• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@alionuska nie nesprdla, len mi to hrozne bilo do oci :wink:
@janulabj super pifco, co sa nedarilo :slight_smile:
@domika9 na 2. tortu super je pekne kvetinky
@sylvia75 tak svadobna je krasna
24. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia75 bzucinka2 nádhera,mě se u vás obou líbí to srdce.
@janulabj to je natočené z pípy? krása
@domika9 taky pěkná, zajímavá kombinace barev
24. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ste zlate :slight_smile:
24. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby dakujem za pochvalu,nedarilo sa,krive bolo,hrbolate,ručka sa zlomila,je polovična....a nevzala som za neho nič,bolo pre frajera mojej sesternice,a teraz lutujem že zadarmo,tolko som sa s nim nazlostila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ved je pekne a z čoho si robila tu penu ?
24. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 šľahačka :slight_smile:
24. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a netopí to mmf ?
24. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem :grinning: :grinning: :grinning: ale pre istotu som im odporúčala ju čo najskor zjest :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ešte sa neozvali,potom dam vedieť :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ved tak som to robila..pozrela som na nete nazov,a bolo tam aj s "y"...ale to tiez tam pridal asi taky inteligent,ako ja! :grinning: :grinning: :grinning: kaslat na to... ja som bola uz taka unavena,ze som nad tym ani nepremyslala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pohoda.
Idem robit na utorok tu masakrovu-s ocami a zubami a larvami..,co sme tu rozoberali... :grinning: :grinning:

@sylvia75 to zelene srdiecko a svadobna -kraaaaasne!!!
@bzucinka2 a tvoje modrucke srdiecko s babatkom je tiez krasne!!!!
@janulabj a pivo-nema chybu!
@domika9 pekne si to zamaskovala...super!! len tak dalej dievcence!!Ste snazive a tesim sa,ze vas to pecenie tak chytilo!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tak na totu sa teším šialene. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pána aj ja by som chcela takú.Aj som premýšlala,že ako by som ju robila. :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska, sylvia - nádherné sú tie torty.
Aj to pivo je krásne, už neviem, kto ho robil.
25. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dakujem za pochvalu od vas ma to nesmierne tesi :slight_smile:
@janulabj na foto nevidiet ziadne hrboly, je krasny :slight_smile:
25. júl 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dakujem si zlata :slight_smile:
@alionuska dakujem pochvala od teba to uz je nieco, velmi sa tesim, ze sa ti paci :slight_smile:
25. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko cukrárečky - kráásne torty ste napiekli
ja som mala hektický týždeň - chrbát si necítim - prvé 2 som len poťahovala pre susedku, bola to taká prezentácia MMF - ostatné už sú komplet moje
25. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky sikulky, zase ste pridali nadherne torticky :wink:
anibas, ty uz zacinas vazne konkurovat alionuske, teda nikdy som nepochopila ako stihate tolko torticiek naraz a jedna krajsia ako druha :wink:
25. júl 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav ďakujem Heni a dúfam, že sa takýto týždeň nebude opakovať - bola to psychiatria ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechápem ako to Alenka zvládne takto ťahať celý rok :fearful: :sweat_smile:
25. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ..ja som toho nemavala tak vela...a teraz sa to nejak rozbehlo!! Chvaaaaaalabohu! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ty si si tiez pekne zamakala,ako tak pozeram:slight_smile: Sest a vsetky krasne!!! ..a ten kocarik si robila podla coho??Len tak z hlavy? Je krasny.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave ten kociarik, nemas detailnejsie foto?? Fakt vyzera krasne
25. júl 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no naaadhera, fakt.. kocarek, auticka .. ty orchidejky jsou jak zive.. parada :wink:

holky jak moc dobarvujete miminko z formicky, jen vlasky gelovkou nebo cele??? dik...
25. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásné dortíky, jsi moc šikovná a obdivuju tě, jak to zvládáš při třech dětech, fakt šikulka, ty autíčka jsou perfektní a ten s těmi orchidejkami - no nádhera
25. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x videla som aj akože oblečené v košielke a kraťaskoch.No bolo to fantastické. :grinning: :grinning: Niesom si istá ale bolo to asi farbené. :wink:
25. júl 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka nee ja jen nevim jestli ho nemam nejak zlidstit :wink: navic nevim jeste jeste to bud made in holka nebo kluk.. tak to je tezke :wink:
25. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas, já čumím!!!!! :astonished: No nádhera!!! Nejkrásnější je ten s kočárkem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dáš kvietok do vlasom a je dievča :grinning: :grinning: Zakriješ ho dekou a nemusíš obliekať :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakryješ nie i :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aj mne sa najviac páčil ten kočiarik.baby neviete kde nájdem postup na košík pletený?Som sa rozhodla,že ho skúsim.Ked pôjdeme na Moravu :wink:
25. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tie písmenka čo sú lepené to su z vykrajovatka?Ja neviem tomu prísť na chuť. :frowning2: :frowning2: Mne to nejde :frowning2: :frowning2: vyzrad ako to robíš?mate tak krásne napísane a ja mám tak malé tie písmenka,že až. :frowning2: a trhajú sa mi. :frowning2: :frowning2: Mám tu modrú sadu
25. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dík no som zvedavá či to tak šikovne pôjde aj mne. :grinning: :grinning: Tiež chcem urobiť broskyne do košíka. :wink:
25. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krása,taky se mi líbí ten dětský a autíčka,ale i ostatní jsou vskutku nádherné.

Já jsem si dnes taky hrála: 2 mini slzy pro mé rodiče - s růžovou růži pro mámu k svátku,modré pro tátu k narozkám, srdce jen tak pro muže (ráno jsem ho musela dotvarovat punčovinou,muž mi z něj v noci užral :grinning: ), mini hříbeček asi 15 cm pro babi pro potěšení. No a dort ve tvaru růže pro mě k svátku, jen se mi potrhal,jak jsem od něj musela odběhnout k malé.
25. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok