• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@vlada111 drz sa nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: a zelam malo bolestivy a rychly porod :slight_smile:
5. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka "prazdniny"- cize tvoja dovolenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akoze ja uz sa tesim ake odvody zas bude manzel platit buduci rok :confounded: :frowning2: a to plati aj z normal prace odvody :rolling_eyes:

inak baby...kukam formicky na semifreda, ale sak to aka palka :astonished: tak teraz moja otazka znie, ak uz ste niektora robila...nemozem urobit normal klasika ako rezy a nakrajat ich nie ako zakusok(rezy), ale na trojuholnicky male napriklad aby som nemala ani velky odpad? :confused: co poviete? a mala by som vyriesenu decembrovu dilemu, lebo takto by som to v pohode stihala :sunglasses:
5. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 a keby si to vyriesila nejak takto? http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=651
5. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 :dizzy_face: dakujem..toto mozem vyskusat, celofan sa tam bude lepsie davat okolo takto ako na hotove kusky odrezane... lebo ja som skusala urobit formicky z plechovky no to mi vooobec neslo podla predstav a skoncilo vsetko v kosi, ked som ju viac zohla tak sa mi zlomila ...uz len odkladat krabice od mlieka a kelimky z jogurtov :grinning:
5. nov 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak toto snad pojde. mozno nieco by som narezala ako trojuholniky nech si ulahcis a par teda inych tvarov nech je teta spokojna.
5. nov 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. nov 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 a jak se to z toho pak vyndá??? Já jsem to nedělala, vím že na ty originál jsou ty vyndávací stejné tvary.
5. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PROSIM O POMOC ! Nemáte někdo recept na nějaký dobrý korpus? :slight_smile: Nemám ráda takové ty klasické piškotové, vysušené..... :sweat_smile:
5. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bangie mramorový dej do vyhledávače a ten je dobrý. :wink:
5. nov 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ano, ano, ten je výborný. Ale chci dělat dva dorty. :grinning: Jeden právě ten mramorový a pak ještě jeden.... :sweat_smile:
5. nov 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja ak ich budem robit, budem musiet vsetky kusky obalit do folie, takze tam potom nevidim problem vo vyberani, ked foliu rovno do toho dam
5. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps andelicka balik uz mam doma , a takuuuuu radost mam zo zilkovacov a z @dm1 este vacsiu :dizzy_face: :dizzy_face: tak ked sa uvolnim dobehnem ti to dat, na kedy potrebojes to co mas u mna ? :confused:

@jakelina tak idem ted na ten caj , bo maly mi tu uz zas beha s ananásmi :angry: vcera mi vejedli vsetky slivky :angry: a snad 15kusov mandariniek :angry: :angry: ja zas odlievala z rumu :grinning: :grinning: som skusila medvedie mlieko proti prechladnutiu a chrípke a vsak to ako vaječny koňacik chuti :sweat_smile: tak musim rychlo zaliat ovocie ,bo my cela rodinka úúžasných ako tak kukám a o chvilu ani jedna surovina na caj nezostane :grinning:
5. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bangie ved jeden urobis v mramorovej uprave a ten isty recept v kakaovej , alebo čisto bledej variante a je suprovy aj s orechami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: on sa vola mramorovy ale nutne ho nemusis stale robit len ako mramor :grinning:
5. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pristela si ma predbehla s tymi verziami mramoraku :sunglasses:
5. nov 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nojo, to by vlastně taky šlo :grinning: to mě nenapadlo :grinning: Já mám v hlavě stále představu bílého, vláčného , nadýchaného korpusu... ale jak se jmenuje a jak na něj, netušim :grinning:
5. nov 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela na 16-teho mám robiť tortu podľa svojho uváženia pre 90-ročnú babičku, tak by som rada urobila nejaké kvietky na drôtikoch, ale ak nebudeš mať cestu, tak kvôli mne sa nemusíš hnať do PE. Urobím nejaké kvietky bez drôtikov :confused: . A aké žilkovače si si nakoniec kúpila?
Inak tiež mám nachystané ovocie na pečený čaj a tiež by som ho mala urobiť rýchlo, lebo neskôr nebude z čoho :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bangie aj ja robím mramorák tak ako @pristelka na všetky spôsoby aj orechový aj mandľový som už robila a vždy bol super. Iný korpus už vôbec nepečiem
5. nov 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 aha, já právě dumám jak se to z toho vytahuje. :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku krásna kittinka
@glee krásna
@jenie123 nádherná @jakelina parádny
@ajka82 krásna @monikapo krásna
@mia114 úžasné postavičky
@artepf krásne
@alenv krásne
5. nov 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 děkuju za video, zase jsem chytřejší :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chjo, reflex a dieta..................:slight_smile:))smejeeeeeeeem
5. nov 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova krásna @1zaza krásne. najviac sa mi páčia tie opičky sú také milé
5. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky a mate ten recept na mramorak taky na te druhe teme? :wink:
5. nov 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,prosím vás,ešte som postavičku nerobila,mám robit Pata a Mata........ten nos a uši,to sa ako robí?to mám prilepiť,či sa to v kuse robí? a ruky?teda prsty?
ďakujeeeeeeeeeee, :slight_smile:
5. nov 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja usi a nos lepim na taketo postavicky. ruky robim takto nejako. len na pata a mata to nemusis tak prepracovat :grinning:
5. nov 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps ja k tebe zbehnem tento tyzden , len mi napis kedy je ti naj cas, budem rada ze vypadnem , mam strasne vela roboty :frowning2: :frowning2: :frowning2: furt som strcena v pracovni , najhorsie ze dnes som v meste nechala vsetko co som zarobila krvopotne do noci pol mesiaca :frowning2: a to este nemam zaplatene hooodne vela :frowning2: aach jooo, takze teba mam na uvolnenie :dizzy_face:
5. nov 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Vladka to už má možno za sebou a ja som dnes tiež myslela na svoj pôrod :grinning: lebo som sa brutálne porezala na palci ľavej ruky a tóóóľko sĺz som vyronila ... a som premýšľala, že aké je to divné, že dieťa som porodila bez slzy hoc v bolestiach a keď "si poraním palec" tak revem ako malá :sweat_smile: :grinning:
5. nov 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela jáááj, tak to príď to poznám také stavy, keď potrebujem na chvíľu vypadnúť z domu a prísť na iné myšlienky. Môžeš aj v stredu, ráno vystrojím deti a okolo 9 -9,30 h som určite doma, môže byť? Vyhovuje ti to? Ak nie tak napíš, kedy to vyhovuje tebe
5. nov 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok