• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@florentina čokoládový smartflex okolo čokolády ani nešiel aj mi smrdí ako ehm nebudem špecifikovať mne vôbec nesadol ani vôňou ani chuťou....
6. nov 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka kolko ks sa tam zmestí :grinning: možno by som aj ja šla....
6. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dobrych ludi sa vsade vela zmesti...co nevies? :sunglasses: :grinning:

ale tak postelí je tam 9 a este mame nejake matrace a aj karimatky mam doma..len spacakov tolko nemam...periny a deky tam nejake su :wink: nas tam bezne spava 6 + dve deti, takze myslim, ze v pohode sa pozakryvame :wink:
6. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: skúsim sa spýtať či bude niekto ochotný postrážiť mojich dvoch "anjelov" a dám vedieť....aj ked viem, že muž bude argumentovať tým, že musí dorobiť dom do vianoc....no uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno sestra sa podujme :sweat_smile:
6. nov 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky myslíte že je to dobrá věc nebo je to blbost??? http://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=DA5445
6. nov 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlatko, kedy je termín tej chatovačky? :confused:
6. nov 2012 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a nie je to malinke...len 150 ml...ci to staci?
6. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 24.-25. november :wink: vikend..sobota nedela :wink:
6. nov 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aha........dakovala...... :frowning2: tak nabudúce sa pridám :wink: počítajte do budúcna somnou :wink:
6. nov 2012 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 neboooj bude este stretiek :wink:
sak musime ten smartflex co aduskett ostane v e-shope pominat :grinning: :grinning: :sunglasses:
6. nov 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina je to zaujimave, ale stale dam oprednost dvom kastrolom na sporaku :slight_smile: ja som taka divna asi, ze ked vidim v kuchyni jednoduchu alternativu, tak usetrene peniazky miniem inak:slight_smile:.v tomto nejak nevidim zmysel extra ulahcenia nejakej prace, ale len dizajnovy prvok, lebo tie dva kastrole, z toho jeden s vodou mi to plne nehradia:slight_smile:
6. nov 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka micka, ale sak citala si, ze ti haj***skaredi ludia to najskor na jar povolia:frowning2:
6. nov 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka oukeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt citala citala...ale sak nikde nie je napisane, ze stretko nemoze byt v lete..a potom aj kazdy mesiac..vzdy ked budes mat prebytky :sunglasses: :grinning:
6. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak zeny ja ak pojdem autom , tak svoju postel mozem posunut :grinning: ja vyspim aj na karimatke a paplonik natlacim svoj do auta :grinning: :grinning: takze miesta dost :grinning:
6. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 gratulujem k bambulke vela zdravicka :wink:
6. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ahaaaaa:slight_smile:) good idea:slight_smile: no ak ovsem dovtedy nepokapeme od hladu:slight_smile:
este je alternativa ist do prace a popri tom otvorit zivnost..........chvilu tahat oboje a potom sa na robotu vykaslat a venovat sa len vlastnemu biznisu a vykaslat sa im na celu dotaciu..............
6. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. nov 2012 o 14:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tyyyy? sak ty spis so mnou! zabudla si? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moj dnesny nakup u cinana- abeceda, vypichovace snehove vlocky a stensils :slight_smile: /len manzela asi porazi... :rolling_eyes: /
6. nov 2012 o 14:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka mám si vziat aj antikoncepciu ? :confused:
6. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela truuuuba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemusis...leda ak by si cestou dakeho stopara dovliekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
6. nov 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
prosim viete poradit smartflex velvet vanilka alebo mandľa- čo chuti lepšie? ďakujem
6. nov 2012 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova koľko ťa vyšla abeceda u číňana...ja už som minula majlant, ale abeceda mi chýba a v cukr. potrebách je dosť drahá...
6. nov 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robíte si niektorá doma čokohmotu- čokoplastelínu z čokolády a curkr. sirupu? ako ju robíte, mne sa s ňou dobre robilo kým bola taká vlažná, ale potom na torte mi úplne stvrdla a pri krájaní praskala... poraďte...
6. nov 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAUFLAND od 8.11 - SALKO 1,49
6. nov 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a 3,30E, je to abeceda velke pismena a cisla velkost písmen a cisel 9 mm :wink: pismena, cisla su na taky styl ako funky abeceda
6. nov 2012 o 14:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova no z tychto dvoch u mna asi skor mandla....ale co clovek to nazor...takze asi skus ochutnat a sama si vyber ci ti viac chuti :wink:
6. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela otazka, ze kolko plechovic z neho potom vyhodis:slight_smile:))
6. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem doteraz som mala ceresna a pomaranc, pomaranc pekne vonal a ceresna je fajn aj chut, ale teraz maju v tortomanii aj 4 kg balenie mandlu a vanilku, mozno zostanem verna ceresni :slight_smile:
6. nov 2012 o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok