• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@luciahromadkova já vytřu olejem a vysypu moukou.
30. okt 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova mramorový som piekla v miske a natrela som ju maslom a potom hrubou múkou vysypala a po upečený krásne vypadol :slight_smile:
30. okt 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja mám takú otázočku ... chcem upiecť mramorový korpus v bábovkovej forme ako bábovku len tak pre nás doma. Možem do toho zamiešať zavárané čučoriedky? (bez šťavy)
30. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@muffinka8 dakujem a cucoriedky daj kludne, chuti to super mam vyskusane :slight_smile:
30. okt 2012 o 16:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ok :wink:
inak ja každú formu takto robím pred pečením a každý korpus vykĺzne krásne :slight_smile:
30. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tie prsty su zo syroveho cesta ako na pagaciky a nechty su z mandli prilepene kecupom :wink: :grinning:
30. okt 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 vypadá to věrohodně :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky myslite ze se mi podari obarvit mmf na takou peknou ruzovou jako je na obrazku?
30. okt 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saminka přidej bílou čokoládu k bonbonům a líp ti chytne barva :wink:
30. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina urcite to vyzkousim, a kolik asi te cokosky? neudela mi to neplechu? a nevis nahodu kdyz budu tvorit cernou mmf s cokoladou jak dlouho mi to vydrzi? abych to nedelala moc dopredu kdyz je v receptu i smetana, diky moc
30. okt 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka černou mmf jsem ještě nedělala, já myslím, že to asi nepůjde obarvit bez toho, aby se to rozpadlo. Dělám vždycky Smartflex na černo.
Já tu bílou dám odhadem, dva pásky na jedny malé bonbony, to tam není vůbec cítit chuťově, jenom se to líp obarví.
30. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka já smetanu nedávám, jenom bonbony, vodu, tošku tuku Omega a aroma a když dělám barevnou, tak přidám tu čokoládu, do bílé ne, pak je žlutá od té čokolády.
30. okt 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to zkusim, jdu na to! jinak tu cernou mmf jsem nasla tady, ted nevim presne od koho to bylo ale mam to ulozene, vyzkousim to zitra :wink:
30. okt 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim o radu, trosku mimo temu, ale vy urcite budete vediet.. kedy je lepsie plnku do torty/zakuskov vymiesat a kedy vyslahat? samozrejme nepytam sa na slahacku a bielka, ale na maslove plnky a tak. mne sa totiz maslova plnka zdrcla (som slahala), neviem, ci som ju radsej nemala miesat :sweat_smile: , poradite?
30. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka ja maslovu slaham a v pohode
30. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ja tiez pouzivam to od lusilky uvidime ako sa mi bude dnes piect
30. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela chcem sa ta spytat :wink: na ten pribninakovo gastanovy krem, davala si tam nejake ovocie? a myslis, ze sa chutoo bude hodit k cokoladovemu maslovemu kremu v jednej torte? dakujem ti krasne za odpoved :wink:
30. okt 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak to mi je zahada, preco sa mi to maslo zdrclo, ma skoro urvalo.. ale dakujem za reakciu, aspon viem, ze osm nespravila chybu a je to skor o nahode :sunglasses:
30. okt 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavrenka a aku maslovu si robila? lebo pri vacsine je zaklad davat vsetko rovnakej teploty a pridavat do masla po mensich castiach
30. okt 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saminka Ja som mala minule rozrobenú čokoládovu hmotu z mmf mesiac. Teraz ked som robila čokolad hmotu tak som nemala smotanu tak som tam namiesto smotany dala trošku mlieka.
30. okt 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka sražený krém dej na chvilku do mikrovlnky, pak vyndej a znova prošlehej a spraví se to. :wink:
30. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 taku klasiku - maslo som vyslahala s cukrom a do toho som dala vychladnutu zmes mleiko a hruba muka, ale je pravda, ze naraz, nie po castiach. ked som potom robila s uvarenym zlatym klasom, tak sa nezdrcla.
30. okt 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka jasne ze sa ti to podari :slight_smile:
30. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka dávej po lžicích a stejně teplé. :wink:
30. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak tak jsem to vyzkousela, myslim ze to byl tvuj receptik na coko hmotu a pak nabarvit na cerno :wink: taky jsem nemela smetanu,myslim ze se tam dava aby to nebylo tak hrozne huste,dala jsem trochu zakysane, no ale jak jsem to zacala zpracovavat tak se mi to hrozne mastilo a i drobilo, ted to mam v lednicce ale nevim jestli z toho pujde neco vyvalet :confused: nastesti nepotrebuji velky plat ale jen kousky :sweat_smile: ale chutove je vynikajici :grinning: a i krasne cerna a to jsem dala jen trosku cerne gelovky :wink:

@jakelina tak ruzova uz je taky hotova, je i peknoucka, mela jsem ale jen par ctverecku bile tak nevim jestli to tomu zas tak pomohlo, ale pro priste budu vedet , diky :wink:
30. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina TY SI TALENT
30. okt 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka presne presne nie naraz ale po lyziciach :wink:
30. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 juj ty jsi tady ještě??????????? A děkuji, je to milé.
30. okt 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krasna kyticka
30. okt 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 a teba si v tej Nitre nenechali?:slight_smile: to fakt tahas az do vianoc, ci ako? :grinning:
30. okt 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok