Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
3. nov 2012

@pristela srdienko, strasne dakuuujem🙂 Som uz kukla na FB a vravim ti, je uuuuuplne dokonala ta jej tvaricka a cela babika! Dufam ze po tych 12 tich sa k takej aspon trosku priblizim🙂

aduskatt
3. nov 2012

chjo........ze vyvalkaju si v stroji fondan...............

janula.h
3. nov 2012

že 4000 ale nie dolárov ale stránkaaaaaaaaaaa baby my sme ľabdyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muffinka8
3. nov 2012

@anibas dobrý nápad 😀

@pristela hmmm ... no asi len jedine tak ... inak sa mi stalo, že som takto do vedierka s hmotou dala tvrdý kvet a úplne zmäkol, tak asi to bude fungovať 🙂

dajna11
3. nov 2012

@pristela no moja nedávaj nám zbytočne nádej a nellichoc 😀 😀 😀 keby mi aj nochty zliezlyx z prstov toto neurobím 😀

pristela
3. nov 2012

@dajna11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj si ma rozosmiala 😀 😀 😀

jakelina
3. nov 2012

Holky mrk na číslo stránky, nakecáme toho co.
Moc a moc děkuji za To se mi líbí. Jste zlaté všechny do jedné 😉

eliska22
3. nov 2012

@pristela ja sa neviem na tú rapunzel vynadívať 😵 😵 😵 neskutočnááááá !!!!!!!!!!!!!
mňa dnes trochu ukľudnilo, že som nie úplne nemtavá, keď som videla tie postavičky na jojke dnes no des, to tuším aj ja urobím lepšiu 😀

dadka212
3. nov 2012

ahojte pridávam svoje ten kvetináč ma poriadne nasral som ho už 3x obalovala ja neviem čo som mala za deň, že mi to nešlo ☹ je to hrozné ale tak oni boli spokojní to je hlavné 😅

simasa
3. nov 2012

@pristela je úžasná!!! 😵

mia1111
3. nov 2012

ahojte babulky, tak ja som sa včera rozhodla, že poťahovať marlenku nebudem, lebo jednu poťahovanú tortu mali na oslavu objednanú, tak načo dve 😅 . Urobila som teda len čoko-mantinely, inšpirácia od @lamps <3... také pekné, ako ich máš Ty, Andrejka, také sa mi nepodarili, ale keď ich budem robiť druhýkrát, hádam to bude o kúsok lepšie ;)

ajka82
3. nov 2012

baby dnes svokra priniesla zakusky z jednej cukrarne, kde mali este fakt dobre tie kolace(aj ked samozrejme sme vraveli, ze napecene je, ze ma co dostat kukave...ale sak ako vzdy ona si musi po svojom) ... no ale ja som si dala kusok a normalne mi smutno zostalo...ja som ten zvysok kolaca vyhodila, co mi to nechutilo a bolo citit umelinou ☹ 😖

dada2007
3. nov 2012

.............micky moje sladké............všetkým vám neskutočne dakujem za všetky rady..................som šťastná, že vás mám........presne pred rokom som upiekla svoju prvú tortičku a už rok vás tu otravujem s otázkami, prosbami o pomoc 😵 ..........a občas už aj s radami, pre tie, ktoré začínaju 😉 ...................mám za sebou presne 60 tortičiek, pribudli mi priatelky.....a som rada, že to tu funguje tak, ako funguje........cmukam vás............DAKUJEM.............. 😵 😵 😵 😵 😵

dm1
3. nov 2012

@muffinka8 ja by som ich schovala riadne do sacka nechala na nejakej podlozke hned po urobeni aj s podlozkou supla do sacka a isto neuschnu

pipka
3. nov 2012

@aduskatt ale jasne moja, ze si aj celofan aj papier objednaju...ja som to len myslela tak, ze prioritne len celofan nebude kupovat nikto asi..akoze kvoli tomu baleniu a posielaniu 😉 ze ak, tak vacsia zasielka, kde budu aj ine veci..a vtedy sa to aj lepsie bali, ze to nandas do velkej krabice a nebudes musiet posielat len jednu rolku papiera 😉

bo ja naposledy, ked som bola na poste, tak za nestandartne babiky, ze vraj je priplatok 😝 🙄 a rolka s mapou je nestandartny balik 😝
ved uz aj kvoli cene si nebude nikto objednavat len jednu rolku papiera...za 0,50€ a 3€ postovne 😅

pipka
3. nov 2012

@mia1111 mnaaam ale tu marlenku by som si dala hned 😅 🙂 🙂

dm1
3. nov 2012

juuuj baby taky kamen mi zo srdca padol vraj ta pudingova bola mnamkova na jednotku tak som strasne rada fakt som tam nevedela do coko idem 😵

aduskatt
3. nov 2012

@pipka sak jasne🙂ved ako hovorim, ja to nemienim mat prave kvoli papieru, ale okrem farieb a potahoviek tam proste chcem mat aj toto a krabice a podlozky a celofany, stuhy, proste fakt tak, aby si mala vsetko "pod jednou strechou" ak sa zadari...a ak zistim, ze mi nieco chyba, co by sa este hodilo, tak pozhaname a rozsirime sortiment🙂)

aduskatt
3. nov 2012

@dada2007 ja toto budem pisat v aprili🙂)) tak gratulujem k rocnym narodeninam.upiekla si si aj torticku? 😀

dm1
3. nov 2012

@aduskatt ono najdolezitejsie budu zrejme ceny spolu s postovnym a potom sirka sortimentu 🙂. A uz aj vies po com budes mat napriklad SV ci este nie?

pipka
3. nov 2012

@dm1 tak ale ved od teba sa ani ina ako mnamkova ani neocakavala 😎 😵

pipka
3. nov 2012

@aduskatt jasne, sedi vec...no uz ho len otvor...sak sa dockat neviem 😎

lucinka10011
3. nov 2012

@lawli a to je tapeta ci co?

dm1
3. nov 2012

@pipka no praveze som robila take prvy krat a popravde tie kremy pre mna teda isto nie tak som nevedela co bude. a navyse som sa nedrzala presne nadiktovaneho a kropila som kazde poschodie tak som cakala ze ma zdzubu 😀

aduskatt
3. nov 2012

@dm1 nie len ceny, isto aj nejake fajne akcie povymyslam..🙂 dodavatel smartflexu si urcuje, aku minimalnu cenu mozes dat, takze neviem, kolko bude musiet stat, lebo mi nechcu este dat cennik ale viem, ze niektore shopy viem cenou podliezt na nejakych produktoch...postovne dam od istej sumy nakupu zadara🙂

pipka
3. nov 2012

@dm1 podla mna netusia o co prichadzaju, ked to nenechali cele na teba 😝 😅 aale ich chyba 😀

aduskatt
3. nov 2012

@pipka sak uradom to trva jak lacnemu oneeeeeeee, budem rada, ak sa zadari pred vianocami ☹ oni sa s tym neponahlaju

pipka
3. nov 2012

@aduskatt sila 😠 😠 🙄 a stat ta tiez dokaze "podporit" co? 🙄
ta obdivujem...ja a podnikanie...nikdy 😝 😅

dm1
3. nov 2012

@aduskatt no som zvedava 🙂. mne sa moooc pacia akcie co robi kamka ze postovne cez vikend celkom zadarmo lebo vtedy clovek kupi aj tu malu prkotinu co kvoli postovnemu inak nie lebo sa neoplati. alebo pri tazkej hmote je to super 😎

aduskatt
3. nov 2012

@pipka no, maju 30 dni na vyjadrenie, dalsi cca mesiac trva, kym ti vyrobia eshop, aky chces a to bez ZL mi je zbtocne zacat robit, keby som si to nemohla dat do nakladov, proste des a hruza... ale toto vydrzat a potom uz bude lepsie🙂 hlavne, ze ja uz mam okukane, kde co zaujimave pozhanat 🙂

vlada111
3. nov 2012

@pristela tuším sa s malým podobajú 😀

mia1111
3. nov 2012

@janula.h - akurát čítam, že tá white decor icing je nafigu, no tak už aspoň viem, prečo stojí o polovicu menej, ako klasická White Icing ☹