• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps ako vzdy - kraaaaasne ...

baby hram sa s mmf a robi mi pri valkani bubliny , preco ? vela cukru - malo cukru , ci co ?
2. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak a moja s fotkou,ale ked pozeram na vase dokonale torty tak sa az hambim moju roztrapkanu pridat.Ta hneda bola pekna tmavo hneda,ale nedalo sa mi to odfotit.Ta jedna rozmazana fotka je asi najlepsia hneda-ktora sa najviac podoba skutocnosti. ten chalan bol totalne nadseny asi 10 minut mi tu hykal. No ale jak na potvoru som vpredu slahla stetcom s lepidlom a mam tam flak :angry: :angry: :angry: :angry: ,ale co uz no
2. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dadka212 podľa mňa sú to iba korpusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: neexistuje aby sa vmestila do takej váhy!
2. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 zevraj to nieje poriadne premiesene,tak este raz vymiesit alebo spendlikom prepichnuta valkat dalej
2. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin dakujem , tak tu cakam ako sup , co kto na to , ja neviem veru , zda sa mi to praveze az presulkane :grinning: :grinning: mam chut to tresknut o zem ....mi je do placu , zda sa mi nedobra ta hmota :cry:
2. nov 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin diky tak aspoň nabudúce dám
2. nov 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 inac ked to otrieskas o zem mali by tie bubliny zmiznut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak skus aspom o dosku,aby sa to dalo este zjest :wink: :wink:
2. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps Andrejka - úúúúúúúúúúúúžasná :slight_smile:))))))))))))))))))))
2. nov 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela alebo baby ktoré ste piekli v miske korpus ani tú misku nemám vymazať a vysypať múkou
2. nov 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som konečne dokončila - poviem vám - 2 dni zabiť v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja som vymazavala misku na spodu
2. nov 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja som misku vysypala a vymazala celu :wink:
2. nov 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Andrejka je naadhernaaa, ta kvetinka to tam krasne ozivila :slight_smile: tie kvietky na boku, to su tie iste co na tej svadobnej, ze? :confused: :wink:
2. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem taky konecne dokoncila :wink:
jsem s ni nakonec spokojena, snad se bude libit i oslavenkyni :dizzy_face:
a ta cokoladova mmf byla nakonec super, sice po pridani vice marshmallow ale i tak se mi s ni nejlip pracovalo, diky moc za receptik
2. nov 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
jeste jedno ostrejsi foto
2. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pipka ďakujem, áno to sú tie isté kvietky, ktoré som dávala na tú bielu so zelenou stuhou :sweat_smile:
2. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mojej dcérke som dnes dorobila k jej dnešným 8 narodeninám na zajtrajšiu oslavu
2. nov 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
inak nožičky robil manžel :slight_smile:
2. nov 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima1311 ja si myslím, že s do hmoty dostalo viac vzduchu
2. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za pacitka :dizzy_face:
este som zacala pracovat na dalsej, ked baby zaspali...len mladsej som musela dat lieky a odvtedy akosi nechce spat dalej sama v posteli...a ked som tam pri nej velky onen urobim :rolling_eyes: ked odidem do kuchyne tak ona pricupka za mnou a posediacky na balkonovej parapete jej klipkaju oci...ale ani za svet nechce spat sama
2. nov 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela akoze pekne si urob babatko z mmf ked mas...ja si take nezarabam, bo sa mi neste(neni casu, ked chcem viac s babami cosi porabat o 5-10 min. dlhsie) ...lebo tej mojej macke sa paradne za vecer splastila hlava do rana :rolling_eyes: ale tak to sa doklepalo, zamaskovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ahoj, môžem otázočku? idem robiť kolegynke tortu na svadbu a tiež chcem na vrch zapichnúť srdce, no neviem zatiaľ celkom ako...?
2. nov 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no krásna
2. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin jeeej ty mas po bokoch tu formu co tak dlhoooo po nej poskulujem :wink:
2. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrianai čomu konkrétne nerozumieš ?
2. nov 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešné,ešte jedna ma čaká
2. nov 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@dm1 no ja som po nej tiez dlho kukala a na tuto tortu som si ju objednala :slight_smile: ,ale ja pokukujem po vela formickach len moja penazenka nechce hrat so mnou :angry:
2. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin som na tom podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. po tejto poskulujem neuspesne hadam aj 2 roky :grinning:
2. nov 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ja mam teraz sen sugarveil, alebo ten magic dekor aj som si myslela,ze som hodila sugarveil prasok do kosika,ze to s touto formou skusim,a ked som otvorila balik, zistila som,ze som ho vymazala, bo moje financie mi to nedovoluju ---ale jedneho dna,ked budem velka :grinning: vsetko si kupim :wink:
2. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 @jakelina
ja som piekla korpus v takej "100" ročnej forme aj v novej asi teflónovej aj v miske z Ikea ... a stále po upečení, ešte som len naklonila formu tak celý korpus krásne vypadol a forma čistá, že by stačilo len utrieť. A vyklápam ich hneď ako vyberiem z rúry. Pred pečením vždy vymažem maslom a vysypem hrubou múkou. Tak stále som sa čudovala, čo sa všade píše, že po upečení obrezať :confused:
A inak mne sa tiež nikdy nedarila upiecť pekná obyčajná piškóta, jedine mramorový korpus, na ktorý mi dala recept @pristela :slight_smile: aj keď sem tam sa mini kopček spraví, ale otočím naopak a je to :sweat_smile: A ešte aj čokoládový korpus sa mi pekne podaril (recept tiež odtiaľto :slight_smile: ) A keď pečiem piškótu na plechu tak len hrnčekovú :grinning:
2. nov 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok