• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@sse krasne a mozem sa ta spytat kolko vazil ten tvoj sud? Ja mam na tento tyzden robit nieco take,ale len 3,5kg. :sweat_smile: a to bude asi taky maly...nie?? ...

@henikav teda ja som si to tiez predstavovala,ze ten holubnik je vecsi...a som normalne myslela,ze ako torta..a pozeram a ty si tiez miniatury robila!!! :grinning: :grinning: inak neviem,ale na tej torte su len tie tvoje ozdoby pekne!!! :grinning: :grinning: :grinning:
@jajax K2 ti vydrzi tak dlho,aku ma dobu spotreby...musi to byt napisane na sacku...netreba ju davat do mrazaku..staci do chladnicky....ale musi byt v sacku igelitovom uzavreta,aby neuschla...a myslim ze kilo nie je az tak vela...mozno na jednu tortu...taku väsciu budes mat aj malo... :sweat_smile:
@bury dakujeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!
19. júl 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem za pochvalu si zlata, vies ze velmi nestiham, tak aj takato drobnost ma potesi, stale ma nutia ucit sa :grinning: Ak zvladnem statnice v auguste, tak od septembra mozem zase zacat vypekat, mam aj minizakazku, ktoru uz niekolkokrat zmenili, iste je len to, ze ma mat max do 1 kila, ale uz to bola futbalka, futbalovy teren (velmi mini) a teraz je to ponajnovsom kniha, tak necham zakaznicku, nech sa vybury, porozmysla a ked si bude ista, nech povie co vlastne chce. Od nej ocakavam este aj to, ze mi to na poslednu chvilu zrusi :grinning:
sse, krasne tie tvoje torticky, pozerala som, nadhera
19. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem dievčatá :slight_smile:
@alionuska mal presne 3,5 kg robila som 2 korpusy vo forme 22 cm
19. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten sud bol fantastický.Fakt dokonalý.A to malovanie bože ako keby si ho z dosák poskladala nie z múky :wink: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho maľovania som sa najviac bála, som skúšala na kúskoch hmoty čo bude najlepšie. Nakoniec vyhralo kakao s vodou :slight_smile: A vraj ju na oslave ani nechcel oslávenec rozkrájať :grinning:
19. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse ani sa nedivím.Ved ani mne by sa nechcelo taký sud krájať.By som sa bála,že víno vytečie :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka som aj rozmýšľala, či tam nezapracujem aj nejakú fľaštičku s vínkom :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte.Tak davam foto tej roztecenej katastrofy

19. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca teda me se libi, je jak pestra rozkvetla zahrada, to se bude libit :wink:

me ted dort padl, odjizdime narychlo na dovcu tak peceni az po navratu :grinning:
19. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ta bola na vcera.povodne to mal byt kosik kvetov no nevosiel by sa do chladnicky.Inak este neni ani nacaty.Babina ho drzi v chladnicke a nechce ho rozrezat.Vraj az dojdu kamaratky aby tiez videla.Neviem ale nahodou ci sa neboji ze by som ju otravila tak bude testovat
19. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca :grinning: chce se holkam pochlubit no, bud rada, ja budu delat babi srdce na rijen tusim... :wink: otraveni se urco neboji :wink: a nas deda rika : Kdyz to snis s chuti, tak ti po tom nemuze spatne bejt" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka, no nadherna roztecena katastrofa :wink: vedela som ze bude nadherna ta torticka, vzdy mate tendencie prehanat, ze aka hroza :grinning: :grinning: :grinning: ani sa necudujem babicke ze sa s nou chce pochvalit
19. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decela cele boky sadli dole.Vidno to na druhej a tretej fotke.No des.
19. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca fakt krása
19. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca pána ja fakt nevidím kde sa tá torta roztiekla. :confused: mne sa roztiekla rau a to bolo aj vidieť. :grinning: :grinning:Ale tá je krásna a tie torty tak to ani nehovorím. :wink:
19. júl 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav súhlasím s tebou.baby to opíšu ako pohromu a potom kukám či zle vidím alebo si srandu robia,že pohroma a torta jak delo. :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, idem aj k vám skúsiť...nejaká šikovná maminka z Ba a okolia, čo by mi upiekla tortičku pre drobca k narodkám??
19. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessa http://www.tortyodmamy.sk/ tu máš link kde nájdeš v BA baby čo pečú a ešte si aju album jej môžeš pozrieť :wink:
19. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessa no nazdar :grinning: urcite sa dakto najde. zeny kto je z BA?
19. júl 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim ali je z Blavy nie?

@sse zabudla som pochvalit ten sudok bol uplne genialne spraveny :wink:
19. júl 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si bola dnes spravit radost v peceni hrou maju tam teraz zehlicku na marcipan len za 5,80 tak som si kupila a este aj nejake vykrajovatka
19. júl 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tu abecedu mas tiez odtial?
19. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca čo ti tieklo ???? prekrááásne kvety - teda si sa vybláznila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som z Hlohovca,ale do Bratislavy peciem casto.... :grinning:
@tessa tak ak chces upeciem aj nieco pre tvojho drobceka...nieco...co budes len chciet! :slight_smile: :grinning:
19. júl 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska veruže upečieš
Ali, keby tebe dali do ruky knihu Genezis - tak stvoríš z cukru nový Svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici ano aj abecedu mam odtial vlastne vsetky pomocky kedze to mam tu pri ruke a ani postovne platit nemusim
19. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis ali tak mozno preto som si to pomylila ze si spominala ze si piekla niekomu z BA :wink:
19. júl 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vsetko okrem kvetov :-/ ked som vyslahala maslo so salkom tak to bolo ako sr.... a vobec to netuhlo.Proste des.Nakoniec som to musela plnit a zrejme sa stredny plat na tom rozmocila,ptrhal a vyteperil sa pod vahou torty do sveta.Sak to je aj vidno ako sa boky totalne pokrkvane a prevalene.Ale vraj to vyzeralo ako keby to bol umyselne spraveny kvetinac tak som v klidku
19. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok