Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cestovatelkaandrea
2. nov 2012

@lussy23 dakujem

janula.h
2. nov 2012

White decor icing JEDNA VEĽKÁ TRAGÉDIA!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

muffinka8
2. nov 2012

@janula.h prečo ? 😕 si poťahovala? či modelovala?

eliska22
2. nov 2012

@ajka82 úžasná tortička 🙂

janula.h
2. nov 2012

@muffinka8 poťahovala a to je otras ve´d to sa nedá ani preniesť ☹

mariann2
2. nov 2012

čaute som zničená a unavená a ešte jedna torta predo mnou, ráno o 9. si po ňu prídu, je to síce ten istý hotel, čo som robila pred týždňom / pre veľký úspech chcú repete/ 😀 chcem to dokončiť dnes lebo zajtra ideme na svadbu, svadobnú tortu som robila podľa priania nevesty, klavír s koňmi ma zabil, tie kone som tam nepochopila, ale náš zákazník...

muffinka8
2. nov 2012

@janula.h trhá sa? ja som taká rada, že som si hneď na prvý krát vybrala Smartflex, lebo natrafiť na niečo iné čo sa nie každému darí tak asi skončím pri prvej torte 😀 Ale v lete sme nadávali, že teplo je a zle sa robí, ale mne veru bolo lepšie 😅 teraz mi to nejak rýchlo tuhne kým to dám na tortu a potom sem tak záhyb a už nejde pekne vyrovnať lebo zatuhne.

janula.h
2. nov 2012

@muffinka8 trhá má kopec pórov zle sa farbí proste celé zle!

luciahromadkova
2. nov 2012

@lamps nadherna 😵

rapunzel1
2. nov 2012

baby prosím vás môžete mi sem hodiť nejaké inšpirácie na tortu pre policajtku k 40 tke, zákazničke som dala tri návrhy, ktoré ma v tom momente napadli, 1. niečo ako torzo ženy, ale oblečené v košeli, uniforme a kravate, 2. okrúhla so znakom policajtov, 3. tvar akýkoľvek, s kvetmi a malým znakom polície... ale vždy lepšie vidieť ako len počuť a moc som teda takýchto toriet nenašla a viem, že vy máte uložené iné archívy ako ja 🙂 🙂 🙂

levandulka3
2. nov 2012

@dadka212 mne ked sa nepáči diplomaticky ponúknem krajšie a zatiaľ sa vždy chytili a zmenili 😝

aduskatt
2. nov 2012

@rapunzel1 nemam bohvieaky vyber, ale aspon nieco

lukika
2. nov 2012

@mariann2 krásne tortičky. Podľa čoho modelujete tie kone?

aduskatt
2. nov 2012

@levandulka3 a to ako diplomaticky navrhujes?🙂 daj navod....

dm1
2. nov 2012

@janula.h jaaj moja sak to mas ako RDI-cko tu hmotu to je velmo podobne to je makke a taha sa to jak zuvacka 😝 . Si sa ale na FB pytala na white icing nie? to je ine ten je dobry

rapunzel1
2. nov 2012

@aduskatt ďakujem, aj ja ešte hľadám na rôznych stránkach, tiež je toho z tejto témtiky málo, niečochcem vybrať a pošlať jej ako vzor...

levandulka3
2. nov 2012

@mariann2 krásne najmä lienka ja mám piecť tento týždeň môžem vedieť v čom si ju piekla a kolko vážila? dakujem

levandulka3
2. nov 2012

@aduskatt ukážem im torty z môjho archívu vychválim im tie čo ja navrhujem alebo poviem že nemám na tú ich nejakú formičku a že ju neviem nájsť v žiadnom e-shope ap. vždy podla danej situácie 😝 😝 😀

janula.h
2. nov 2012

@dm1 hej už viem 😀 ja som myslela že je to to isté a tej babe mám sto chutí ešte prihodiť niečo nie odrátať 😠 😠 😠

kvietocek7
2. nov 2012

@denisak77 chcem sa spytat, na tu barbinku si pouzivala recept co je v tej druhej teme kde sa spomina pribinacikovy krem? a este otazkocku kolko asi tak kg mala do kopy? caka ma premiera tento tyzden tak si zbieram info 🙂

pristela
2. nov 2012

jee, holky aha čo mám 😀 moja "oblúbená" 🙄 🙄 🙄 sláva horiacim a vystrelujucim fontánkam a dobru chut k tomu 😅 pozeram , že nevesta uz prezlecena 😅 az ted som si vsimla, aspon jedno pozitívum, že vydrzala do polnoci 😕 😀 ale inak boli strasne zlatý na mna 😀 a pekný párik , maju nadherne fotose porobené 😉

pristela
2. nov 2012

@levandulka3 no mne by povedali : nevadí , že nemáš, ved ty si vymodelujes aj sama 😅 😅 😝

mamina1978
2. nov 2012

@rapunzel1 ja mam len tieto dve ...............inspiracie z internetu a tu z MK........................... 😉 🙂

rapunzel1
2. nov 2012

@mamina1978 tá prvá je super, a niečo ako to druhé som chcela tiež, ale slušne oblečené, lebo to je pre babu, tú prvú určite hodím ako jednu z inšpirácií, díky

ajka82
2. nov 2012

dufam, ze bude spokojnost s pingu 😅 ...speci bezvajickova torta...aj vsetko co sa vyraba vo fabrike kde sa spracovavaju vajcia som radsej vypustila, aj ked mi povedali ze to by vadit nemalo a nahradila prirodnejsimi vecami... kakaovy korpus, tvarohova plnka s ovocim

janula.h
2. nov 2012

dobojované 😀 zlatá PDT 😀 inšpirovala som sa @dadka212 našli si jej foto na nete a chceli presne takú prepáč Dani 😀

janula.h
2. nov 2012

@ajka82 Pingu-ovia sú dokonalíííííí!!!

janula.h
2. nov 2012

@rapunzel1 ja by som ten terčík urobila vieš čo s ním zastavujú k tomu píšťalku 🙂

mamina1978
2. nov 2012

@rapunzel1 ....................inspiracie z internetu ............................
Myslim si, ze taketo by boli este pekne a vhodne ....................... 😉 🙂