• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@aduskatt akože kto sa venuje ??? si videla nejakú tortu od Katky ???
6. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaj Baby ja som kusok od Malacek :grinning: ..len to moje dite bezomna nechce byt ..a tak rada by som vas videla..och...musite to zopakovat neskor. :sunglasses:
@vlada111 velke gratulacie k miminku sladkemu krasnemu, vela radosti a zdravicka :sunglasses:
6. nov 2012 o 20:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak vidíš že to nemusí byť pravidlo :sweat_smile: akože viem, že lalií je viac druhov ale 5 lupenovú som ešte nevidela....a nevidela som, že by ona piekla
6. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dievcence ja som v lete okukovala zive lalie ..oni maju ako Danka pise 3 sirsie lupene a 3 uzsie..ale tiez som robila len jednu velkost, ked som nemala formicku...a 5lupenova je orchidea a nie lalia
6. nov 2012 o 20:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Katka nepecie ved ona si torty objednava aj zo stretka uz si niesla :wink: . ked tak mozno len skusa ale normal nepecie
6. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas zlatko, nejde o tortu, ale o to, co predava, ak nieco predavam, mam o tom vediet vsetko, nie?:slight_smile:
6. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak určite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Podľa mňa ak nepečie - tak nemá ako zistiť - čo a ako !! - na to má ľudí :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....babyyyy......este raz..........ak niekto nieco predava, ma o tom tovare vediet vsetko.to akoby ste prisli do obchodu s farbami a lakmi a predavac vam nevie poradit, ktore riedidlo na aku farbu, lebo on nie je maliar........
takze mne je sumafuk ci pecie......predava to? ano.ma to v alternativach vypichovaciek, tak by mala vediet, ako sa to pouziva........
6. nov 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak sa po mojej otazke mala spytat niekho z tych ludi....ja som polozila regulernu otazku a cakala som odbornu odpoved:slight_smile:
6. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja to chápem, ale nie je to tak ako vidíš :sweat_smile: ona ti môže zodpovedať či má piestik pružinu ale nie kolko akých lupeňov
6. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt si optimistka :grinning: :grinning: ja som realista !!! je veľmi málo odborníkov medzi predajcami - každý deň sa o tom presviedčam !!!!!
6. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evvina z coho to je mam napisane na Fb :sweat_smile: tu pisat z coho je zbytocne , ja modelujem z toho co vzdy mam , toto je zo smartflexu, ale modelovala som kvety v pohode aj z MMF aj z praveho marcipanu a aj z mliecneho, takze skoda tu pisat ked sa to da urobit zo vsetkeho , a hej nedavala som ani viazanie ani ten stredovy , tu skor slo o tie slzicky co robim dnu, bo neviem ci ma vtedy holky pochopili ked si mysleli ze kvoli slzickam musi byt ten lupen hruby :wink:
ale budem jednu abo kolko este viazat na konci tyzdna mozem odfotit, i ked neviem ci to je potrebne, kedze to je len o motani páskou :grinning:
6. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ja som sa jej nepytala na lupene.moja otazka znela, preco to ma dva rozne vykrajovace? tak som ocakavala odpoved.......a evidentne som sa nedockala odpovede, len tipovacky:slight_smile: no a ze to tak nie je, to vidim a dost ma to prekvapuje
6. nov 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mozno nie optimista, ale naivny idealista:slight_smile:
6. nov 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale aspon viem, ze zbytocne oslovovat ludi, ktori by mali byt odbornici, staci vysadnut na modru kobylu a poriesi sa secko:slight_smile:
6. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt mňa to neprekvapuje, mňa by ani nenapadlo pýtať sa jej :grinning: súhlasím s tým čo povedala @anibas že to niekto predáva nemusí byť odborník, stačí mi ísť do obchodu hociktorého a tam sa presvečím :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to smutné ale je to tak....
6. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ámen ...
6. nov 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 tak som potom asi blba ja, ked si myslim, ze by mal byt odbornik........skoda, ze to tak nie je.......
predstavim si, ze v lekarni to tak funguje, tak mi je zle
6. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, že už v tom máme jasno :grinning:
6. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
záhada 2 vypichovačov na laliu vyriešená :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. nov 2012 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha anooooo je to onoooo, moooc dakujem
6. nov 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 jee tak aj takto sa daju urobit, mooooc dakujem
6. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyy..ale sak logicky...dve vypichovacky su preto...KEBY SA VAM JEDNA ZLOMILA :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo stratila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
baby mohla by som poprosit o trosku inspiracie na tortu pre 60-rocneho vasniveho bezca??? DAKUJEM
6. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 @pipka holky děkuji, já jsem si to myslela, že to tak bude, že smartflex čokoládu neviděl ani z rychlíku, takže aspoň vím co nekupovat. Zkusím koupit na zkoušku tu čokohmotu a dám pak vědět jaké to s ní je....
6. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 - gratulujem k dcérke :dizzy_face:

K pomockam na pecenie, nezvyknete si objednavat cez e-bay? Ja peciem iba tak pre nas, tak uz viackrat som si objednala cez e-bay pomocky, shipping je zadarmo alebo sa uplne smiesnu sumu a doma som to mala maximalne do 2 tyzdnov. Napr.

http://www.ebay.com/sch/Kitchen-Dining-Bar-/20625/i.html?item=150801517228&ssPageName=STRK%3AMEWNX%3AIT&_ssn=qhgypchyh2

http://www.ebay.com/sch/Cake-Candy-Pastry-Tools-/177009/i.html?_ipg=&_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=downlightdirect
6. nov 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata a pod cokoladu dat aj krem na tortu? ci? d.
6. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jééj tá torta čoko k 30 tke je krásna. To ako si prosím ťa obalila do tej čoko?
6. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubi22 to ako vazne je doprava zadara?..............ja mam tu stranku napozeranu, len postovne som myslela, ze je okolo 15 EUR
6. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok