• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@petrofka recept na doma vyrobenú poťahovú hmotu nájdeš na prvej strane tejto diskusie a čo sa týka korpusu a krému je ťažko radiť, ktorý je najlepší lebo každému chutí niečo iné. Ale skús pozrieť tu: http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ určite niečo nájdeš :sweat_smile: najlepšie je vyskúšať
28. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no baby, moja dnesna lenivost vyliezt von skoncila zemlami:slight_smile: o chvilu budu dopecene:slight_smile:
28. okt 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani nadhera a na svadobke kraaasne kvety.
@pristela Zanet, Ty si nespominala, ze nejake poschodove robis tento vikend? Uz si davala fotky? Ja si len nie som ista, ci som nejaku stranu preskocila, alebo si fotky este nedavala :sweat_smile:
28. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a skicar nemas v kompe
28. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa dakujem ale mam pocit ze tam ozaj uplne zanikli a celkom take obstojne ruze to boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Som si az neskor uvedomila ze som mozno mohla davat dalej od seba viac by vyzneli ale nechcela som to uz menit aby enbola dopichana ako reseto :pensive: . A jasne pristelka davala krasnu svadobnu aj pre dievcatko
28. okt 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 nemam, ale uz mi to nevadi
28. okt 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zemlicky hotove, tu je vysledok:slight_smile: tusim je ta lenivost obcas aj uzitocna :slight_smile:
28. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Babule, jedna s oslavenkynou :dizzy_face:
28. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@muffinka8 daj potom vediet ake to bolo ja som chcela tiez koktejlovy kupit
28. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa jééééééé, to je nádherná fotka
28. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Mne sa nezda, ved tymi hortenziami si to trocha oddelila. Vidis, tak ja som musela preskocit nejake strany, neviem, ako som to tu citala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa Silvika, máš nádhernú dcérku a všetko naj... :sweat_smile:
28. okt 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manželovi jen tak z lásky. Jen foceno ted a mobilem tak to není ono, :slight_smile:
28. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@pristela ja by som sa tiez rada stretala :frowning2:
28. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa jo jo davala som :grinning: ale o nic si neprisla , normalna bieeeelaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mi pisala nevesta a moooc ma potesila výrokom :grinning:

@dm1 som bola zvedava na tie postavicky :grinning: :grinning: :grinning: a fakt , mala si pravdu :grinning: ale ked si ich odmyslíš je torticka kraaaasna :dizzy_face:
28. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin uvidím či sa mi to podarí zohnať :slight_smile: chcem spraviť na naše novembrové meniny takú tortu tak potom isto napíšem čo a ako bolo :slight_smile:

@pristela @pristela ďakujem :slight_smile: niečo poskúšam
28. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ty si na vianoce ked tu budes rezervuj a mozme dat stretko bud v kaviarnicke, abo u mna abo kde :wink: :wink:
28. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zeee? :grinning: som ich tam ani neprilepila som povedala nech si ich tam potom polozia
28. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja by som si prosila recept na zemlicky, su uzasne, mnaaam
28. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 lidi mají divný vkus co??? :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ok beriem ta za slovo som doma od 20.do 28.12.
28. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko dam do dvojky:slight_smile:
28. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt já jsem pekla ten tvůj chlebík a byl výborný :wink:
28. okt 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@lamps Ďakujem babule :dizzy_face:
28. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin andelicka ozvi sa mi , ku mne mozes kedy kolvek , aj na stedry den , mne to absolut nevadi-teda pokial tebe nevadi bordel :grinning: :grinning: alebo mozme aj sadnut niekam, ja som zvacsa mooooc prisposobivá , ako želatinovy stuzovac dr. oetker :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina veru maju nuz co uz narobime... aspon ze iba postavicka bola divna cela torta by sa mi zle robila keby sa mi to nepaci...
28. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to sa veeeeelmi tesim:slight_smile:)

pre pripadnych zaujemcov, recept na zemlicky je v dvojke:slight_smile:
28. okt 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela
@dm1
Ja som tela asi 5 stran obehla, ale svadobnu som nasla - a ze o nic som neprisla - dora jedna - ved je naaadherna!
28. okt 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky co ich mam na fb, som uz pisala , ze milujem foto z akcii torticiek , ako sa nesu, pecu, modeluju abo s oslavencami, tak fotievam aj ja , tak ich vkladam aj sem , mozno tiez radi take mrkate :grinning:
nevesta pisala že, niektorí svadobcania vraj vraveli , ze lepsiu tortu v zivote nejedli :grinning: co ale znamená kedze pouzivame skoro tie iste receptiky, ze baby, sme dobréééé!!! aj ked niesme origos cukrárky :grinning: :grinning: :grinning:

@jakelina pre teba odkazík :grinning: :grinning: andelicka davam ich malom :grinning: bo nechcem to tu zbytocne na velko tapetovat , mozno nie kazdy sa na to chce mrkat :wink:
28. okt 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
no som si splietla tému, tak pridám aj sem fotky jedna zabudnutá futbalová a jedna zo zbytkov
28. okt 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok