• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@vlada111 blahoželám k Táničke :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj ja sa pripájam, nech ste zdravučke obe a šťastné s malým klbečkom. :dizzy_face:
6. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 také se připojuji k dlouhé řadě gratulantů...přeji hlavně pevné zdraví a ať vám dcerka dělá jen samou radost!
6. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @dm1 dievcata ak robite tortu s cokopolevou robievate zvycajne
coko+slahacka
alebo klasika coko+cera+kusok oleja?

dakujem.
6. nov 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím, pokud máte někdo zkušenost s těmito potahovkami, o názor:

1) jak chutná smartflex čokoládový? Chutná opravdu čokoládově, nebo je to jen navoněné a chutná to stejně jak ty ostatní?

2) jak se pracuje s Chokoflexem - dá se s ním i potahovat i modelovat a chutná čokoládově?

3) a co Formix čokoládový - chuť a práce?

Zítra jdu do jednoho obchodu na kukandu a přemýšlím, zda něco z tohoto koupit...dost lidí už po mne chtělo totiž vzhled potahovaného dortu, ale chuť čokolády...
6. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no a vieme kde to presne je? a idete same bez deti a muzov?
@vlada111 aj ja gratulujem aprajem vela usmiatych dni v zdravi a stasti :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak ti přeji, ať komise rozhodne v tvůj prospěch a co nejdřív....já jen nemohla přijít na to, jakou komisi to tam máte, že ji potřebujete k založení živnosti...u dotací to chápu
6. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 je to tusin 6km od malaciek :sweat_smile: je to pipkina chata a ano povodny plan je bez muzov a deti , aby sme si od nich odpočinuli trosku , ale tak mne osobne cudzie deti nevadia :grinning: ja s pipuškou ideme bez :grinning: ale ostatne nemusia

@zuul ja robim čoko+cera
6. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky , nemate prosim vas inspiracie nejake kvetinove "väzby" na torticky ? vsak neviem ake kvety mam robit :rolling_eyes:
6. nov 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 bez deti a muzov...cisto daaaamska jazda :sunglasses:
6. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dobre tak prednesiem plan muzikovi , ci mu mozem zobrat auto :slight_smile: a kto este ide?
6. nov 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to muz zvladne, len ci budem mat auto :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jeej, vy robite stretko? ja by som tak rada sial tiez. ale mam vtedz v sobotu sluzbu v praci :frowning2: idete od piatku, alebo od soboty?
6. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a teda co mame doniest dajte mi uz teraz zoznam co budeme robit a tak, nech viem co pripravit, uz sa tesim, snad mi to muz schvali, ked nie idem vlakom :grinning:
6. nov 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no zatial ide pristelka, daducha , lusil a ja..a danka dm1 mozno...a ty mozno...a este neviem kto...

to maju nasi dom, to ani nie je chalupa, to len my tak volame :wink: je to klasika dom v dedine, len nasi tam chodia len na leto a v zime je nevyuzivany, tak mi bolo luto nechat ho opusteny, ked taaak strasne chceme oddych od domacnosti a teda hlavne od muzov a deti :grinning: :grinning: :grinning:
je to v Jakubove, pri Malackach..kto by siel z BA viem odviezt...pripadne z opacneho konca ak by ste sa vedeli dostat do MA, tak tam vas mozeme na stanici vyzdvihnut :wink: nech nemusite este prestupovat na bus do jakubova :wink:
6. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 majka u mna to asi vyzera, ze az v sobotu rano :confounded: ja som straasne chcela ist uz v piatok..ale mm akurat na potvoru vysla nocna..a nechcem do toho angazovat aj babku...sak nech si ich tatik vychutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
takze sobota od rana a do nedele...bars aj do desiatej vecer...tam nic neplatime, tam je mi suma fuk kedy odideme :wink:
6. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no tak si skusim vymenit sluzbu sobotnu dennu ya piatkovu nocnu, ked sa bude dat, a by som tiey sla, dam estevediet, potom by som vlastne mohlav sobotu rano po praci ist.
6. nov 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 doneste najma seba :sunglasses: ja sa o jedlo postaram...a na ranajky si uz nieco spravime...bud zas parky nejake, alebo chlebiky...a tak :wink:
6. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 to by bolo supiš :sunglasses:
6. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka super, tak ak by muz potreboval auto, tak by som kukla vlaky teda do Blavy a tam by si ma vedela potom vyzdvihnut v pripade nudze?
6. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jasneeee :wink:
6. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka uz sa tesim, ako keby som sa v sobotu rano mala chystat na cestu :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka super, tak v pripade nudze a ohrozenia fungovania rodiny ta oslovim :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jeeej, kolega by mi vymenil sluzbu ya pondelokovu dennu,tak budem mat volnooooo cey vikend, este musim muzikovi oznamit, ze by som rada na stretko :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom napisem ci idem urcite, ale verim ze hej :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. nov 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak aj ja sa pripájam ku gratulantom a želám veľa,veľa zdravíčka :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina tak smartflex cokoladovy som mala raz..ale vobec mi teda nechutil ako cokolada..ako malo to nejaku podobnu vonu..ale chut teda urcite nie..aspon mne to moc nechutilo :confused: :confounded:

a v ostatnom poradit neviem...to som neskusala :unamused: :wink:
6. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mooc gratulujem k princezne :dizzy_face:
6. nov 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 gratulujem :dizzy_face: a celej rodinke hlavne vela zdravicka :slight_smile:
6. nov 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok