• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mamina1978 jasne, tú prvú mám aj uloženú, pošlem jej toho viac, nech má možnosť výberu, som zvedavá, čo zvolí... ďakujeeeeem
3. nov 2012 o 00:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 áno, to mám prelúskané, aj pod policajná torta a všetko čo sa toho týka :slight_smile:
3. nov 2012 o 00:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No nebolo toho vela,ale akosi mi neslo od ruky :O)))
3. nov 2012 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@monikapo krasna topanocka :dizzy_face:
3. nov 2012 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukika kone som modelovala podľa pristelky, čo tu raz dávala návod a podľa obrázka skutočného koňa a prosím, zdá sa mi to, alebo si mi vykala, joj, cítim sa takááá stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tykať, tykať prosím
3. nov 2012 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@levandulka3 ďakujem, piekla som ju v plechových miskách, mám sadu 4 misiek, rôznych veľkostí tak telo v najväčšej a hlavu v druhej najmenšej, mala 3,8 kg mám aj misky z ikea, ale odtiaľ má lienka iba do 3 kíl a to je málo, chceli väčšiu
3. nov 2012 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikapo jemine tá s topanockou je peknaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: babka nosi take topanky? :sweat_smile: ja určite budem !!!! :grinning:
3. nov 2012 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt adi prisla ti posta tento tyzden? ze to dada poslala po susede na postu hned na druhy den, doporucene, ako sme si pisali :wink:
3. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapo topánková super
3. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu su moje a tento tyzden chvalabohu stacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som 4 torty a cely tyzden som chodila spavat po polnoci co s tym bolo tolko modelovaciek...ja uz taaak cakam na jednoduchu a krasnu tortu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@ajka82 jej, prepac, zabudla som napisat, vcera rano mi to doslo. ze dakujem
3. nov 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná a na tento týždeň koniec :slight_smile:
3. nov 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
holky nic nestíhám, snad vás dočtu a olajkuju večer, jen přidávám moje tři z tohodle týdne a mažu vařit :wink:
3. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@lawli ako si zapichla to srdce na vrch torty (na tej svadobnej)? na špáratkách alebo...? :slight_smile:
3. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dva na tento týden. Jeden, ten hnědo bílý jsem už stejný dělala, tak chtěli zase úplně stejný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mě nebavilo.
3. nov 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
.....moje tohtovíkendové...... :wink:
3. nov 2012 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@jakelina tie kvietky mas kraaaasne aj ten stencil ti vysiel super! :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 děkuju, od tebe to fakt moc potěší, je to ten lepící co jsem vezla na sraz.
3. nov 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju nadiktovanu pudingovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nakoniec som vanilkovu variantu urobila taky krem ako robim do takych medovo-orechovych rezov tak snad bude chutit :confused:
3. nov 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
moje dve včerajšie nočné, ak ešte niekto bude chcieť túto kvetinkovú, tak budem vraždiť !!!!!!!!!! radšej 3 traktory ako toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@jakelina ten prvý je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aj ja uz ich mam toko vyhliadnutych na strankach alae zakazdym su tie najkrajsie sablony vypredane a zostane tam 1-2 a to sa mi skrz postovne nevylati :/. najlespie kupit osobne
3. nov 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja prvá poťahovaná. Ešte neviem aká bude, o jednej ju nesiem svokrovi, tak uvidím či sa podarila :slight_smile: Je to orechový korpus, pribináčikový krém s jahodami a z marshmallows, ale zdá sa mi tá hmota strašne sladká, nabudúce radšej skúsim falošný marcipán zo sušeného mlieka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
P.S. Nie je taká krásna ako vaše, ale je prvá, tak to má dovolené :grinning:
3. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@vecernicci ma tymi veternikmi zabijes, zena:slight_smile: TU SLINTAM PRI MONITORE.........
3. nov 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kmkke nic ti nebrani dat do hmoty kys citronovu, aby bola kyslejsia:slight_smile:
3. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Tie tvoje drotikovane kvietky su ako zive, nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A aj cela torticka s tym ciernym ornamentom dookola .........je bombova. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Dala som a aj tak sa mi zdá presladená. Na mňa je tam strašne veľa cukru :grinning:
3. nov 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmkke daj viac:slight_smile:.ale ved samozrejme, ako komu chuti:slight_smile: tak skusaj ine
3. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Však hej, ja sa nechcem hádať, len konštatujem, že som vyskúšala a nabudúce vyskúšam iné. Len som sa chcela pochváliť, lebo recepty som brala odtiaľto, takže ďakujem za všetky nápady :slight_smile:))
3. nov 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmkke a tu sa niekto hada?:slight_smile:) tato tema je vynimocna prave preto, ze ju drzime bez hadok:slight_smile: tortusku mas peknu, tak len tak dalej:slight_smile:
3. nov 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok