• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@simasa ani by som nepovedala, že nie si maliar, nádhera, ja by som toto neurobila ani keby.....máš môj obdiv :dizzy_face:
28. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ale ja sa polepsim:slight_smile:
28. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zlatik na to nepotrebujes photoshop, aspon ja to mam tak, ze hned ako sa mi stiahne foto do pc, tak tam hore v lište mam moznosti: opravit foto...a tam sa mi rozklikne ze orezat, odstranit cervene oci, otocit foto..atd :wink: skus kuk ci to tak´m aj ty nemas :wink:
28. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka moja, ja stahujem fotky z mobilu a neda mi tam ani vpisat si vlastne meno:frowning2: neviem, ci je to prave tym, ze je to mobil a nie fotak:frowning2: skusim vytiahnut klasikus aparat a uvidime.....ale nevylucujem, ze chyba je niekde medzi stolickou a klavesnicou :slight_smile:
28. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: no skuuuus :wink:
28. okt 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Ďakujem, Jani - odovzdám :slight_smile: Naša je do tých príšer zaľúbená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@muffinka8 Priznám sa, že netuším, ako chutia tieto sirupy, ale myslím že dobrý bude akýkoľvek s mätovou príchuťou. A dôležitá je aj tá aróma do krému.
28. okt 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 Ďakujeeem! :slight_smile:
28. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 Bud vela prasku do peciva, alebo pecene prilis rychlo (pri vysokej teplote) - a treba to v rure davat na tie nizsie priecky.
28. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt anjelicka , ale ved ked stiahnes foto z mobilu do pc , klikni pak na foto pravým a otvori ti moznosti a tam upravit :wink: ja též nemam fotoshop :frowning2:
28. okt 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 ja peciem v strede , treba ale dodrzoovat mnozstvo prasku do peciva! , mat ruru vyhriatu, ja vyhrievam aj peciem na 150 , a nevybrat skor nez sa ma, bo vtedy tiez lubi korpus padnut ked vytiahnes skoro
28. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty nemas fotoshop? neblaaaaazni:slight_smile:)
btw, ked dam upravit foto, tak sa mi neda napisat nic do nej...............chjo...idem sa s tym skusit pohrat nejako inak
28. okt 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dáá, ked das upravit foto a otvori sa ti to tak hore na liste mas velke tlacene A , klik na to , pak si kurzor potiahni obdlznit kde chces pisat , pak sa ti same prehodi hore na liste typ pisma, velkost, poklikaj co chces napis a hotovo
28. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no idem to skusit, potom dam vysledok
28. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no a sme pri tom.ja tam proste to velke tlacene A nemam :frowning2:
28. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takze, orezane je,ale to meno tam dat nejde:frowning2:
28. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ten jablkovy krem je fantastikus.....nie ze by som sa teda chcela chvalit, ale ano:slight_smile:)
28. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ked sa chcem zmestit do cca 2,5 - 2,7kg a na torte ma byt este aj traktor s vleckou a plnka mascarpone s ovocim - to z kolkych vajicok treba korpus a aky velky ? :confused:
28. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja by som robila tak 18 cm
28. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@pristela babule ja vam tusim ten fotoshop poslem na cd aj s navodom:slight_smile: ale este lepsie pridte na kavicku :wink:
28. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt hm tak to asi len 4 vajicka a mini-mini traktorik, ci ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt taketo nemás ? je to uplne obycajny skicar co ma kazdy pc v sebe, tak ak ho najdes otvor v nom .

Ospravedlnujem sa holky o netortovu foto ale zrovna som ich dnes vkladala tak ich tu mam ako prve :confused:

@nika1985 chaa, nedráždi s kavou :grinning: jaa som blííízo :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@aduskatt no daj teda recept na ten jablkovy :dizzy_face:
28. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 moja, ale ja nemam photoshop:slight_smile: takze mne je to nanic.na upravu obrazkov pouzivam office picture manager.a doteraz som nedosla na to, ako vlozit pismena do obrazku........:slight_smile:
28. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :wink: :slight_smile: dufam,ze sa nehnevas
28. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela skicar skusim pohladat:slight_smile: ale s takymto som sa v tomto ntb este nestretla:slight_smile:
28. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak ak budem mat cas najdem ti nejaku aktualnu verziu a poslem link dokonca mne ho dal manzel aj v cestine nech ho neotravujem stale teda nie ze by som tam nieco robila ale tak na orezanie fotiek a par uprav na kalendare sa da :wink: keby som mala cas tak ti ju trosku upravim ale krpcem vstal utekam
28. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 nehnevam:slight_smile: len prosim ozdobnejsie pismo a ruzove, xixi:slight_smile:
28. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela kludne prid ja budem len rada :wink:
28. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt vecer prerobim :slight_smile:
28. okt 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak , vsak ja netusim , preco sa my TO a okolie sem tam nestretáme :grinning: teda ja sa stretám s Dadkou :dizzy_face: ale mohli by sme aj viacere tak pokecat tortovo.
28. okt 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok