Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
3. nov 2012

@saminka a mas fotku toho wi lebo ja kupujem 9€kg a kupujem len v cukrarskych obchodoch.Mne sa s WI robi lepsie ako so smartflexom,ten mi je moc tuhy

monika76
3. nov 2012

Ahojte kočky, dávno som vás nečítala 😉 😝 🙂

lokalistin
3. nov 2012

@pristela nadherna teda obe, ale ta rapunzel ziram, aj ja chcem ☹

lawli
3. nov 2012

@pristela ďakujem ,mám ich z ... KIK diskontu...je v takýchto farbách 😉

vecernicci
3. nov 2012

@aduskatt haha, ale musím si je pochválit, fakt se mi povedly a to mám ještě v lednici další krabici 😀 😀 😀 😝

aduskatt
3. nov 2012

@vecernicci nerooooooob, ze v chladnicke.aj ja scem🙂

vecernicci
3. nov 2012

@aduskatt ti pošlu 😀 😀 nebo se stav na kafe 😀 😀

anibas
3. nov 2012

@pristela ááááách - nááááádherná !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 uložená 😀 😀 😀 😀

pipka
3. nov 2012

@aduskatt podla mna baliaci budu kupovat len osobne, sak kto by si daval posielat baliaci papier...ten si kupi, tam kde byva, ne? 😉 posielat si daju ostatne na torty..a baliaci si budu brat len tie, co dojdu osobne 😉

@dm1 dani skoda, ze si tie pismenka nemohla spravit farebne...take nevyrazne su biele na tej torticke 😒 😉
to je ta, co si mala celu nadiktovanu, ze? 😅 😝

anibas
3. nov 2012

@jakelina Majka - prekrásna kvetinková 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
3. nov 2012

@lawli jeminenkuuuuuu, ja tu nemam kik , bombove su !!!!!!!!!

@pipka no , ja tu v nasom meste vela toho papieru nenakupim ☹ ☹ ☹ a platit cestu do NR co je 3/4 hodina cesty autom sa mi kvoli baliacemu fakt neoplati takze mne by fakt pomohlo keby sa v e-shopoch da kupit a jednoducho mi to pride postou abo kurierom 😵
a to neratam , ze v NR je hambáč 😀 😀 😀 to velmo drahy papier 😀 😀 😀

anibas
3. nov 2012

@mariann2 krásne tortičky a čo si nepochopila ???? Veď klavír je ich koníček 😉 😉 😉 😀 😀 😀

pristela
3. nov 2012

a holky moooooooooc dakujem , ste božskeeee 😵 😵 😵 😵

jakelina
3. nov 2012

@eliska22 tak ten postup mám, děkuji krásně za odpověď. Já bych řekla, že ho máš právě takový hladší než ona, tak to chce asi víc natřít, aby ty oplatky nebyly vidět.

jakelina
3. nov 2012

@ewellina ta bílo hnědá je marcipánová. Z mléčného marcipánu.

muffinka8
3. nov 2012

@pipka
@aduskatt ja budem prva kto si objedna celofan lebo ho nikde neviem zohnat.

jakelina
3. nov 2012

@pristela oba jsou nádherné, ty oči jsi tak krásně namalovala, aj já to chci umět 😀 😀

yamahafazer
3. nov 2012

@pristela nadherne torticky a ta Locika ako ziva a nemas ju aj z blizka odfotenu?a to ju mas celu z hmoty ci sukna je niecim vyplnena?

yamahafazer
3. nov 2012

@lawli aj ja kupujem tam papiere iny obchod tu nemame len papiernictva,ale v kik maju najlepsi vyber

gabina275s
3. nov 2012

@aduskatt počuj ako sa to vlastne používa? ešte som s tým nerobila s tými šablonami dík

aduskatt
3. nov 2012

@gabina275s bud s farbami, alebo so zafarbenou hmotou cera + cukor🙂

zklimekova
3. nov 2012

moj nočný nepodarok Barney..vyzerá ako dino -hroch a ešte neviem čo dokopy

mamina1978
3. nov 2012

@lawli Jeeej aj ja ich mam z KIK u nas v DE. Aj na tej Halloween mam prave ten cierny. 😉 🙂 Ale ja som dostala len cierny, modry, cerveny a zlty ☹

gabina275s
3. nov 2012

@aduskatt dakujem

aduskatt
3. nov 2012

@pipka moja, ale tu nejde prioritne o ten papier, ale asi takto..dnes: v jednom shope farba, potahovka, nejaka formicka, v dalsom nejaka stuha, v tretom nejake podlozky a potom utekas do obchodu zhanat papier a celofan
moja predstava je: kliknes ku mne, vyberies potahovku, farby, sablony, podlozku, papier, celofan atd...............cize nebudes ku mne chodit len pre papier, ale kedze tam bude aj ten, kurier ti dovezie vsetko naraz, cim setris cas a postovne, kedze nemusis chodit do troch shopov a este aj do mesta🙂a keby si bola tuto od nas, tak si pre to, co ti nachystam zbehnes osobne, alebo ti to vecer vyhodim doma pod oknom🙂a este aj na postovnom usetris 🙂

mamina1978
3. nov 2012

@pristela naaadherneee 😵 😵 😵 😵 😵 ako vzdy 😉 🙂 😀

denisak77
3. nov 2012

@saminka ,lesklá -potrela som jedlým olejom a efekt dreva-miešala som čokohmotu s bielou a iba zamiesila a to už sama budeš vidieť kedy stačí miesiť,aby nebola dokonale zafarbená,ale trošku šmuhavá

dm1
3. nov 2012

@pipka jj to je ta 😝. a presne hodili by sa tam uplne ine aj cele by som to inak urobila ale co uz ked boli presne nadiktovane srdiecka a kolecka, pismenka a vsetko v akej farbe ma byt

dajna11
3. nov 2012

@pristela tak tá rapunzel ako to je ako facka od osudu že aj ked viem že nemožeme byť všetci šikovný a nadaní ako aj krásni 😀 😀 😀 ale prečo aspon jedno z toho nie som ja????aj ja chcem také tváričky vedieť......chcem a chcem a cchem!!!!!

dm1
3. nov 2012

veru aj ja mam papiere z kiku nastastie to tu mam vsetko v meste. ale aj tak mam najradsej jeden z lidla co bol je z jednej strany zeleny krasna jasna a z druhej zlty. Rolka je obrovka vela je tam papieru a stalo to tusim 1,5 eur. Skoda ze nemali viac odtienov potom bol modry a cerveny ten som zial nekupila. odvtedy som ich tam nevidela. su ozaj take pevnejsie aj na nejake tvorenie s detmi a tak