• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte, tak tu je moja z dvoch tohtotyzdnovych,podla planu spomalujem a celkom sa mi to paci.Stiham aj si sadnut :wink: .Vsetko na torte je na zelanie,ma to byt rozpravkovy domcek a anjelom, mackou a psom,ku vyrociu 15-tich rokov byvania v dome.Nic lepsie ma nenapadlo,tak hadam bola spokojna.Objednavala asi najzabavnejsia zakaznicka za dva roky :grinning: .kym sme dotelefonovali, mala som svalovku brucha a ust od smiechu :grinning:
1. nov 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@daducha je krásný a jak jsi dělala tu střechu, ty jsi úplný pokrývač??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A este jedna tohotyzdnova - vianocna darcekova krabica....:slight_smile:
1. nov 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@daducha je rozkosny!!! A ta strecha je dokonala!
1. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeej suprovy je ta strecha je kliestikovana?
1. nov 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak uz to zkousim, ja ho upekla vcera nechala zmrazit a dnes ho jen rozmrazim a vecer naplnim,po tom rozmrazeni by se mel i lip krajet a nedrobit tak uvidime :sweat_smile: stejne obdivuji vsechny kdo zvladaji pect pri malych detech, starsi je moje velka pomocnice ale ta mensi se mota vsude kde nema :sweat_smile: no tak po vecerech az usnu snad neco udelam, dort je na sobotu pro svagrovou :wink:
1. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a ty krasne kvetiny na drotikach atd to taky vyrabite z mmf hmoty ? :confused:
1. nov 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky,strecha je najprv len plat zelenej hmoty prehodeny a potom len lepene dlhe kusy z takej svetlohnedej listy.Je to cela sada http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/6-1-VYPICHOVACE/24-2-Originaly/5/1042-Lista-na-borduru-4-ks-cervena-set-1
1. nov 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@saminka já používám Smartflex na kytičky
1. nov 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, viete mi poradit či sa da jedla oplatka použit aj na nepečenu smotanovu tortu s piškotami, ked ano aky by mal byt postup. dakujem
1. nov 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tak to si dobre vynaliezava:slight_smile: By ma nikdy nenapado pouzit tu listu na stresne sindle:slight_smile:
1. nov 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile: , tak konecne aj ja pridavam moju torticku na Halloween :slight_smile: ...........Robila som ju taku detsku , romanticku,a nie taku hrozostrasnu :pensive: :confused: koli mojim dvom najmensim drobcekom :wink: :slight_smile:
Korpus bledy , plnka karamel -sttraciatella :wink: :slight_smile:
1. nov 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mamina1978 krasna je, cista!!
1. nov 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja dakujem, to potesiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ta tvoja Vianocna krabica je fantasticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a táto ma teda riadne potrápila čoko korpus + pribináčik + lesné ovocie váha 8 kg - pre kominára a požiarnika v jednej osobe
1. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@mamina1978 dakujem dakujem:slight_smile:
1. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 kraaasa!
1. nov 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ta je fantastická :wink:
1. nov 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 jeeminenkuu , ta je fantastickaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@caterine pouzit sa da, ale rozmoci sa ti :frowning2:
1. nov 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ta je nadherna ,dokonala do detailov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 to je kraaasne :dizzy_face:
1. nov 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky zapomnela jsem si uvarit salko na karamelovy krem, myslite ze muzu udelat normalni krem z rozpusteneho cukru a slehacky a vyslehat s maslem? muze to pod potah? jde mi o tu slehacku :confused: diky
1. nov 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dnes jsem otevřela uvařené salko a kyselé a to mám ještě čtyři. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spěchala jsem tak, jsem vzala zkaramelizované a ani nemám chuť otevírat ty další plechovky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka nemůže pod potah.
1. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to je des s tymi salkami...........u nas v Kaufe stiahli vsetky z predaja, asi sa im nieco pokaslalo vo vyrobe
1. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka ja robim len taky karamelovy z cukru a slahacky...ale pod potah nemoze
1. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: muselo sa im nieco udiat vo vyrobe toto nie je normalne najlepsie salko to bolo a teraz clovek vobec v nom nema istotu ..... ja som min.tyzden varila to kauflandacke s kravickou a celkom to uslo
1. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt veru vidis ani u nas v kaufe nemaju ziadne tatra salko len to uz karamelove... pekne si pokazila firma meno :confounded:
1. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok