Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
boldy
24. júl 2010
@alionuska nie nesprdla, len mi to hrozne bilo do oci 😉
@janulabj super pifco, co sa nedarilo 🙂
@domika9 na 2. tortu super je pekne kvetinky
@sylvia75 tak svadobna je krasna
benjik
24. júl 2010
@sylvia75 bzucinka2 nádhera,mě se u vás obou líbí to srdce.
@janulabj to je natočené z pípy? krása
@domika9 taky pěkná, zajímavá kombinace barev
domika9
24. júl 2010
dakujem ste zlate 🙂
janulabj
24. júl 2010
joj baby dakujem za pochvalu,nedarilo sa,krive bolo,hrbolate,ručka sa zlomila,je polovična....a nevzala som za neho nič,bolo pre frajera mojej sesternice,a teraz lutujem že zadarmo,tolko som sa s nim nazlostila :-p
domika9
24. júl 2010
@janulabj ved je pekne a z čoho si robila tu penu ?
janulabj
24. júl 2010
@domika9 šľahačka 🙂
domika9
24. júl 2010
a netopí to mmf ?
janulabj
25. júl 2010
no neviem 😃 😃 😃 ale pre istotu som im odporúčala ju čo najskor zjest :-p neviem ešte sa neozvali,potom dam vedieť 😃 😃 😃
alionuska
25. júl 2010
@vinka ved tak som to robila..pozrela som na nete nazov,a bolo tam aj s "y"...ale to tiez tam pridal asi taky inteligent,ako ja! 😃 😃 😃 kaslat na to... ja som bola uz taka unavena,ze som nad tym ani nepremyslala... :-p :-p
pohoda.
Idem robit na utorok tu masakrovu-s ocami a zubami a larvami..,co sme tu rozoberali... 😃 😃

@sylvia75 to zelene srdiecko a svadobna -kraaaaasne!!!
@bzucinka2 a tvoje modrucke srdiecko s babatkom je tiez krasne!!!!
@janulabj a pivo-nema chybu!
@domika9 pekne si to zamaskovala...super!! len tak dalej dievcence!!Ste snazive a tesim sa,ze vas to pecenie tak chytilo!! 😃 😃 😃
vinka
25. júl 2010
@alionuska tak na totu sa teším šialene. 😃 😃 😃 😃 Pána aj ja by som chcela takú.Aj som premýšlala,že ako by som ju robila. 😃 😃
lussy23
25. júl 2010
alionuska, sylvia - nádherné sú tie torty.
Aj to pivo je krásne, už neviem, kto ho robil.
bzucinka2
25. júl 2010
@vinka dakujem za pochvalu od vas ma to nesmierne tesi 🙂
@janulabj na foto nevidiet ziadne hrboly, je krasny 🙂
bzucinka2
25. júl 2010
@benjik dakujem si zlata 🙂
@alionuska dakujem pochvala od teba to uz je nieco, velmi sa tesim, ze sa ti paci 🙂
anibas
25. júl 2010
čauko cukrárečky - kráásne torty ste napiekli
ja som mala hektický týždeň - chrbát si necítim - prvé 2 som len poťahovala pre susedku, bola to taká prezentácia MMF - ostatné už sú komplet moje
henikav
25. júl 2010
ahojte babulky sikulky, zase ste pridali nadherne torticky 😉
anibas, ty uz zacinas vazne konkurovat alionuske, teda nikdy som nepochopila ako stihate tolko torticiek naraz a jedna krajsia ako druha 😉
anibas
25. júl 2010
@henikav ďakujem Heni a dúfam, že sa takýto týždeň nebude opakovať - bola to psychiatria ... :-p :-p :-p
Nechápem ako to Alenka zvládne takto ťahať celý rok 😕 :-N
alionuska
25. júl 2010
@anibas ..ja som toho nemavala tak vela...a teraz sa to nejak rozbehlo!! Chvaaaaaalabohu! 🙂 😃 😃 😃
Ale ty si si tiez pekne zamakala,ako tak pozeram🙂 Sest a vsetky krasne!!! ..a ten kocarik si robila podla coho??Len tak z hlavy? Je krasny.... 🙂 🙂 🙂
henikav
25. júl 2010
no prave ten kociarik, nemas detailnejsie foto?? Fakt vyzera krasne
beruska2x
25. júl 2010
@anibas no naaadhera, fakt.. kocarek, auticka .. ty orchidejky jsou jak zive.. parada 😉

holky jak moc dobarvujete miminko z formicky, jen vlasky gelovkou nebo cele??? dik...
reruna
25. júl 2010
@anibas krásné dortíky, jsi moc šikovná a obdivuju tě, jak to zvládáš při třech dětech, fakt šikulka, ty autíčka jsou perfektní a ten s těmi orchidejkami - no nádhera
vinka
25. júl 2010
@beruska2x videla som aj akože oblečené v košielke a kraťaskoch.No bolo to fantastické. 😃 😃 Niesom si istá ale bolo to asi farbené. 😉
beruska2x
25. júl 2010
@vinka nee ja jen nevim jestli ho nemam nejak zlidstit 😉 navic nevim jeste jeste to bud made in holka nebo kluk.. tak to je tezke 😉
zdenallicka
25. júl 2010
Anibas, já čumím!!!!! :-o No nádhera!!! Nejkrásnější je ten s kočárkem... x-) x-) x-)
vinka
25. júl 2010
Dáš kvietok do vlasom a je dievča 😃 😃 Zakriješ ho dekou a nemusíš obliekať 😃 😃
vinka
25. júl 2010
Zakryješ nie i 😃 😃 😃
vinka
25. júl 2010
@anibas aj mne sa najviac páčil ten kočiarik.baby neviete kde nájdem postup na košík pletený?Som sa rozhodla,že ho skúsim.Ked pôjdeme na Moravu 😉
vinka
25. júl 2010
@anibas tie písmenka čo sú lepené to su z vykrajovatka?Ja neviem tomu prísť na chuť. 😞 😞 Mne to nejde 😞 😞 vyzrad ako to robíš?mate tak krásne napísane a ja mám tak malé tie písmenka,že až. 😞 a trhajú sa mi. 😞 😞 Mám tu modrú sadu
vinka
25. júl 2010
@benjik dík no som zvedavá či to tak šikovne pôjde aj mne. 😃 😃 Tiež chcem urobiť broskyne do košíka. 😉
benjik
25. júl 2010
@anibas krása,taky se mi líbí ten dětský a autíčka,ale i ostatní jsou vskutku nádherné.

Já jsem si dnes taky hrála: 2 mini slzy pro mé rodiče - s růžovou růži pro mámu k svátku,modré pro tátu k narozkám, srdce jen tak pro muže (ráno jsem ho musela dotvarovat punčovinou,muž mi z něj v noci užral 😃 ), mini hříbeček asi 15 cm pro babi pro potěšení. No a dort ve tvaru růže pro mě k svátku, jen se mi potrhal,jak jsem od něj musela odběhnout k malé.