• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
BABY velka poklona uzasne torty pridavate
10. nov 2012 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin och, och , ty na mna myslíííííš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je taaak mileee, sa tešíím, dufam , ze to vyjde :confused: teraz myslim z mojej strany, musim zatial vyskusat na niecom ten lukopren :rolling_eyes: moc velka vdaka ti dobra víííla :dizzy_face:
10. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h
@lokalistin baby a aké by ste dali ? Ja som vždy dávala zmes lesného, alebo maliny, ale toto ovocie, že nemajú radi, čo z tých troch, alebo kto ste dávali niečo podobné poradte
10. nov 2012 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rapunzel1 ja davam jahody tie su tam podla mna fajn
10. nov 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,po dlhšom čase pridavam svoje vytvory a tento rok už asi aj posledne....nejak už nevladzem :slight_smile: idem pozrieť tie vaše,pokochať sa :slight_smile:
10. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (48)
@pipka ano taká
10. nov 2012 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela a uz ho mas?ten lukopren?ja reku ked ho pojdes kupit kup aj mne ,ale neva tak pojdem kupit mozno dovtedy bude aj v meste
10. nov 2012 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. nov 2012 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rapunzel1 jahody su ok aj ine su ok ale nie kombinovat vsetky tri dokopy,alebo som to zle pochopila?
10. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rapunzel1 ja viem, už som mala na to nervy ,ale už mi tu poradili dakujem baby
10. nov 2012 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rapunzel1 ja by som tie jahody nedavala, ked tak nejaky tropicky mix alebo domace ovocie ze jahody s niecim...
10. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin jaj , co si nekricala? ja som si ho dala kupit Dadke a vcera mi ho jej manzelik doviezol :dizzy_face: uz len odhodlat sa vyskusat ho :confused:
10. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela neni problem ja zbehnem
10. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 krasna,vesela užastna ukladam pre inspiraciu,mozem? :slight_smile:
10. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Môjmu bratovi na 50
10. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
baby ja idem v stredu robit rodostrom co som tu davnejsie spominala chcem robit marlenku na klasicky velky plech s vyskou asi 10cm....aku davku mam spravit ? Neviem ci dvojnasobna bude dost... @pristela myslim ze ty si raz robila marlenku do velkej poschodovej, nevies prosim ? :slight_smile:
10. nov 2012 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela uz som sa medzicasom na FB docitala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adrianai ďakujem ja som niekde vyčítala že sa robia 7x7 tak ešte uvidím ako mi to bude vychádzať na plechu , písmená začínam vytláčať už od zajtra ked sa mi nepodarí prehovoriť ich na jedlú fixu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale ja ich mám 33 ks :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tak jsem holky zpátky, živá a snad už zdravá :wink: všechno dopadlo dobře, celý den polehávám, odpočívám, děcka jsou u naich, takže takhle klidný týden jsem dloooooouho nezažila, manža uklízel, no co víc si můžu přát :grinning: :grinning: :grinning:
a tady jsou moje tohtotýdenní dortíky, ještě jsem dělala jednu roládku a pařížské rohlíčky, ale ty jsem nefotila :dizzy_face:
10. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (44)
@pristela wááááááu nádherné kvety
10. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela wáááu aj po druhý krát si majsterka :slight_smile:
10. nov 2012 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Babky, vysvetlite mi, ako to stíhate urobiť aj 3-4 torty na jeden víkend, ja to proste nechápem :grinning: ja robím jednu 3 dni :grinning: :grinning: aj to muž hundre, že mu zavesím na krk malú aby som sa mohla venovať torte :grinning: :grinning: je pravda, že ja som zatiaľ za svoj život robila len 4 torty :grinning: ale aj tak :grinning:
10. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela A cim dortik pred potahovanim rovnas? Ja mam takovou tu cukrarskou kartu, ale asi to neni ono. A MMF se dela v mikrovlnce, ze? To jsem druha, tu nemam a ani mit nechci. :(
10. nov 2012 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Huraaa ideme oslavovat konecne aj my s takouto tortou....
10. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (41)
@pipka mozem ja za to , ze si rychlejsia nez ja ????????? :angry:

@maya30 jo ja robila do velkej az z troch davok na 32cm tortovnicu a vysoke naplnene to bolo nad 12cm :confused: kolko presne uz nepamatam :frowning2:

@halienka ja akurat mojmu vravela, ze ked mam viac tak ich mam rychlejsie hotove ako ked robim jednu :grinning: tieto tri mi sli strasne rychlo , bo ma bavili a kvety si urobis dopredu, ja vo stvrtok upiekla korpusy, v piatok este jeden dopiekla, urobila plnky atd.. zacinala som o 10hodke a skoncila o 1 v noci a vsetko hotové z toho jedna bola poschodova tak vlastne 4torty a to som nebola ani unavena, som este zostala hore a šila babulu :grinning: ale to bolo tym ze tieto ma bavili, inak to trvááááá :frowning2:

@cabalkova cukriky mozes roztapat aj nad parou, nemusis v mikrotrtke :grinning: ani @dm1 Danka tusin nemam mikro :wink: a robi MMF :wink: aa , nooo , ono ja moc origos pomocok nemám a ani niektore nepotrebujem :grinning: zarovnavam obyčajným priborovým nožíkom :sweat_smile:
10. nov 2012 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Ahojte. V prvom rade vam vsetkym sikulkam moj velky obdiv. tie torty su nadherne!!! skoda ich zjest. Velmi ste ma inspirovali :slight_smile:. Moj drobcek bude mat coskoro rok a ja som mu (alebo skor gratulantom:slight_smile: ) chcela upiect tortu a takto marcipanovo ju ozdobit . V zivote som nic taketo nerobila a chcem sa preto opytat: mozem marcipanom potiahnut akukolvek tortu? myslim, ci zalezi aka je plnka alebo je nieco ine doleziite? Popripade mate nejake tipy pre uuuuplneho zaciatocnika? :wink:
mozno sa to tu niekde aj pise, ale ozaj nemozem precitat vsetkych 4049 stranok :sunglasses:
Dakujem vopred.
10. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucirella mozes potiahnut akukolvek tortu len musi koncit korpusom a potriet maslom s cukrom-celu dookola
10. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucirella popozeraj si aj tému Marcipánove torty - recepty a korpusy http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
nie je dlhá
pri marcipánových tortách platí : dovnútra môže ísť čokoľvek - ak kyslé rybičky :grinning: :grinning: - len celú tortu treba omazať rozmiešaným maslom a cukrom, aby sa ten marcipán prilepil a nepovolil :wink: :wink:
10. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci Super, že si už doma - prajem len samé dobré výsledky, mňa čaká skalpel o týždeň :confounded: :confounded:
10. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 vynechala by som ananás :wink: :wink:
10. nov 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok