• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

je mozne ze tvoju robi ina firma, netusim...ale ja mam presne tu, co som dala obrazok a je to ono :wink:
27. okt 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky měla jste už některý tady tu hmotu?? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60271792&tab=0
27. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie knihy a ta cierna to su stare fotky ja som len pristele chcela ukazat ake mam silikonky ak by chcela odlievat :wink:
27. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ja ta obdivujem za trpezlivost s tou formou ja som to skusala uz tolkokrat az som ju dopukala :zipper_mouth:
27. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha, ja som nepozrela ten link......moja baroko je modra a uplne ine ornamenty tam su.........
27. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt baroko je len vzor ved pod nim mas aj baroko stencils a podobne wilton ma barokove vzory v tej modrej a hento co dala ajka je taka biela silikonka od inej firmy aj u nas ju maju. Aj plastove formy su a volaju sa baroko :wink:
27. okt 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hej hej, uz som si utriedila info :slight_smile:
27. okt 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ani nehovor, cely cas sa trasiem ci sa mi nezlomi, taka je tenka...navyse sa mi podari vybrat asi tak kazdy treti bez toho aby sa roztrhol...no o nicom, ale ked tie ornamenty su take kraaasne :wink: :slight_smile:
27. okt 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ďakujééém :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ved prave ze su take krasne preto som jej dala tak vela sanci ale uz som to vzdala :cry:
27. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt modra baroko je tusim wiltonka aj s bordurami(tusim perlicky su tam?) ale vidim ze uz mas jasno :wink:
27. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ano, je to wiltonka a su tam dve bordury..jedny perlicky a jedna pasik s gulickami....
27. okt 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jde to blbě, ale já to z té formy vytahuju až za chvilku, jak to trošilinku uschne a celkem to jde. Natlačím tam tenký obdelníček hmoty přes sáček, pak opatrně nějakou kosticí nožíkem na ležato ořežu co přesahuje a znova přes sáček natlačím prstem a začistím. Pak dělám další a až natlačím další ornament, tak ten první podeberu párátkem a vyndám. Dělám ze Smartflexu.
27. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin to by bolo suproveeee :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dve :slight_smile:
27. okt 2012 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@jakelina ja som to skusala uz z kazdej hmoty vselijako tak ako popisujes aj inak ale ja proste nemam nervy na taketo veci... dostala som z toho za hodinu jeden ornament ktory bol aj tak taky odzobkany tak som ju zase vylozila hore teda tusim som ju uz aj vyhodila naposledy od jedu :pensive:
27. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela vo stvrtok by som mala mat volno tak ti porobim a necham tvrdnut potom na vianoce sa ozvem a stretneme sa niekde v meste
27. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tvoje svadobné torty sú také "čisté" :sweat_smile: :sweat_smile: vieš ako to myslím ... že čisté ako detská duša :dizzy_face: proste tak krásno čisté.
No ale tiež by sa mi veru hodili na svadbu nejaké farebnejšie :slight_smile:
27. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som nezohnala ten celofán ani v Hypernove, ani Kauflande ... budem ešte musieť hľadať. Zachránila ma babka, aj keď bol na jednom mieste trocha pokrčený, ale čo už.
27. okt 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin si poklad !!!!!!!! už teraz ťa milujem a dakujem ! musí mi to pre tento krat @pipka odpustiť :grinning: :grinning: :grinning:

@muffinka8 jee, dakujem :dizzy_face: vieš čo je to pre mna robiť biele torty ???? :frowning2: :frowning2: milujem farby, ale ocividne sa ludia zbláznili do bielych , asi zacnem davat na fb fotky ako vypada biela "naaranžovaná" na stole v svadobnej sále !! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ale, no čo ti budem hovoriť, skúšala som novú formičku, na diamanty, teda, nie cukrársku formu, ale silikonovú formu na ľad, naliala som horúci karamel, zdvihla ju a chcela pozrieť, či ju ten karamel neprepálil, pri dvíhaní som ju naklonila a tekutý vriaci obsah vyliala na ruky, myslíš, že existuje ešte niekto šikovnejší ako ja ???? :angry: :angry: :angry:
27. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 a nemali v kauflan tam kde predávaju rolky ozdobneho baliaceho papieru ? :confused: ja kupujem len tam, a minule Dadka pisala ze aj v tescu maju
27. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no zlatusik,ale ved to nebude zadara :confused: , ved vies,ze sa ti tam jedneho pekneho dna natrepem a budes ma ucit kvetinky :dizzy_face: . Ci uz si zabudla? Ale nie :grinning: Za kvetinky mam nieco ine pre teba nachystane :wink:
27. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 aaaaauuuu :frowning2: :frowning2: neboj existuje , ja v mojich začiatkoch inteligentnych :confused: som dokonca roztápala cukor na karamel a popri miesaní ho ochutnala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale torticky si urobila aj "bez ruk" :grinning: fantastickeee !!!!
27. okt 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja ratam s tym , že zadara to nebude :grinning: pchaaa, ale nezabudla som :grinning: :grinning: :grinning: i ked či som ja zrovna vhodná na učenie kvetov :confused: neviem, neviem :confused: ale ukázať mozem :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky poradite mi?? mozem dat pod potahovku (smartflex welvet) coko krem, co sa robi z mlieka,pudingu,horkej cokolady a masla?? a pribinacikovy krem moze ist pod potahovku?? dakujeeeeem pekne...
27. okt 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 pribinacikovy isto nie a ten druhy neviem aky mas pomer mlieka a masla ak 1:1 tak ano
27. okt 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no len este aby som mala niekedy ten jeden pekny den volny na kvety, lebo ja domov vzdy len skok a staviame tak beham okolo toho :slight_smile: a urcite si dobra na kvietky tie tvoje ruze su kazdy raz krajsie a krajsie a lalie su tiez jak ozajstne ale tak ornamenty je v pohode ved mna to nic stat nebude len aby sa to dalo potom odliat-tak by to bolo super
27. okt 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela hmmm tak karamel jsem taky jednou ochutnala a od té doby si nechám zajít chuť jen si na to vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky vyžeňte mě od pc, mám dělat ještě jednoho Homera Simpsona, už zase a jeden přímo na přání, dostala jsem i nákres v životní velikosti i s přesnou polohou věcí, co na něm mají být :grinning::grinning::grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dida38 pribinackovy nie......a v tom druhom musi byt najvacsi podiel masla
27. okt 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok