Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

rapunzel1
2. nov 2012

@mamina1978 jasne, tú prvú mám aj uloženú, pošlem jej toho viac, nech má možnosť výberu, som zvedavá, čo zvolí... ďakujeeeeem

rapunzel1
2. nov 2012

@mamina1978 áno, to mám prelúskané, aj pod policajná torta a všetko čo sa toho týka 🙂

monikapo
3. nov 2012

No nebolo toho vela,ale akosi mi neslo od ruky :O)))

dm1
3. nov 2012

@monikapo krasna topanocka 😵

mariann2
3. nov 2012

@lukika kone som modelovala podľa pristelky, čo tu raz dávala návod a podľa obrázka skutočného koňa a prosím, zdá sa mi to, alebo si mi vykala, joj, cítim sa takááá stará 😝 😝 , tykať, tykať prosím

mariann2
3. nov 2012

@levandulka3 ďakujem, piekla som ju v plechových miskách, mám sadu 4 misiek, rôznych veľkostí tak telo v najväčšej a hlavu v druhej najmenšej, mala 3,8 kg mám aj misky z ikea, ale odtiaľ má lienka iba do 3 kíl a to je málo, chceli väčšiu

pristela
3. nov 2012

@monikapo jemine tá s topanockou je peknaaa 😵 😵 😵 babka nosi take topanky? 😅 ja určite budem !!!! 😀

ajka82
3. nov 2012

@aduskatt adi prisla ti posta tento tyzden? ze to dada poslala po susede na postu hned na druhy den, doporucene, ako sme si pisali 😉

vlada111
3. nov 2012

@monikapo topánková super

maya30
3. nov 2012

ahojte tu su moje a tento tyzden chvalabohu stacilo 😝 mala som 4 torty a cely tyzden som chodila spavat po polnoci co s tym bolo tolko modelovaciek...ja uz taaak cakam na jednoduchu a krasnu tortu 😀 😝

aduskatt
3. nov 2012

@ajka82 jej, prepac, zabudla som napisat, vcera rano mi to doslo. ze dakujem

salonka1981
3. nov 2012

Moja dnešná a na tento týždeň koniec 🙂

vecernicci
3. nov 2012

holky nic nestíhám, snad vás dočtu a olajkuju večer, jen přidávám moje tři z tohodle týdne a mažu vařit 😉

adrianai
3. nov 2012

@lawli ako si zapichla to srdce na vrch torty (na tej svadobnej)? na špáratkách alebo...? 🙂

jakelina
3. nov 2012

Moje dva na tento týden. Jeden, ten hnědo bílý jsem už stejný dělala, tak chtěli zase úplně stejný. 😝 😝 To mě nebavilo.

dada2007
3. nov 2012

.....moje tohtovíkendové...... 😉

dm1
3. nov 2012

@jakelina tie kvietky mas kraaaasne aj ten stencil ti vysiel super! 😵

jakelina
3. nov 2012

@dm1 děkuju, od tebe to fakt moc potěší, je to ten lepící co jsem vezla na sraz.

dm1
3. nov 2012

pridavam moju nadiktovanu pudingovu 😝 . Nakoniec som vanilkovu variantu urobila taky krem ako robim do takych medovo-orechovych rezov tak snad bude chutit 😕

eliska22
3. nov 2012

moje dve včerajšie nočné, ak ešte niekto bude chcieť túto kvetinkovú, tak budem vraždiť !!!!!!!!!! radšej 3 traktory ako toto 😝

eliska22
3. nov 2012

@jakelina ten prvý je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵

dm1
3. nov 2012

@jakelina aj ja uz ich mam toko vyhliadnutych na strankach alae zakazdym su tie najkrajsie sablony vypredane a zostane tam 1-2 a to sa mi skrz postovne nevylati :/. najlespie kupit osobne

kmkke
3. nov 2012

Moja prvá poťahovaná. Ešte neviem aká bude, o jednej ju nesiem svokrovi, tak uvidím či sa podarila 🙂 Je to orechový korpus, pribináčikový krém s jahodami a z marshmallows, ale zdá sa mi tá hmota strašne sladká, nabudúce radšej skúsim falošný marcipán zo sušeného mlieka 😝
P.S. Nie je taká krásna ako vaše, ale je prvá, tak to má dovolené 😀

aduskatt
3. nov 2012

@vecernicci ma tymi veternikmi zabijes, zena🙂 TU SLINTAM PRI MONITORE.........

aduskatt
3. nov 2012

@kmkke nic ti nebrani dat do hmoty kys citronovu, aby bola kyslejsia🙂

mamina1978
3. nov 2012

@jakelina Tie tvoje drotikovane kvietky su ako zive, nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A aj cela torticka s tym ciernym ornamentom dookola .........je bombova. 😵 😵 😵

kmkke
3. nov 2012

@aduskatt Dala som a aj tak sa mi zdá presladená. Na mňa je tam strašne veľa cukru 😀

aduskatt
3. nov 2012

@kmkke daj viac🙂.ale ved samozrejme, ako komu chuti🙂 tak skusaj ine

kmkke
3. nov 2012

@aduskatt Však hej, ja sa nechcem hádať, len konštatujem, že som vyskúšala a nabudúce vyskúšam iné. Len som sa chcela pochváliť, lebo recepty som brala odtiaľto, takže ďakujem za všetky nápady 🙂))

aduskatt
3. nov 2012

@kmkke a tu sa niekto hada?🙂) tato tema je vynimocna prave preto, ze ju drzime bez hadok🙂 tortusku mas peknu, tak len tak dalej🙂