• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@vlada111 vladi povodne som ti chcela napisat, ze si tuto nadhernu torticku ukladam ako inspiraciu :dizzy_face: ale mm tu na mna zazrel, ze tak to prrrrr, ze nam uz stacilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@vlada111 krasna dorticka
7. nov 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 náááááááááááááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no to by u nas dopadlo rovnako :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
taaak baby a mam to z prvej ruky.........kamoska, ktora zije v Amerike mi prave potvrdila, ze tie ich torty su chutovo jeden velky grc..........otvorila si tam cukraren Slovenka, ktora pecie podla nasich receptov a Amici sa idu za tym zabit:slight_smile:
7. nov 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@alenv :astonished: :frowning2: tak to netusim, mne pekne vysiel, ani nestvrdol ...vsetko dane podla receptu? a pecene na akej teplote?
este ma napadlo...napisala som 1lyz. sody bikarbony...dala si malu lyzicku?
7. nov 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
nasla som ti tuto temu,chcem rocnej dcerke upiect torrtu,tak vas poprosim o nejake recptiky, dakujem krasne :wink: :slight_smile:
7. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 naaaaadherna torticka :slight_smile: sikovny manzel :D
7. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt moja a Ty si o tom vari pochybovala?
7. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no pri pohlade na tie torty nie, ale som rada, ze to mam potvrdene od niekoho, kto to chutnal:slight_smile:
7. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: nech amíkov pošlú na Sk nech vedia čo je chuť :grinning: veď ich torty súúúú o burisónovej hmote :angry:
7. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2
@lamps dik za odpovede nakoniec som spravila zo 4 vajec a nedala som vsetko ale je krasny vysoky prekrojim dva krat a este mi vyslo do vacsej formy jeden plat takze ten dam medzi ten cokokorpus na spodok bude to asi riadna torta snad sa mi to nerzopadne potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babenky mam robit torticku podla prilozenej foto, co myslite ako urobit tu strechu???
7. nov 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aduskatt - torty v Amerike su nechutne, korpusy su strasne tuhe, tazke a tiahnu chutovo do slana a plnky take margarinove, ani raz som tam nejedla dobru tortu. Tak ale aj ked som chcela nieco tam upiect, tak bol problem, muka iba jeden druh, prasok do peciva - baking soda sa mi zdala slana, masla maju na 90 % uz osolene, takze som specialne hladala unsalted. Hlavne tam nikto nepecie tak ako tu, obcas sa kolegyne pochvalili, ze raz za rok napiekli, vsetci boli z toho uveliceni a vysvitlo, ze to kupili hotovu sypku zmes a zmiesali s vodou a bolo po umeni. Ked som hovorila, ze u nas sa bezne pecie tak od zakladu, ze vajicka, muka a ostatne veci, tak neverili, ze to musi byt strasne tazke :slight_smile:
7. nov 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@miciatko nechaj uschnut na lieviku:slight_smile:
7. nov 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a polovica torty zjedena.............ci zozrata?:slight_smile: a chlap si este zobral lyzicku a zajedal tortu kremom, co mi ostal:slight_smile:
7. nov 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 nadherna torticka ,krasne babatenko ,tak to je jasne ze ze ti urcite manzelik pomahal,to take sama nevytvoris

nadherne babatenko ,moooc gratulujem
7. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 jj dala jsem lžičku, ale vrchovatou a pekla jsem na 140 v horkovzdušný :frowning2:(( ach jo
7. nov 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak korpusy upečené, zítra krémuji a potahuji to okno s tím prasetem, mě asi klepne, jeslti to nedám, tak to bude ostuda,...dneska jsem udělala ještě tu fajfku...chtěla jsem se zeptat, když udělám modrou potahovku, ale jen na horní čtverec a zbytek boky udělám zvlášť hnědou se vzorem dřeva a na to pak rám okna, ve kterm bude to 2D prase vyřezané, bude to vše ok? nechce se mi potahovat celý čtverec a pak zase modrou barvu nahoru, přijde mi to velká spotřeba Smartfl.
co vy na to?
7. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 gratulujem Vladi, vela zdravia a sily obom. aka velka slecna bola v tom malom brusku :wink: krasna je
7. nov 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Sice trosku opozdene, ale moc gratulujeme,at je malalinka Tánička zdrava a ty at jsi brzy fit!!!! :slight_smile:
7. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina na pravo su take triedenia a chod skoro uplne dole kde je triedenie ze "ETICHETE" a tam si daj "CUM SE FACE" je pri tom cislo 29 skoro v strede a tam su tie postupy. ked prides na koniec jednej strany napravo dole je to taliansky ze predchadzajuca straan a postupy pokracuju
7. nov 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix asi uz pisem neskoro, ale mas tam malo masla, na jedno vajicko ide 100 gramov masla, Maslo vsak prislahas az ked je to dole z pary, trosku ochladnute
7. nov 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Táničce i Tobě přeji hodně zdravíčka a moc gratuluji, malá je rozkošnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja vam to tu musim vytapetovat detskymi tortickami s tej uzasnej stranky nesmierne sikovna zienka to je! Samozrjme to nie je moja praca len inspiracia z netu a neskutocne premakanaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:. sorry ze je toho tak moc ale musela som :grinning:
7. nov 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@dm1 dani tie su dokonale :dizzy_face: tiez mam od nej poukladane :wink:
7. nov 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 waaaaaaaaw nádhernéééééé ale určiet aj zaplatená robota no len si predstav to modelovanie :grinning: a Ti zákazník zarve že do 2 kg :grinning:
7. nov 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina postupy sú uplne posledné daj si preložiť stránku, mne to ponúka počítač hore v lište
7. nov 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ach jaj,to je uplne ze dokonale,to ani nemôzem nikomu poslat ako inspiraciu, ze nech si vyberu,lebo toto nedam :frowning2: .Tie torticky su uzasne,,,,Hlavne ze tu transformera optimusa musim robit.Ja to tak nemam rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. nov 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok