Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
10. nov 2012

@vecernicci myslela jsem na tebe, odpočívej a uzdrav se brzy. 😉

pristela
10. nov 2012

@sisix andelicka ja netusim , este som tu krabicu ani len neotvorila 😀

dm1
10. nov 2012

@janulkamartinko jasne ze mozes a dakujem 🙂

pralinka25
10. nov 2012

@racik pochval sa foteckou

vecernicci
10. nov 2012

@sisix 😀 😀 😀 neboj, to já si ho nechám doma, uklizeno není nikdy dost 😉
a odpočívám, ale už přemýšlím, že zítra budu zdobit perníkové kouličky, už mě lidi bombardujou objednávkama 😵

sisix
10. nov 2012

@pristela a az budes vedet, poradis 😀

sisix
10. nov 2012

@vecernicci ty peces na zakazku i cukrovi? Kdy zacinas pect? A jen tam mezi nama, nemas receptik na neco moooc dobreho, netradicniho? Kazdy rok zkousim neco noveho a letos me nic nenadchlo 🙂

mia114
10. nov 2012

ahojte
konecne torticky vsetky hotove, etse pre dve si pridu a zajtra mozem v klude robit malej osvau 🙂 na dvoch fotkach moja mala so svojou tortickou 🙂

lucula73
10. nov 2012

kočky ďakujem vám za všetky páčitká,veľmi sa z nich teším....... 🙂 🙂

a potrebovala by som trošku poradiť..aký krém sa hodí k banánom a aj mandarinkám? 😕 😕 som to ešte nerobila,takú čudnú kombináciu,nie?
vďaka.....

zvedava17p
10. nov 2012

@racik na akej stranke si tu hmotu kupovala?

zvedava17p
10. nov 2012

@racik ked si robila prvy krat, ake farby si pouzila a islo ti vsetko uplne

janula.h
10. nov 2012

@lucula73 skús čokokaramel 😉

dm1
10. nov 2012

@pristela ja mam mikro 😉 . Inak naaaaaaaaaaaaaaaadherne torticky si porobila a ta kytica ze waaaaaaaaau! moc sa mi pacia tie exoticke orchidejky ci ako sa to vola. vidim ze balicek bol pekne vyuzity 😀

jakelina
10. nov 2012

@lucula73 z mascarpone nebo pudinkový s bílou čokoládou 😉

dm1
10. nov 2012

@vecernicci ze pernicky zdobis ja odpadnem som zvedava co sa bude mne zdat 😀

dm1
10. nov 2012

@anibas aj ty ides pod noz? no pekne uz 3 sladke zienky pod nozom budeme 😝 . Kedy ides? ja vo stvrtok 😝

janula.h
10. nov 2012

@pipka očuj si nevidela minule ako robili vlny? v Baječných?? vieš krém a nožom to ponatierať a porobiť také ako vlny

pipka
10. nov 2012

@lucula73 aj cokopribinacik 🙂

pipka
10. nov 2012

@janula.h hej videla..ale oni nechcu krem na vrch...ale uz som dohodnuta...ze kludne mam dat oplatku, ze im je jedno, aspon vyskusaju zas nieco ine...tak mam po probleme 😎

pipka
10. nov 2012

kde objednavate tie jedle oplatky? 😕 a kolko to stoji? tam staci mailom poslat foto..a oni mi ju poslu domov? ...neznici sa to? 😅

pralinka25
10. nov 2012

@mia114 tie volaniky na tych dvoch tortickach si lepila uz na potiahnutu tortu? ci ako sa to vlastne robi?

janula.h
10. nov 2012

@pipka supeeeeeeeeeer 🙂

lucula73
10. nov 2012

@pipka a ako sa robí čokopribináčik? 😕

@jakelina mascarpone ma tiež napadol,....no musím sa ešte spýtať,či to má byť čokoládový alebo svetlý krém.........🙂

eliska22
10. nov 2012

@mia114 gratulujem dcérke k 4 rôčkom 🙂 krásnu tortičku si jej urobila 🙂 my zase zajtra s mm oslavujeme výročie svadby že už 12 😕 😕 ale tortu som nepiekla, po 12 rokoch stačí aj koláč 😀 😀 😀

racik
10. nov 2012

@pralinka25 zajtra bude oslava.. manzel pofoti .. sama som zvedava ako to bude vyzerat na foto, ale prvykrat som sama za seba spokojna .. a este ze som potahovanie robila od pol desiatej do 2.oo po polnoci ..

pipka
10. nov 2012

@lucula73 uuuplne tak isto ako klasicky pribinacik, len miesto vanilkoveho creme ole tam das cokoladovy Ole 😉

janula.h
10. nov 2012

@eliska22 po 12 rokoch mal upiecť manžel 😀

lucula73
10. nov 2012

@pipka no to ma nenapadlo...........a je dobrý ten krémik?či svetlý pribinák je lepší?

racik
10. nov 2012

@zvedava17p kupovala som u nas v MT v kamennom obchode .. vsetko mi radila kamoska, tak aj preto som spokojna,,. najprv som sa chystala robit s cukrikov v mikrovlnke ako som sa docitala ..lebo je to ovela lacnejsie .. ale myslim ze by to nebola dobra volba

pipka
10. nov 2012

@lucula73 u nas rovnako oblubeny ako svetly 😉 chuti uplne tak ako cokoladovy pribinak ked si kupis 😉