• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina - jééééééééééééééj, nádherná kytička, ľalia aj ružičky ako živé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paricia Jej, teraz citam aj tvoju druhu otazku, ja davam na 20 sekund a potom skontrolujem ,pomiesam a zase na 20 sekund. A ked uz su nabubnane a daju sa lyzickou rozmiesat uplne do hladka, tak su hotove a pripravene na zapracovanie s cukrom. Musis vsak davat pozor a naozaj kontrolovat kazdych par sekund v mikrovlnke cukriky, lebo ak to prezenies, spalis ich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
A ked budes pridavat cukor je este jedna dobra rada, nevaz ho....... pridavaj len dovtedy, pokym nedosiahne hmota pozadovanu pevnost, cize pokial sa bude dat formovat ako plastelina. Lebo kazde cukriky potrebuju ine mnozstvo cukru. A tak sa moze stat, ze ak das privela cukru , zacne sa ti hmota rozpadat. Ak by si mala este nejake otazky , kludne sa obrat na hocijaku z nas ,ktora tu na poslednych strankach nieco pridala a urcite sa dockas skorej odpovedi :wink: :slight_smile:
Drzim palceky nech sa ti podari....:wink:
30. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Dakujem si zlata , tu mam aj ja , aj taku tu olepenu , len to bola poschodova , vrch bol takyto aky si dala foto ty , ale spodny korpus bol tiez cim si poprikladany a aj tam nieco bolo ako hore lentilky a neviem ju vobec najst , ja by som si to uz poupravovala , len ....pamät skleroticka , co uz , tak reku ci dakto ulozenu nemate :wink: :wink:
30. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina perfektna, ty uz viazes kyticky uplne profesionalne :wink:
30. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina kraaaasna.. :slight_smile:
30. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky děkuju moc, snažím se. :wink:
30. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nadherna :dizzy_face:
30. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 bomboveeeeeee to lego :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jasně a díky moc K.
30. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Ďakujemmmm veľmi pekne.
30. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/11-1-Suroviny/0/5/876-Royal-Icing-kralovska-glazura
Teraz som si ale všimla, že to bude asi cena bez dph. :slight_smile:
MM mi hovoril, že v meste, kde pracuje, je cukrársky obchod s kamennou prevádzkou, tak pozrie ešte tam.
30. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina jeeej tak to je super cena! a je to cena konecna len nie su platci DPH :wink: . len o postovne sa mi to pekne predrazi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len kukam ze to asi nemaju lebo sa neda dat do kosika
30. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Porátala si to, koľko to vyjde aj s poštovným?
30. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky moje sladke, sa vam musim pochvalit, som bola dnes trosku stencilovat:slight_smile:.je to neuveritelne, ale za toto vsetko som zaplatila 19 Eur, necelych
30. okt 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ewellina neda sa pozriet presne iba podla obchodnych podmienok to vyzera na 2,40 EUR pri platbe vopred a II.trieda postou - teda najlacnejsia moznost teda 7,70 EUR. to uz mam veru za jedno kedze u nas to sice maju drahsie ale mam tam 10% zlavu - postovne ma to teda u nas vyjde o 50 centov drahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt super paci sa mi ta hore vlavo ta kolko stala prosim ta? mali aj ine? to u vas niekde v shope?
30. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta velka vlavo stala 4,35:slight_smile:
no, u nas v papiernictve.....:slight_smile:
30. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mali aj ine, nebrala som vsetko, ma tam toho mrte teta...aspon viem, kde budem nakupovat do svojho shopu sablony :grinning:
30. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a ides teda ten shop otvarat? kedy? dokelu preco vy mate a u nas ziadne sablony nie su... :cry:
30. okt 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 toto bola nahoda, ze som na ne narazila a predpokladam, ze to je jediny obchod, kde ich maju............
a ta druha cast....vsetko zavisi od toho kedy a ci dostanem dotaciu.....ale doma sme to uz prebrali, ze ideme do toho
30. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak drzim palce nech sa to rozbehne podla vasich predstav :wink:
30. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dakujem moc za radu, si mi pomohla, ked mam taketo teraz fotky z kazdej strany :wink:
30. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem, dufam, ze v decembri to uz pofici:slight_smile:
30. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt super nakup krasne sablonky, mala by som aj ja k nam zabehnut ci nieco nemaju :slight_smile:, ja idem kupit ten lukapren a vyskusat porobit si formicky :slight_smile:
30. okt 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja minulotyzdnova
30. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@jakelina nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ja mam taketo s lentilkami :slight_smile:
30. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby aha aka novinka celkom velka podlozka rozne vzory y cena nie je az taka zla... .to drevo by bolo super napr. na potiahnutie vacsej torty- bednicka a tak aby nebolo vidiet take to nadpajaniae ako pri malej tej otlacacej http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/modelovacia-podlozka-m-drevo/
30. okt 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - vyzerá to super, teda až na tú cenu :sweat_smile: , veď otlačiť väčšiu plochu sa dá asi aj štrukturálnou fóliou, tá vyjde lacnejšie, cca okolo 2€. Napr. tu ju majú, veľkosť 40x25 cm. http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop/0/3/5/1402-Struktur-folia-drevo-40x25cm
30. okt 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok