela mozme ist do metra spolu ja mam presne ten isty problem nemam kde mat malu a samej sa mi ale strasne nechce 😉

simasa
26. okt 2012

@vlada111
@pipka
@pristela
@dm1
@nika222
@anibas Baby, velmi pekne dakujem!
Zanet, tieto postavicky s velkymi topanockami su naaadherne 😵 a ksichtik ma strasne milucky 😵
Nika, ano rucne s kosticou - tou v tvare nozika.

lamps
26. okt 2012

@dm1 Danka, keď to ty hovoríš .... ďakujem, od takej odborníčky na čokoládku ako si ty, si to veeeľmi cením 😅 😅 😅

aduskatt
26. okt 2012

sakra zeny, mne sa tu pri vas tak dobre sedi a cita....................sak ma uz poslite upratovat, nech mam vikend volny🙂

adrianai
26. okt 2012

Ahojte baby,

nemáte náhodou uložené nejaké pekné (ale jednoduché) inšpirácie na svadobnú tortu - do daru? Kolegynka by chcela v bielo-zlatej kombinácii do 50€ a vôbec neviem čo...väčšinou nájdem iba svadobné ako hlavné, ale čo do daru?

A tú zlatú farbu (ktorá je aj najlepšia?.. ) musím asi namaľovať na marcipán, však? či môžem vmiešať do marcipánu, bude to dobre vyzerať?

Vopred ďakujem za odpovede 🙂

mamina1978
26. okt 2012

@nika1985
@pristela tak my chodime u nas v do metra aj s detmi 😉 🙂 Ale ja moc metro nemam rada 😒

mamina1978
26. okt 2012

@adrianai .............. inspiracia z internetu a dve od @mizulienka ..............dufam, ze sa nehneva 😉 🙂

lamps
26. okt 2012

@pristela neviem úplne presne, čo si predstavuješ pod pojmom mega kruhové vykrajovačky. Ale ja som si kúpila také umelé - z jednej strany je hladký kruh a z druhej vlnkový u vás v TO v Jedote u číňana. A stáli okolo 2 € a tá tvoja torta je krásna, krásna, krásna 😅 😅 😅 😅