Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
daducha
1. nov 2012
Ahojte, tak tu je moja z dvoch tohtotyzdnovych,podla planu spomalujem a celkom sa mi to paci.Stiham aj si sadnut 😉 .Vsetko na torte je na zelanie,ma to byt rozpravkovy domcek a anjelom, mackou a psom,ku vyrociu 15-tich rokov byvania v dome.Nic lepsie ma nenapadlo,tak hadam bola spokojna.Objednavala asi najzabavnejsia zakaznicka za dva roky 😃 .kym sme dotelefonovali, mala som svalovku brucha a ust od smiechu 😃
jakelina
1. nov 2012
@daducha je krásný a jak jsi dělala tu střechu, ty jsi úplný pokrývač??? 😃 😃 😃 😃
njonja
1. nov 2012
A este jedna tohotyzdnova - vianocna darcekova krabica....🙂
njonja
1. nov 2012
@daducha je rozkosny!!! A ta strecha je dokonala!
dm1
1. nov 2012
@daducha jeej suprovy je ta strecha je kliestikovana?
saminka
1. nov 2012
@bzucinka2 tak uz to zkousim, ja ho upekla vcera nechala zmrazit a dnes ho jen rozmrazim a vecer naplnim,po tom rozmrazeni by se mel i lip krajet a nedrobit tak uvidime :-N stejne obdivuji vsechny kdo zvladaji pect pri malych detech, starsi je moje velka pomocnice ale ta mensi se mota vsude kde nema :-N no tak po vecerech az usnu snad neco udelam, dort je na sobotu pro svagrovou 😉
saminka
1. nov 2012
holky a ty krasne kvetiny na drotikach atd to taky vyrabite z mmf hmoty ? =-)
mimoza13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daducha
1. nov 2012
dakujem babulky,strecha je najprv len plat zelenej hmoty prehodeny a potom len lepene dlhe kusy z takej svetlohnedej listy.Je to cela sada http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
jakelina
1. nov 2012
@saminka já používám Smartflex na kytičky
caterine
1. nov 2012
Ahojte baby, viete mi poradit či sa da jedla oplatka použit aj na nepečenu smotanovu tortu s piškotami, ked ano aky by mal byt postup. dakujem
njonja
1. nov 2012
@daducha tak to si dobre vynaliezava🙂 By ma nikdy nenapado pouzit tu listu na stresne sindle🙂
mamina1978
1. nov 2012
Ahojte dievcata 🙂 , tak konecne aj ja pridavam moju torticku na Halloween 🙂 ...........Robila som ju taku detsku , romanticku,a nie taku hrozostrasnu |-| =-) koli mojim dvom najmensim drobcekom 😉 🙂
Korpus bledy , plnka karamel -sttraciatella 😉 🙂
njonja
1. nov 2012
@mamina1978 krasna je, cista!!
mamina1978
1. nov 2012
@njonja dakujem, to potesiiii x-) x-) x-) x-) Aj ta tvoja Vianocna krabica je fantasticka x-) x-) x-)
levandulka3
1. nov 2012
a táto ma teda riadne potrápila čoko korpus + pribináčik + lesné ovocie váha 8 kg - pre kominára a požiarnika v jednej osobe
njonja
1. nov 2012
@mamina1978 dakujem dakujem🙂
njonja
1. nov 2012
@levandulka3 kraaasa!
jakelina
1. nov 2012
@levandulka3 ta je fantastická 😉
pristela
1. nov 2012
@levandulka3 jeeminenkuu , ta je fantastickaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-)
bzucinka2
1. nov 2012
@caterine pouzit sa da, ale rozmoci sa ti 😞
mamina1978
1. nov 2012
@levandulka3 ta je nadherna ,dokonala do detailov x-) x-) x-)
dm1
1. nov 2012
@levandulka3 to je kraaasne x-)
saminka
1. nov 2012
holky zapomnela jsem si uvarit salko na karamelovy krem, myslite ze muzu udelat normalni krem z rozpusteneho cukru a slehacky a vyslehat s maslem? muze to pod potah? jde mi o tu slehacku =-) diky
jakelina
1. nov 2012
@dm1 dnes jsem otevřela uvařené salko a kyselé a to mám ještě čtyři. :-p :-p Spěchala jsem tak, jsem vzala zkaramelizované a ani nemám chuť otevírat ty další plechovky. :-p :-p :-p
jakelina
1. nov 2012
@saminka nemůže pod potah.
aduskatt
1. nov 2012
@jakelina to je des s tymi salkami...........u nas v Kaufe stiahli vsetky z predaja, asi sa im nieco pokaslalo vo vyrobe
ajka82
1. nov 2012
@saminka ja robim len taky karamelovy z cukru a slahacky...ale pod potah nemoze
dm1
1. nov 2012
@jakelina no pekne :-p muselo sa im nieco udiat vo vyrobe toto nie je normalne najlepsie salko to bolo a teraz clovek vobec v nom nema istotu ..... ja som min.tyzden varila to kauflandacke s kravickou a celkom to uslo
dm1
1. nov 2012
@aduskatt veru vidis ani u nas v kaufe nemaju ziadne tatra salko len to uz karamelove... pekne si pokazila firma meno :-S