Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
28. okt 2012
@simasa ani by som nepovedala, že nie si maliar, nádhera, ja by som toto neurobila ani keby.....máš môj obdiv x-)
aduskatt
28. okt 2012
@dm1 ale ja sa polepsim🙂
pipka
28. okt 2012
@aduskatt zlatik na to nepotrebujes photoshop, aspon ja to mam tak, ze hned ako sa mi stiahne foto do pc, tak tam hore v lište mam moznosti: opravit foto...a tam sa mi rozklikne ze orezat, odstranit cervene oci, otocit foto..atd 😉 skus kuk ci to tak´m aj ty nemas 😉
aduskatt
28. okt 2012
@pipka moja, ja stahujem fotky z mobilu a neda mi tam ani vpisat si vlastne meno😞 neviem, ci je to prave tym, ze je to mobil a nie fotak😞 skusim vytiahnut klasikus aparat a uvidime.....ale nevylucujem, ze chyba je niekde medzi stolickou a klavesnicou 🙂
pipka
28. okt 2012
@aduskatt 😃 😃 😃 no skuuuus 😉
simasa
28. okt 2012
@pipka Ďakujem, Jani - odovzdám 🙂 Naša je do tých príšer zaľúbená :-p
@muffinka8 Priznám sa, že netuším, ako chutia tieto sirupy, ale myslím že dobrý bude akýkoľvek s mätovou príchuťou. A dôležitá je aj tá aróma do krému.
simasa
28. okt 2012
@eliska22 Ďakujeeem! 🙂
simasa
28. okt 2012
@drobec33 Bud vela prasku do peciva, alebo pecene prilis rychlo (pri vysokej teplote) - a treba to v rure davat na tie nizsie priecky.
pristela
28. okt 2012
@aduskatt anjelicka , ale ved ked stiahnes foto z mobilu do pc , klikni pak na foto pravým a otvori ti moznosti a tam upravit 😉 ja též nemam fotoshop 😞
pristela
28. okt 2012
@drobec33 ja peciem v strede , treba ale dodrzoovat mnozstvo prasku do peciva! , mat ruru vyhriatu, ja vyhrievam aj peciem na 150 , a nevybrat skor nez sa ma, bo vtedy tiez lubi korpus padnut ked vytiahnes skoro
aduskatt
28. okt 2012
@pristela ty nemas fotoshop? neblaaaaazni🙂)
btw, ked dam upravit foto, tak sa mi neda napisat nic do nej...............chjo...idem sa s tym skusit pohrat nejako inak
pristela
28. okt 2012
@aduskatt dáá, ked das upravit foto a otvori sa ti to tak hore na liste mas velke tlacene A , klik na to , pak si kurzor potiahni obdlznit kde chces pisat , pak sa ti same prehodi hore na liste typ pisma, velkost, poklikaj co chces napis a hotovo
aduskatt
28. okt 2012
@pristela no idem to skusit, potom dam vysledok
aduskatt
28. okt 2012
@pristela no a sme pri tom.ja tam proste to velke tlacene A nemam 😞
aduskatt
28. okt 2012
@pristela takze, orezane je,ale to meno tam dat nejde😞
aduskatt
28. okt 2012
ten jablkovy krem je fantastikus.....nie ze by som sa teda chcela chvalit, ale ano:-))
maya30
28. okt 2012
baby ked sa chcem zmestit do cca 2,5 - 2,7kg a na torte ma byt este aj traktor s vleckou a plnka mascarpone s ovocim - to z kolkych vajicok treba korpus a aky velky ? =-)
aduskatt
28. okt 2012
@maya30 ja by som robila tak 18 cm
nika1985
28. okt 2012
@aduskatt
@pristela babule ja vam tusim ten fotoshop poslem na cd aj s navodom🙂 ale este lepsie pridte na kavicku 😉
maya30
28. okt 2012
@aduskatt hm tak to asi len 4 vajicka a mini-mini traktorik, ci ? 😃 :-p
pristela
28. okt 2012
@aduskatt taketo nemás ? je to uplne obycajny skicar co ma kazdy pc v sebe, tak ak ho najdes otvor v nom .

Ospravedlnujem sa holky o netortovu foto ale zrovna som ich dnes vkladala tak ich tu mam ako prve =-)

@nika1985 chaa, nedráždi s kavou 😃 jaa som blííízo 😃 😃 😃
pralinka25
28. okt 2012
@aduskatt no daj teda recept na ten jablkovy x-)
aduskatt
28. okt 2012
@nika1985 moja, ale ja nemam photoshop🙂 takze mne je to nanic.na upravu obrazkov pouzivam office picture manager.a doteraz som nedosla na to, ako vlozit pismena do obrazku........🙂
nika1985
28. okt 2012
@aduskatt 😉 🙂 dufam,ze sa nehnevas
aduskatt
28. okt 2012
@pristela skicar skusim pohladat🙂 ale s takymto som sa v tomto ntb este nestretla🙂
nika1985
28. okt 2012
@aduskatt tak ak budem mat cas najdem ti nejaku aktualnu verziu a poslem link dokonca mne ho dal manzel aj v cestine nech ho neotravujem stale teda nie ze by som tam nieco robila ale tak na orezanie fotiek a par uprav na kalendare sa da 😉 keby som mala cas tak ti ju trosku upravim ale krpcem vstal utekam
aduskatt
28. okt 2012
@nika1985 nehnevam🙂 len prosim ozdobnejsie pismo a ruzove, xixi🙂
nika1985
28. okt 2012
@pristela kludne prid ja budem len rada 😉
nika1985
28. okt 2012
@aduskatt vecer prerobim 🙂
pristela
28. okt 2012
Inak , vsak ja netusim , preco sa my TO a okolie sem tam nestretáme 😃 teda ja sa stretám s Dadkou x-) ale mohli by sme aj viacere tak pokecat tortovo.