• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@jakelina hehe tak snad imt o bude aspon trocha chutit, inac si o mojom tortovani pomyslia svoje :grinning: :grinning:
31. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mizulienka určitě jim chutnat bude, pro mě to byla taková jiná chuť než třeba pečené kaštany.
31. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 ja viem ze nie je len sa mi paci :grinning: . Mozes kludne aj tie oplatky zlepit a potiahnut. Viem ze @pristela to robi z hmoty cisto a nechava vytvrdnut niekolko dni. este to mozes urobit aj z burizonky ked chces istotu ze sa to pripadne neprepadne to bude este lahsie ako oplatky
31. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 a tak vies, na vyske som trochu k tomu pricuchla:slight_smile:
31. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt k sexu ? :grinning:
31. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@pristela jasne, ale po hormonalnej a chemickej stranke, xixi
31. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela a po tej fyzickej som na VS bola uz pricuchnuta :grinning:
31. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moja neerva som citala : ..po hromadnej .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak nam tiez kazala dr.pri prvom ze ked ma chytia kontrakcie nech si s mužom este "užijeme" no chlap jasne , že chcel :angry: ale ja radsej skrine presúvala :dizzy_face:
31. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@mizulienka a miesto tvarohu pyre? Inak skvely napad - spravim to takto aj ja. Dakujem.
Moj drahy velmi casto spomina, ako pocas VS v BA chodili do cukrarne na gastonovy pohar a vraj to bolo uzasne. Preto mu chcem spravit taku plnku aj ked ja som gastanove pyre este nikdy nejedla :slight_smile:
31. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela no tak k hromadnej som este nepricuchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mala od 20tt zakazane vsetky aktivity okrem jedenia a Wcka.inak lezat a snazit sa co najdlhsie vydrzat, skoro som aj posluchla
31. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@abriela gastanove pyre je uuuuuzasne:slight_smile:) ja mam stale kocku v mrazaku.........tiez som robila plnku Pribinak s gastanovym pyre....ale bez smotany
31. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela Mam na teba otazku. Malujes aj obycajnymi praskovymi farbami s vodou?
31. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt ale bez tvarohu, nie? a smotanu si tiez nahradila jogurtom?
31. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abriela s tvarohom a bez kyslej smotany a jogurtu.slahacka, tvaroh, pyre a 1 Creme Ole
31. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem. Nezanikla ta chut gastanoveho pyre,ked tam bola aj tvaroh?
31. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abriela aj s tvarohom, normalne ako robis pribinak, slahacku vyslahas, do toho smotanu a tvaroh a nakoniec ole a uplne nakoniec som zaslahala to gastanove pyre
31. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@abriela nie nezanikne, ja som bola prekvapena, ale ten tvaroh tam je minimalne citit, ja tam citim to gastanove pyre...ale tak tvarohu mozes dat aj menej...@pristela vravela :wink: , ze dava aj menej ako je v origos recepte
31. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@abriela podla mna nezanikla:slight_smile:
31. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@abriela nezanikne, pribinák tak ako je recept +gastanove pyre je bombovýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vlastne pyre si tam mozes dat kolko len chces :grinning: v pohode aj dve kocky :grinning: ale ono je ho cítit aj jednu . aa rada , ked sa robi pribinak je zbytocne!!! slahat zvlast slahacku!!!! netreba to , staci ju tam len vyliat a pridat vsetko ostatne, zamiesat a na koniec dat creme ole
31. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@abriela áno aj obyčajnými, ja alkohol pouzivam veelmo malo , aj vcera om malovala xsichtík len farbami +voda
31. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Holky , prosim , prosim , pekne prosím :grinning: pod cim mam hladať tu hviezdu čo Rapunzel kreslila stále ? naj taka ta farebna co kreslila kriedami na zem na tom námesti :grinning:
31. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka @aduskatt @pristela
Dakujem kocky za radu, uz sa normalne tesim, ako to bude chutit :wink:
31. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@abriela no fantasticky, ako inak.gastanove pyre len fantasticky:slight_smile:
31. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mizulienka no Luci už prenášam, ale zatiaľ sa dá. Brucho mám v pohode, nie veľmi veľké, aj celkom fajn vládzem, len to čakanie je na nervy.
31. okt 2012 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela mne sa tiež z neho robia zle veľké postavičky. Ja ich robím tak, že ich stále polohujem a hladkám a vyrovnávam. Tiež neznášam to, že začnú sadať. Všetko mi schne osobitne a dávam postavičku dokopy len tesne pred tým, ako ju dám na tortu.
31. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 a aky cas ich nechavas schnúť ? či stíham
31. okt 2012 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela no my máme všetko skrine z dubu, asi by som aj porodila doma, nezostalo by to len pri kontrakciách :grinning:
31. okt 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pristela dva dni vopred. Skôr nikdy nestíham.
31. okt 2012 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela telá a hlavy dávam schnúť do žufaniek napr. a to ležato. Samozrejme och treba polohovať, lebo jedna strana sa vždy trochu stlačí, ale netučnejú ako keď ich necháš stáť.
31. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok