Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
3. nov 2012

@dm1 je hej, to je fajn🙂) aj tymto smerom sa chcem uberat......a pri vysokych nakupoch kludne pribalim vedierko Floweru len tak z lasky🙂

vlada111
3. nov 2012

@mia1111 Miška kráásna je

vlada111
3. nov 2012

@aduskatt ale tieto ceny sú len doporučené, môžeš si dávať svoje aké uznáš za vhodné

aduskatt
3. nov 2012

@vlada111 na smartflex nesmies ist nizsie ako ti oni dovolia, to mam priamo od nich info..to je jedna z podmienok velkoobchodu

levandulka3
3. nov 2012

a táto je pre môjho syna Šimona k meninám (takú si vybral) + k nej zombie muffinky

mia1111
3. nov 2012

@vlada111 - Ďakujem, Vladi 😵 , v pondelok robím ďalšiu 🙂. Mala neskutočný úspech na oslave, takmer celá sa zjedla, tak mám rovno objednávku na ďalšiu 😅 . Ale teším sa 😵

jakelina
3. nov 2012

@mia1111 máš ho krásný

artepf
3. nov 2012

@vecernicci ty tvoje větrníky vypadají tak lákavě, že bych tě chtěla poprosit - můžeš mi dát recept? Moc mě láká, zkusit to taky 🙂 , předem díky!

aduskatt
3. nov 2012

...a zasa tie veterniky.....boze zeny...............😀

jakelina
3. nov 2012

@dm1 a jaký jsi nakonec ten krém udělala???

dm1
3. nov 2012

@jakelina taky vanilkovy pudingovy ako robim do medovych rezov na vianoce 😀. a ten cokoladovy pudingovy kde ide aj coko. Ten vanilkovy mi aj trosku chutil lebo som tam supla rumu trochu ale ten coko moc nee ale celkvoo mne vadia tie pudingace ja tam citim prasok 😝

jakelina
3. nov 2012

@dm1 tak jenom máslo a pudink a rum??

dm1
3. nov 2012

@aduskatt tak potom jedine drzat cenu minimalnu - nizsiu ako ine e-shopy a mas vyhrane. lebo s hmotou objednaju uz aj ine veci

dm1
3. nov 2012

@jakelina ano 😝 cista klasika

lamps
3. nov 2012

@pristela Žanetka, u nás už je Kik

aduskatt
3. nov 2012

@dm1 jasne🙂 s tym suhlasim, ale som nazoru, ze to nie je len o cenach🙂

levandulka3
3. nov 2012

@eliska22 tá s traktorom je parááádnáááá 😵 😵 😵 😵

vlada111
3. nov 2012

@mia1111 juj teším sa s tebou 😉

vlada111
3. nov 2012

@levandulka3 uf je hnusná, ale super vypracovaná, klobúk dolu.

eliska22
3. nov 2012

@levandulka3 Ďakujem, ja práve obdivujem tú tvoju a rozmýšľam koľko má syn rokov 😀 keĎ si takúto vybral, ale parádna je 🙂

mia1111
3. nov 2012

@jakelina - waaaau, tá s kytičkou a stencilom je prekrásna, čistá práca, super! 😵

dm1
3. nov 2012

@aduskatt no ja podla seba pisem ze u mna to je len o cene 😝. kde je za menej kupujem 😝. Teda ak to nie je surne a musim tu...

aduskatt
3. nov 2012

@dm1 a tak to asi kazdy pozera ceny🙂 je jasne, ze ked budem draha, nepojde to..........ale chcem aj nejake fajn akcie vymyslat...........trebars, ked je nejaky tovar o 5 Eur lacnejsie, ako inde, tak nebude vadit, ked bude cena za potah rovnaka ako v inom shope, lebo v konecnom dosledku mas cely nakup lacnejsi🙂, tak isto ked mas postovne nizke, alebo ziadne sa ti oplati..................ale ved to sa vsetko postupne vykrystalizuje, ze co a ako..............aj co sa cien a akcii tyka a rovnako aj sortimentu🙂 konieckoncov, este mi komisia neodklepla dotaciu, takze zatial si len staviam vzdusne zamky🙂

dm1
3. nov 2012

@aduskatt jj jasne tiez ma odradza vysoke postovne a je jasne ze treba pozerat na cenu komplet 🙂

lamps
3. nov 2012

@mia1111 veď je krásna a vyzerá veľmi zvodne a lákavo, mňam. Marlenku som ešte nepiekla, mám pocit, že je s ňou veľa roboty, ale dala by som si 😅 😅 😅

mia1111
3. nov 2012

@lamps - Ďakujem... marlenku upeč, silno odporúčam, robí sa rýchlejšie a jednoduchšie, ako akákoľvek torta, teda aspoň podľa mňa 😅 😵 .

lamps
3. nov 2012

@mia1111 to fakt? ale pečenie asi trvá dlho nie? každý plát treba piecť zvlášť?

dm1
3. nov 2012

@lamps ono sa sice pecie kazdy zvlast ale kratucko a cesto si robis na jeden krat, rozdelis a uz len davas na plechy

lamps
3. nov 2012

@mia1111
@dm1 budem ju musieť vyskúšať, poškuľujem po nej dlho - to pečenie ma odrádzalo, ale asi na vianoce ju urobím alebo hneď budúci týždeň, nemám tam žiadnu zajednanú tortu

jakelina
3. nov 2012

@aduskatt já ti držím palečky a přeju ať se ti daří. Nevýhoda je u takových těch věcí co mají nějakou dobu trvanlivosti, že když to neprodáš a skončí tomu záruka, tak co pak s tím 😝 😝 😝 Budeš muset péct hodně dortů, aby jsi to spotřebovala. 😀 😀 😀