• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

takže gigant do baru :grinning: diky za rady nakoniec som využila spôsob od @pristela :slight_smile: a poviem vám ledva som chladničku zatvorila :grinning:
10. nov 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
moje dnesne a ta krstinova je poduska len som ju musela taku obdlznikovu spravit aby sa mi tam vsetko pomestilo lebo je taka malinka
10. nov 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@karap ďakujem :slight_smile: nemala som žiaden postup, len obrázok, ale prispôsobila som si ich ako som vedela a čo mi šlo spod rúk. Pozri na FB tu http://www.facebook.com/LoveSugarHighInc tam sú také obrázky aj sovičiek.

a špeciálne pre @pristela :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
po zdravotních problémech jsme se vrátila k pečení a posílám svůj poslední
10. nov 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@muffinka8 este aj triko ladi s tortickou. krasa :dizzy_face:
10. nov 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu už dávno nebola ale som si trošku polistovala a krásne tortičky trošku inšpiracie zase nabrala tu su moje posledne :wink:
10. nov 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@muffinka8 jeee, dobre nápady má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vypada uuuzasne :dizzy_face:
10. nov 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne môžem pridať torty z tohto víkendu fialové ruže - 5,5 kg, ovečka Shaun 5 kg, a znova Pingu 4 kg a nakoniec vláčik s lentilkami 5 kg
10. nov 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@vecernicci tak pěkně odpočívat...ať jsi brzy fit:slight_smile:
10. nov 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 uff, no dosť...ja som mala tiež v pláne použiť fixu, ale to mi stroskotalo, nechytalo mi to dobre na marcoš :unamused: , tak som mala večer o zábavu postarané...
10. nov 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ak ste dnes pozerali tie torty tak tá čo robila tú s tými kvetmi som si ju schválne pozrela na nete aké má torty a teda podľa mojho názoru nič extra,to by dokázala každá jedna z Vás ešte aj krajšie a rozhodne lepšie.http://www.nadiacakes.com/gallery.html kuk ak chcete vidieť.Už ma to dosť vytáča ako mi všetci volajú videla si tie torty to je čo?Za tie ceny a v inom priestore ako malej kuchyni by som inú vyčarovala :angry:
10. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
snazila som sa aspon torticky popozerat vsetky nadherne ako vzdy ,ale nestiham vas vobec citat som bola aj dnes v praci mam toho vela tak neni niako casu,ale aspon torty pozriet musim :grinning: a som si vsimla ,ze dost toriet bolo s menom Evicka :grinning: to strasne malo vidim take meno :slight_smile:
10. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana neodpovedal ,dakujem aj som si myslela ale pre istotu som sa spytala.
10. nov 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som synckovi urobit potahovanu tortu k . narodeninam a ako uplnej zaciatocnicke by sa mi hodili rady ako to neskazit. dakujem
10. nov 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvedava17p ahoj, hlavna rada je najst si cas, precitat si co to na nete, pozriet nejake videa a ked nebude nieco jasne, tak s konkretnou otazkou sa na nas vrhnut:slight_smile:
10. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim aku potahovu hmotu mi odporucate, kolko jej treba kupit a nejake vychytavky aby som to uplne nepokazila :slight_smile:
10. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvedava17p kolko kupit zavisi od velkosti torty, kazdej sa dobre robi s inou, mne osobne najlepsie so Smartflexom
10. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a keby som chcela robit poschodovu, ozdoby len nejake jednoduche pasky a kruhy, kolko jej potrebujem?
10. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvedava17p podla priemeru korpusov a ich vysky:slight_smile: ja spotrebujem na 22cm tak 550 g hmoty
10. nov 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ahoj doufám, že je to ještě aktuální dostlaal jsem se na PC ted tak posílám dělala jsem tři tak nevím který myslím, ale oni jsou si podobné
10. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela proism ze o lukoprenu premyslim take. Co vsechno potrebuju k tomu abxch pouzila spravne? dekuji
10. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 a jinak mooc děkuju:slight_smile:) jsi první kdo mi řekl, že si uložil můj dort:slight_smile:) to mě uplně zahřálo
10. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@1katuska73 ja som vcera dopiekla dcere k narodkam uplne prvu potahovu tortu .... teda som zaciatocnik a podarila sa mi super.. pouzila som hmotu White Icing .. da sa kupit 1 kg - 7 e. Uplne super sa s nou robi
10. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak se holka drž, se mi při narkóze zdálo, že zdobím perníčky a bylo mi fajn :grinning: :wink: ani se mi nechtělo vstávat, já už mám asi deformaci :grinning:
10. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
babyyy..tak ale co si zas na mna vymysleli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

toto snad jedine malovat...ale ukecaaavam na jedlu oplatku...hadam sa daju zlomit, lebo inak ma poraziiiii :grinning:
ale zas supeeer zakazka...ze jedna 5 kilova bazen...a druha 4 kilova pripadne aj viac...s tymto logom :wink: pre 50 deti :sunglasses:
10. nov 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvedava17p a robila som poschodovu ...spodne poschodie biele .. ruzove pruzky a vrchne poschodie ruzove a biele kolieska a navrch hello kitty .. z toho kila sa mi troska zvysilo
10. nov 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to zmákneš levou zadní, a když tak přeci fotoshop,nee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. nov 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci no ze vaaahas moja :grinning: :grinning: :grinning: na betoooon :grinning:
10. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci ahojky zpet, pekne odpocivej a kdyby mel manzel chvilku, muze skocit uklidit i k nam. :wink:
10. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok