• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

26. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82
@aduskatt dakujem baby, dala som aj ja trocha...ja nemam rada sladke plnky, tak mne to vyhovovalo, ja som robila z horkej.

dakujem vam dievcata aj za vsetky lajky a komentare, hned mam krajsi den :wink:
26. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak maco hotovy, nesmejte sa, dobre? :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (77)
Holy prosim vas nevideli ste niekde mega kruhove vykrajovačky?
26. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa wow Silvi ten maco je uplne realny :slight_smile: :confused: :confused: perfektne.
26. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Ďakujem :slight_smile: Nechcela som, aby vypadal ako hrackarsky, ale teda ten ksicht aj tak nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale nevadi, mala som na to hrozne malo casu a na nete som nasla az dve inspiracie a ani jedna sa mi nepacila, takze je taky, aky je...
26. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela videli - rafik na korpus :grinning:
26. okt 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Žanet v Metre ich majú, aj dokonca vlnkové. Je to sada asi 10 - tich, ale odradilo ma to, stálo to asi 16 EUR :frowning2:
26. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa šak je svetový :wink:
26. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ved je dokonalyyyy ty šišina :sunglasses: ukladam si ho hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedráááždi :grinning: ale ako napad dobrýýý , pouzivam najviac pohár na zmrzlinu :grinning:
aj ja som za to , že medved je bombovýýýý !!!

@vlada111 mna metro odradilo úplne , bo s detmi sa dnu nemoze /čo chápem/ a mozes si so sebou vziat len jedneho , sama nakupovat je odveci , a ked vezmem mojho , kam dam deti ? tak tam prosto nechodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale 16 je veeela :frowning2: :frowning2:
26. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa medved je perfektny!
26. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja pouzivam bud rafiky - tie mam 10,12, 16 alebo rozne pohare na vino, zmrku, konak podla potreby :grinning:
26. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela môžete ísť aj viacerí. Už to nikto nekontroluje, len naskenuješ kartičku, otvorí sa ti závora a ideš dnu. Ja tak chodím s cudzími, lebo sa mi hneď nechce vyťahovať kartičku :wink:
26. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mimcak super hallowenska :slight_smile: tie čierne stonky to je hmota alebo poleva?
@simasa medvedík je úplne suprovýýý :slight_smile: čím si robila prosím ťa tie ryhy? predpokladam, že každú jednu ručne špáratkom alebo takým niečím :slight_smile:

Baby poviem vám sa tu teraz prepáčte za výraz serkam s veterníkmi... to je horšia robota jak 4poschodová torta... :(
26. okt 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalinka :grinning: hotováááá , len dufam , ze ma neposlu niekam , bo chceli nieco take ako som robila tie baletky, ale mna to táááák nebaví robiť stále to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz 2x som ich robila a stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čoko korpus a jogurtová plnka s lesným ovocím a váhu este neviem :sweat_smile:
26. okt 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@pristela jééééj tá je milučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa prekrásny !!!!!!!!!!!!!! na zjedenie !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak wau - tá ruka nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja poznám Kalinku salámu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ruskú pesničku !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela je suprova moc sa mi paci ten ksichtik a aj cela postavicka :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika222 Ďakujem to je všetko hmota
26. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mozme ist do metra spolu ja mam presne ten isty problem nemam kde mat malu a samej sa mi ale strasne nechce :wink:
26. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111
@pipka
@pristela
@dm1
@nika222
@anibas Baby, velmi pekne dakujem!
Zanet, tieto postavicky s velkymi topanockami su naaadherne :dizzy_face: a ksichtik ma strasne milucky :dizzy_face:
Nika, ano rucne s kosticou - tou v tvare nozika.
26. okt 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 Danka, keď to ty hovoríš .... ďakujem, od takej odborníčky na čokoládku ako si ty, si to veeeľmi cením :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra zeny, mne sa tu pri vas tak dobre sedi a cita....................sak ma uz poslite upratovat, nech mam vikend volny:slight_smile:
26. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

nemáte náhodou uložené nejaké pekné (ale jednoduché) inšpirácie na svadobnú tortu - do daru? Kolegynka by chcela v bielo-zlatej kombinácii do 50€ a vôbec neviem čo...väčšinou nájdem iba svadobné ako hlavné, ale čo do daru?

A tú zlatú farbu (ktorá je aj najlepšia?.. ) musím asi namaľovať na marcipán, však? či môžem vmiešať do marcipánu, bude to dobre vyzerať?

Vopred ďakujem za odpovede :slight_smile:
26. okt 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985
@pristela tak my chodime u nas v do metra aj s detmi :wink: :slight_smile: Ale ja moc metro nemam rada :unamused:
26. okt 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai .............. inspiracia z internetu a dve od @mizulienka ..............dufam, ze sa nehneva :wink: :slight_smile:
26. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela neviem úplne presne, čo si predstavuješ pod pojmom mega kruhové vykrajovačky. Ale ja som si kúpila také umelé - z jednej strany je hladký kruh a z druhej vlnkový u vás v TO v Jedote u číňana. A stáli okolo 2 € a tá tvoja torta je krásna, krásna, krásna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok