• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@dm1 ten je úžasnýýýý, já chci taky :grinning: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 cena 25€ je dobrá cena. Velvet je na poťahovanie a Flower na modelovanie. Oba sú dobré.
9. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 jasně, modeluje se vše, ale květy se dělají tenounké a ta hmota je myšlena přímo na ně. Já měla doma oba, chuťově stejné a mě se s tím i stejně dělalo, ale já s tím jen zkoušela nějaké postavičky a detaily, kytky jsem nedělala, tak nemám porovnání....
9. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 dakujem , teda vyskusam ...
@florentina diiiiik , teda asi skor ten velvet by si mo doporucila ? ja som tiez este kvietky nerobila a sudiac podla mojich torticiek ani si este netrufam , skor ma taha k modelovaniu ....
9. nov 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem váš názor, zákazníčka chce nejakú šľahačkovú tortu s ovocím, jahody, ananas, mandarinky. Čo vy na kombináciu red velvet pribináčik čokoládový a klasický s týmito druhmi ovocia????? Pôjde to k sebe??? Chcela som dať zmes lesného, ale nemajú radi maliny ani černice .... takže neprešlo
9. nov 2012 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som cely den piekla, cudujem sa ako to zvadate tie co robite vic nez 3torty na tyzden :confused:
jedna dnesna, zajtra ma cakaju dalsie 4.
9. nov 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
ahojte dievčatá, potrebujem vedieť ako sa robí torta s bábetkovským zadočkom čo iba trčí na torte a nožičky, neviete mi poradiť? ak ste ma pochopili, dakujem
9. nov 2012 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 překrásný dortík, takový jsem ještě neviděla :wink:
9. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 myslela som ze velvet na ostatne modelovanie - postavicky a tak ja mam vsetky na tejto torte z velvetu. ale z velvetu kludne aj kvety spravis nie je problem len flower tuhne kusok rychlejsie
9. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata, potrebujem radu,varili ste uz salko ktore ma to otvaratko?
9. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 DAKUJEEEEM :wink: prosim ta a cim farbis ? gelovkami ? mas nejake take ze TOP farby krasne ? asi cervena , zelena , cierna , zlta ---proste tie zakladne odtiene ...ja pouzivam praskove z drogerky na mmf , tu asi pri tomto nie , ze ?
9. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duhový korpus, vanilkový pudinkovo-máslový krém (s medovinou místo rumu), holandský marcipán 1:3 - dortík pro bráchu k narozeninám...
9. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@vera_vila pekny skorpion :wink:
9. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jak jsem dala link tak tam jsou hned na té straně tteba chip a dale,pú,kitty
9. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, nádhera!
9. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja farbim gelovkami milujem bitter lemon od sugarfler to je taka zlot-zelena kriklava a rose ruzova od wiltonu. potom mam klasika zakladne farby gelove a miesam si aj oranzovu, fialovu z toho ako potrebujem
9. nov 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky moc sa komentare a lajky som sa z nej vytesovala ked si zoberiem ze som vsetko vymodelovala vcera som neveerila ze ich tolko stihnem :sunglasses:. inak ti prtavy medvedici to bol des taky pidi midi ksichtik spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 supeeer :slight_smile: aj ja idem robit angry birds o tyzden, troska inspiracie nezaskodi :wink: :slight_smile:
9. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac baby, dnes som sa dozvedela, ze toho medveda nacali az po tyzdni!!! A vraj mu nic nebolo - nikto sa neposr... :grinning: Ti ludia su fakt blazni :grinning:
9. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 krásna ,krásna, krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka3231 uz som tuto ziadost stretla asi v desiatich temach......zacina ma to jedovat......pls, davaj to do tem, ktore maju suvis.......je tu kopec tem, kde sa preberaju deti a matky :slight_smile:
9. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Danka krasne zvieratka..juj. To si ich cele z hmoty robila, ci su vo vnutri z burizonky? :wink:
9. nov 2012 o 20:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s neda sa mi to otvorit?:frowning2:
9. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem premiestnovať fotky, je to torta na ktorej je babetkovský zadok a nožičky ktoré trčia s pod deky, a neviem ako to mám robiť, či nie je nejaký fotopostup
9. nov 2012 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 cele su z hmoty ono neboli nejako velke si to neviem z burizonky predstavit to by boli male gulicky burizonov. Iba v tom vlaciku su vagoniky a masinka keksik obaleny
9. nov 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no si sa narobila...ale su nadherne vsetky ..ti malinky mackovia su sladkiiiii :grinning: . Moc pekna torticka..Ja to neviem takto z fotky posudit..ake si to mala velke. Dokazem si to predstavit aj ako riadne tortisko :wink:
9. nov 2012 o 20:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik jo tak, tak ty nemám žádného. Já jsem myslela, že je to nějaká sada. Ale už jsem to viděla na dortu. :wink:
9. nov 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Krásna dcérka, gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 sovicky su uzasne, krasna torta.. :slight_smile:
9. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok