• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@nika1985 ja mám overený pravú čokoládu, najlepšie ceny na farby a spreje široko ďaleko, a najnižšie poštovné, len nemajú tyký široký sortiment, ďakujem
5. nov 2012 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 aj ja len teraz už dosť dlho pozorujem,že nejak nedokladajú tovar :frowning2:
5. nov 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 takze nakoniec svadobnu nerobis? si to rozmysleli? :grinning: uz maju objednanu inde, ja som ale zvedava co? len mna to tak zaujalo ked maju teraz svadbu :sweat_smile:
5. nov 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 co to zhanas? maju niekde v BA?(tortomania alebo cukrarske potreby? pojdem kupit cokotransfer, tak mozem kupit sprej a poslat ti :wink:
5. nov 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ano som drahá tak nerobím :grinning: hlavne, že pred týždňom som im robila pipíka na rozlúčku a to som dostala ešte 5eur tringelt a teraz sú lakomí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ich chyba ja sa len teším, že nemusím robiť niečo bez vkusu :grinning:
5. nov 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 tak si mysleli, ze ked uz si urobila jednu a mala si aj tringelt za nu, tak polavis :wink: :grinning: ale aj tak, ty by si isto krajsiu urobila ako oni si nasli ze by si prosili
5. nov 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jsem ráda, že čajík chutná. :wink:
5. nov 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 asi si to mysleli...ale fakt som zvedavá čo budú mať :sweat_smile: možno aj nič :sweat_smile:
5. nov 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 chutná hnusně, já jsem ve čtvrtek dvě kyselé vyhodila a ještě tam dvě mám, ani nemám odvahu je zkoušet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ked budes mat moznost vodoet co mali, tak si prosim oznamit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ci sa niekto podujal na taku tortu
idem ja skusit vyspekulovat nejaky casovy plan a zajtra este budem volat s tou pani ohladne decembra, nech si nieco upresnim a uvidm ako to dopadne...
5. nov 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina takze ak som dokazala dat lyzicku do ust a zjest tak to asi skysnute nebude. ale aj tak je divne. toto nemozem dat do kremu. rano smer skaramelizovane salko
5. nov 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já jsem se dnes po cvičení stavila do Penny, že si koupím vajíčka, mají za 69,90 a posledních asi deset plat mi před nosem vzal jeden vietnamec, tak já za ním ženu, že nutně jedno potřebuju. Fakt nemám doma ani jedno vajíčko a musela bych ještě do jiného obchodu. Tak na mě čuměl jak puk a jedno plato mi dal :grinning: :grinning: :grinning:
Bylo už po sedmé hodině a mně se už nikam nechtělo. Manžel se tomu smál, jak jsem mu to líčila. :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@katy1979 no právě, taky jsem v Penny koupila, ale mají je nějaké drahé, skoro 40korun. Musím hlídat, až bude někde v akci.
5. nov 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina drahe nedrahe. idem skusit otvorit este druhe. a to som dnes divne na neho v obchode kukala ze nech sa opovazi byt skysnute.
5. nov 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 skus natortu.sk
5. nov 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mám prosbičku,mám péct dort inkubátor s miminkem,poděkování doktorům na porodní oddělení.Máte někdo nějaký nápad nebo nějakou inspiraci,jak bych to mohla udělat ?
5. nov 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 no len ja mam s tym skysnutim pocit ze keby odoberies to hlavne na vrchu take kysle tak potom uz by si to mozno ani nepoznala ak to nie je moc. takze zalezi z ktorej strany si ho otvorila ked si to aj zjedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popolo ja by som take nikdy nepiekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. skus radsej nieco ine doktorske daj mozno srdiecko, okolo taku tu cinnost srdca ako zo zaznamu, mozno hore babatko z formicky a dakujem ale isto nie inkubator s miminkom. teda aspon ja si neivem predstavit ako by potom do toho akoze zarezali :zipper_mouth:
5. nov 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@popolo fakt s miminkem?? Myslíš, že to pak bude chtít někdo krájet a jíst?? :astonished: :astonished: :astonished: Raději bych udělala něco jiného. :wink:
5. nov 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no je to přání zákaznice,mě samotnou by to taky nenapadlo,ani nevím,jak bych to měla dělat :frowning2: ...,snad ji přesvědčím o něčem jiném :confounded:
5. nov 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popolo ved jej rovno povedz, ze krajat miminko je hnusne:slight_smile:
5. nov 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty nevernica :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj sa tu ako bavim na tych "zakaznickych prupovidkach" :grinning: :grinning: :grinning:

fakt! niektori ludia uz nevedia co od dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: ...ja mala dnes zakazku...ze minuly rok sme mali 3D dvojkilovu tortu..ale bola nam brutaaalne velka..nemohla by si nam spravit polovicnu??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

akoze len smiat sa na tom mozem...sak co ine :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak po obsiahlej odpovedi na A 4 pochopili a uz je dobra aj 3,5 kilova a ani 3D nemusi byt :grinning: :wink:
fakt radsej budem sledovat Mickeymousea s Tomaskom celyyyyyy den ako robit kilovu tortu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. nov 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ajka82 ja horovím, že tu sú ste tu samé dobré žienky, tortománia nemá a cukrárske potreby http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/726/Perletovy-sprej/#, ak mi nevíjde zajtra Bojná a PE, tak by som ťa otravovala, mi poslali fotku fortičky ku krstinám a má byť preeeesne rovnaká ako na obrázku, takže dúfam, že sa mi to tak presne podarí...
5. nov 2012 o 23:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemás co robit ??????? :angry: musíš všetko čítať ???????? :angry: bež mužovi ponožky vyžehliť a néééé sedieť fuuurt za pc !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatko :sweat_smile: , dnes som spomenula Lusil chatu a ze ide aj onaaaaa, chaa to bude ...... ale zase nudný vikend :grinning: :grinning: :grinning: vezmem tam hlavicky a budete makať ako fredky , pokial si ja namiesam mojitkooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka cicus ale ja by som pre tu srandu tu 3D 1kg tortu urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a odvazila pak pred nimi ze fakt tolko má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sediii vec :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: juuuj sa tesiiim :sunglasses:

a muza mam na nocnej...ooo akaaa nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ruka horeeee a zijeeeeeem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty sak ja keby len cisto z hmoty vymodelujem 3D vlacik...tak bude mat snad kilo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@pristela kocky a kedy je ta chata?
5. nov 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko peciem perniky a som si spomenula na tvoje problemy s cestom.... ja som toto zmrstovanie mala raz vtedy pred stretkom nie a nie z toho nieco upiect ako som vykrojila hned sa to deformovalo smerom do vnutra akoby sa to zmensilo... nechapala som. teraz prva varka tiez nebola bohvieco a rozmyslala som co som robila vtedy a teraz inak. Spomenula som si ze som este dala dalsiu pol lyzicu medu proste tak poctivo aj som vytrela lyzicu sterkou a este ze sak kusok.... teraz som dala presne 2 lyzice a este vela kakaa a je krasne nic sa nemrsti je take ake ma byt. tak neviem ci je to aj tvoj problem to hotova alchymia to medovnikove cesto :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale zase mam teraz aj ine pernikove korenie...
5. nov 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok