• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
Ahojte prosim pomozete aj mne s inspiraciami? zakaznicka by chcela torticku pre syna k 18.ale s nejakym autickom,aby nebola moc detska,kedze ja som doteraz s autickom robila len detske tak neviem...vybrala si to tak preto lebo mu idu davat vodicsky k narodeninam....dakujem vopred :slight_smile:
30. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - no tam to ukazuje len ako vyzerá vzor na pralinke, takto vyzerá celá :slight_smile:
30. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem , ulozim si ....poschodovu nemas ? taku zhanam :cry:
30. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 vies ake je od nich postovne ? som to tam nikde nenasla :cry:
30. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 poschodovu nemam :frowning2:
30. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som sa dostala k fotaku a stiahla foto z minuleho tyzdna, to aby ste namali vsetky cez viked :grinning: ziadna slava, ale konecne som vyskusala stencil a je to super vecicka, este tam mam nedostatky, ale budem trenovat a zhanat sablony :slight_smile:
30. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@mima1311 este som nasla takuto poschodovu, ale asi tuto nehladas.. :(
30. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bzucinka2 suprové jsou
30. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, na vikend idem robit pre sestru k 30-tke tortu a vobec netusim aku.. viete nieco poradit? Rozmyslam nad tymto.. co myslite?
30. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jenie123 ta je krásná :wink:
30. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 peknucka je
30. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 toto som našla (v obchodných podmienkach):
K objednanému tovaru je fakturovaná cena za dopravu - spoločnosťou UPS slovak parcel, doručenie do 24 hod. od odoslania:

do 2 kg 2,70 €
do 5 kg 3,00 €
do 10 kg 3,50 €
do 15 kg 4,00 €
do 20 kg 5,00 €
v prípade záujmu tovar zašleme Slovenskou poštou a.s.

Ale treba pokukať aj iné e-shopy, určite nie je tento jediný, kde by tie fólie mohli mať ;)
30. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 este som nasla :slight_smile:
30. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Inak baby, som sa rozhodla, že minimálne do konca roka už si žiadne cukrárske pomôcky (vykrajovačky a pod.) nekúpim. Mám toho neskutočne veľa, veľa aj takých, ktoré som ešte ani raz nepoužila, hoci sú super, ale nebola zatiaľ príležitosť... kopec peňazí zainvestovaných a nevyužitých, čo mi je fakt ľúto... takže hádam to vydržím a fakt si nič nekúpim :sweat_smile:
30. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ja viem tu mam doma tu strukturfoliu :grinning: . len ma zaujalo ze zase nove vzory a predsa ta podlozka vydrzi asi vaic ako ta struktur folia ked by sa mala casto pouzivat
30. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, poradte co se smartflexem, kdyz je tuhy a nemam mikrovlnku. Na chvilku ohrat v normalni troube nastavene treba na 50?
30. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cabalkova ja by som do truby nedavala ale narezala na mensie casti a postupne v rukach premiesila ono to zmakne od tepla ruk
30. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 to poznam ja mam tiez doma veeela toho co som este nemala prilezitost pouzit a strasne nutne som to musela mat doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:. nieco som predala nieco este mam....

inak kocky prave som zohnala plech na vykrajovacky antikorovy u nas v praci mi ho este aj nadelia na pasiky krasne poziciam si tu kliestiky a nitovacku a mozem vyrabat na pernicky :dizzy_face:
30. okt 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@dm1 No, to jsem si taky rikala, bude to teda docela fuska, ale asi je to bezpecnejsi, nez ta trouba. :slight_smile: Prekvapilo me, jak je chutove dobry. Pouzivala sem doted Top dama a smartflex je fakt mnohem lepsi (mam pomerancovy).
30. okt 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cabalkova mne nechuti ziadna potahovka takze mne je to jedno :sweat_smile: . ale ten pomaranc aspon pekne vonia veru
30. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , potrebovala by som radu :sweat_smile: Zajtra ma manžel narodeninky a chcela by som mu upiecť tortu, no ešte nikdy som žiadnu tortu nepiekla . Tak ak máte čas a máte nejaký jednoduchý recept pre začiatočníčky tak mi prosím napíšte. Naozaj mi pomôže čokoľvek :wink:
30. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123
@bzucinka2 Dakujem kocky ste zlateeeee :dizzy_face: :dizzy_face: , neni tam sice ta co som hladala , ale urcite vyuzijem a pokombinujem :grinning: bude rada ze nieco dostane :wink:

@mia1111 dik , no tam som sa nedivala veru ...ja som este z tychto stranok nic neobjednavala a mam chut vyskusat kupit kyblik mensi dajakej potahovky na postavicky hlavne , no vobec si z tej ponuky neviem vybrat ...ktory obchodik je s naj cenami ? no a este som chcela nieco na vzor dreva a kamenov ...
30. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raduska12 to sa strasne tazko radi ked nevieme co vam chuti :wink: . skus sa pozriet sem do druhej temy su tam recepty na kremy a korpusy http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/?post=last
30. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25
@dm1 ďakujem idem popozerať :slight_smile:
30. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cabalkova daj si ten smartflex na podlozku a na jeho hranu zatlac rukou, on samasi behom 5 sekund zacne pomaly povolovat...........ja nikdy nepouzivam mikrosku na miesenie hmoty
30. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 - ja objednávam z viacerých e-shopov, vždy popozerám aspoň tri, tam, kde majú skladom všetko, čo potrebujem, odtiaľ objednám ;). Super je sikovnamama.sk, alebo natortu.sk, alebo peceniehrou.sk, alebo pecenieskamkou.sk..... no je ich veľa, ja som už objednávala asi z ôsmich rôznych e-shopov, možno ich bolo aj viac :sweat_smile: :grinning: . Treba pokukať aj ceny poštovného, aj ceny produktov ;). Najrýchlejší bol asi peceniehrou :slight_smile:. A na drevo a kamienky sú aj silikónové, len sú drahšie ako štruktur.fólie... toto sú silikonky drevo a tehly: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/silikonova-lista-tehly-drevo/
A toto kamene: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/silikonova-lista-kamene-duo/
30. okt 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 teba sa chcem spytat,ake cesto pouzivas na medovnicky??, ja som doteraz robila to od Lusil, ale v poslednej dobe sa mi akoby skrci a nejde mi vobec gulat, pouzivam vsetko ako pred tym. . .
30. okt 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim, ked peciete korpus v miske vystielate papierom na pecenie alebo misku vymazete tukom/maslom a vysypete struhankou alebo mukou? alebo len vytriete olejom, budem piect mramorovy korpus /papier na pecenie som nastrihala, a misku potrela olejom, ale papier drzat nechce :rolling_eyes: / dakujem
30. okt 2012 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nestraš, zrovna ho dělám a zatím vypadá dobře. :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok