• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt - ja som si objednavala z tych stranok asi 3krat, doprava bola vzdy zadarmo. A tie ceny su nizsie ako tu. Akurat teda to nepride na druhy den, ale mne prislo raz za tyzden a potom do dvoch max.
6. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka supeeeer mohla by som sa pridat? :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubi22 a nezavisi postovne aj od hmotnosti balika? len pre info..........
6. nov 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ze vahas :wink:
6. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubi22 ja tiez objednavam z ebay.. velmi sa mi na tom paci doprava zadarmo.. :slight_smile: i ked, uz sa mi stalo, ze mi neprisiel balicek, poslali mi dalsi a este ani ten nemam.. uz je to vyse mesiaca.. ale ine veci v pohode prisli.. :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt pri kazdom tovare je napisana cena postovneho a ak je tam free shiping (alebo ako sa to pise) tak to mas zadara.. :slight_smile: teda postovne.. :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ja davam pod cokoladu krem, potom sa ti da pekne poliat dohladka :wink:
6. nov 2012 o 21:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt - nezavisle, ked je free shipping, co ma takmer kazdy z ciny, tak je jedno, kolko si objednas.

@jenie123 - snad Ti balicek coskoro pride, ja som mala zatial len pozitivne skusenosti, cez e-bay nakupujem vela veci, od takychto na pecenie, na oslavy, cez hracky a knizky, samolepky pre deti, oblecenie, kadeco, zatial nastastie vzdy vsetko bez problemov prislo. Najradsej idem cez americky e-bay.
6. nov 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ohladom tych ebay objednavok... naozaj je to zadarmo postovne bez ohladu kolko toho objednas, vsetko to prichadza z ciny. Aj ja si to od nich casto objednavam, len trosku dlhsie trva kym tovar dojde a urcite veci maju trosku znizenu kvalitu... nie vsetky :wink: Ale zase na tie torty, co ja robim, tak maximalne 3-4 za mesiac to uplne staci :wink:
6. nov 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim znovu o radu. Mam objednavku na tortu pre 40 rocnu zenu ... a tie poziadavky... ma rada kabelky, sperky a topanky, ma dve deti a vikendy a dovolenky travia na jachte ci takom motorovom clne.... no a teraz co? zajtra mi zavola aku mam predstavu o jej torte :grinning: :grinning: :grinning: prosim, nemate dajake inspiracio... ale take co by som aj zvladla :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka ja mam jednu super pre bezca teda aspon mne sa paci - inspiracia z netu
6. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky taky objednavam pres Ebay z ciny a taky jen sama spokojenost, je to sice pomalejsi ale o tolik levnejsi ze mi to vubec neva, tady v Irsku je to vse strasne predrazene, ze si radeji pockam :wink: Zatim prislo vsechno co jsem si objednala :dizzy_face:
6. nov 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 pekne, uz len toho panaka vymodelovat :slight_smile:
6. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka neboj to das on nie je tazky len riadne vytvrdnut nohy a radsej na sparatka
6. nov 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 boooooze to je nadhera,take nieco vediet :frowning2:
@vlada111gratulujem a prajem celej rodinke vsetko naj
6. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja rychlovka :slight_smile:
6. nov 2012 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@vlada111 Vladka gratulujem k bambulke vela zdravicka prajem :dizzy_face:
6. nov 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked už je tu taka lalio mania ..tak ja som tiež jednu minule robila..moja druhá lalia v živote...nakoniec som ju na tortu ani nevyužila lebo sme museli s malou do nemocky :cry: tak som torty musela v ten týžden zrušiť..mala som ich 4 :(
6. nov 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@miciatko to sú profireroles ja ich robievam ale je to dosť prácne
6. nov 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim nejak som zapatrosila link na album kde je aj tato torticka z netu nemate niekde ulozeny?
6. nov 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky please inšpiráciu na tortu pre "cestára" či ako sa volá :grinning: :slight_smile: ďakujeeeem :-*
7. nov 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2012 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
7. nov 2012 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubi22 ja chodievam tiez cez americky.. ja som si odtial tiez uz par veci objednala a aj manzel tam rad nakupuje.. :slight_smile: najlepsie je, ze aj ked ti balicek nepride, poslu ti zadarmo dalsi, len aby si im nedala negativne hodnotenie.. takze v podstate mas istotu, ze ti pride.. tak ja cakam a raz sa dufam dockam.. :slight_smile:
7. nov 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@aduskatt je to tento? dakujem :wink:

Orechovo-kávová plnka

1 a 1/2 dcl teraz uz precedenej ciernej kavy, 1 dl mlieka, 3 pl polohrubej muky, 1 vanilka,
15 dkg praskoveho cukru, 20 dkg masla, 5 dkg orechov, rum podla chuti, 1 zltok

Z mlieka, kavy, muky a vanilky uvarime husty krem a po vychladnuti pridame k vyslahanemu maslu s cukrom poriadne vymiesame pridame najprv orechy, potom rum a nakoniec zltko na zjemnenie plnky /kto nechce nemusi dat/ a naplnime korpusy.
7. nov 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jdu po čase zase pro radu - dělala jsem hmotu z "maršmelounů". Chtěla bych tím ozdobit dort pro sestru, ale nedaří se mi z toho vyválet tenký váleček - mělo by to udělat proužky na "maršmelounovém" podkladu. Pořád se mi to trhá, není to hladké ani souměrné. Na některých místech tlusté, jinde tenké, už mě to rozčiluje a nevím co s tím. Nemáte nápad?
7. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael namazat ruce a pořádně propracovat, pak by to mělo jít.
7. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, potrebuji radu. Jde o krem nad parou, nikdy jsme nedelala. Suroviny 150g cukru,2vejce, 1 lzice rumu, 80g masla a ma se to nad parou tak dlouho az bude husta kase a me ne a ne to ma hustou kasi zhoustnout. kde je chyba? Co ted s tim? Dekuji
7. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ty si dala do toho hened aj maslo? tento presne som nerobila, ale ak si dala, tak myslim ze to je tym...leebo maslo by sa malo zaslahavat do masy :confused: a maslo je teplom len riedke...
7. nov 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok