• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@benjik teda ten hrib je jak skutecnej :confused: :wink:
25. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x díky,jo nescafe barví dobře.
25. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik hříbek je super. Musela jsem se smát tvému popisu, že ti mm v noci užral kus srdce :grinning:
25. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný veťer babulky...poprosím Vás o radu....potrebovala by som link na nejaký e-shop,kde sú najlacnejšie pomôcky...potrebovala by som sadu kostíc a wilton farby....ďakujeeeem. :wink: :wink: :wink: :wink:
25. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no kus,rovnou půlku :grinning:
25. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer...nie veťer.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik jeeeeeej krasne a aky zaujimavy napad s tou ruzou parada :slight_smile:
25. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 díky to bylo v časopise.
25. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 neviem či ti niekto dá konkretne lacný e-schop lebo niečo je lacnejšie tam niečo tam.A je ich viac.Ja som na posledy nakupovala cez www.peceniehrou.sk tak skús pozrieť :slight_smile:
25. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik krásne tortičky.Ale ja som dubák farbila suchým kakaom a bol ako zamatový.Fakt sa hodí nato lepšie suché kakao.Skús to na budúce.Lebo dubák na povrchu je tak ako zamatový. :wink:
25. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas, baby, kde v Presove sa da kupit hmota na potahovanie? cukraren / hypermarket? taka, ktoru uz len rovno vyvalkam a pouzijem... minule som si robila z marshmallow, ale dopadlo to smiesne, no, ved prvykrat :slight_smile: teraz mam robit babke na 80, tak chcem ist na istotu.. neviem, ci mozete tu, alebo do IP radsej... dakujem...
25. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tým som ťa nechcela skritizovať to nie.Všetke torty boli fantastické fakt. :wink:
25. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som to dnes dobojovala s kabelkou, este raz dakujem za rady, nerozpadla sa :wink: no zabrala mi celu nedelu.. nechapem, ako niektore stihate tolko tort za vikend a este take nadherne, ziadne rychlovky..bud mate viac ruk, alebo ma vas den viac hodin, alebo, co je napravdepodobnejsie, som gramblava :grinning: kazdopadne mate moj obdiv :dizzy_face: ..
25. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby....
No ja len cumim... anibas, tie torty su uzastne :dizzy_face: :dizzy_face: . A vsetky, co ste popridavali :dizzy_face: . Ali uz ani nekomentujem, by som sa opakovala :grinning: ..krasa
Ja som dnes dorobila pre mamu ten kosik :slight_smile:
25. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni_v22 ze gramblava :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...ved ta kabelka je uzastna, ako ziva :dizzy_face:
25. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 vdaka, ma kopec chyb, ale nevadi, dalsia bude lepsia :wink:
mne sa paci tvoj kosicek, je taky sviezi, letny..to su vykrajovatka gerbery ci margaretky?
25. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni_v22 dakujem :wink: ..no je tam aj jedno aj druhe, velke kvety su gerberove a mensie margaretkove :grinning: . Bola to len taka rychlovka pre mamu k meninam, vecer som robila vyplet a dnes poobede, ked mala spala, som robila kvety..no a blba, mohli ma skor napadnut tie usi na kosik, mohli pekne vyschnut...len ja som ich robila dnes doobeda a nestihli stuhnut, tak su take zvadnute :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte prdelky.Idem vas len pokukat a pochvalit.Zajtra budem mocno-silno-upenlivo prosit mobil aby zazvonil a zvestoval ze kuchyna kompletne dovezena.
25. júl 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni_v22 kabelka je suprová
@nikanika28 košíček je krásny, čím to natieraš, aby sa to tak lesklo?
Ináč môj žabiak stále leží, ale vyzerá to lepšie, je skoro celkom stuhnutý, v nohách má výstuže, tak držte palce, aby sa zas neprelomil. Lebo keď zas spadne, tak ho asi dám do pol pása do vody a bude kľačať pred nevestou.
:grinning:
25. júl 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ako sa ti robi s tym tvoritkom na gerbery?....zajtra by mi malo prist, tak uz sa tesim, ze zasa nieco nove vyskusam....
a vsetky torticky su nadherne.... :dizzy_face:
25. júl 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka já vím,já ale kakao neměla
25. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka navíc to není myšleno konkrétně jako hříbek,ale jako nějaká houba,hříbek to připomíná všem co ho viděli.
25. júl 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marfic dik, akysi neposlusny je ten tvoj zabiak, ale ty ho iste skrotis :wink:

inak baby, postrehli ste? http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/zahadny-obchodnik-vykupil-vsetko-kakao-v-europe.html
nemali by sme sa predzasobit skor nez zdrazie? :wink:
25. júl 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici ide to s tym uplne jednoducho, rychlo... kuk sem, je tam detail len cisto vykrojenej gerbery http://www.facebook.com/photo.php?pid=31049472&id=1185403209#!/photo.php?pid=30809111&id=1185403209&fbid=1321802243542
@marfic natierala som kakaom rozpustenym v alkohole :wink:
25. júl 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 si ma potesila....
26. júl 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 krása, by mě nenapadlo udělat ty uši po straně.
@deni_v22 nádhera a tu lbut jsi dělala jak?

Jinak já jsem ted načala tu svou růži a fantazie a to je jen obyč piškot pudinková nápln,no a na řezu taky nádhera.asi deset plátů těsta se střída náplní.
26. júl 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dik, zhabala som starsej dcere vsetky pomocky na plastelinu a jedina pouzitelna medzi nimi bola formicka na labut :slight_smile:
26. júl 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni_v22 a vrátilas jí pak? :grinning:
26. júl 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik odhalila si ma, nieee :grinning: :sunglasses: ale ona uz ma 11, uz ma ine zaluby :wink:
26. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok