• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@dm1 dakujem, ved mozno to tak urobim ze nastriham noznickami, aj nad tym som uvazovala....nov ved hadam nieco premyslim poskusam ...inak kraaaasni ti mackovia tvoji, naozaj ako skutocni plysovi :wink:
11. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Já považuju bígly za hlupáčky... A i moji přátelé kynologové.. :wink:
11. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja som doteraz tiez mala lahke torty.. zmenila som korpus a hned sa vaha zvysila a zalezi od kremu a zdobenia..
11. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 ano , to je pravda , teraz peciem le ten cokokorpus , je strasne jemnunky , nadychany - lahucky tak asi preto , skusala som uz aj ine a tie sa mi tak nevydarili , boli take hutne ....plnku poväcsine robim jogurtovu alebo pribinak , tie mame najradsej, myslela som praveze ze tato bude tazsia , predsa tam ide vyse 1 maslo + velka coko ....hm a este aj ovocie.
11. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nech sa rucka rychlo zahoji :pensive: :wink: bohuzial od vcera mam cosi podobne ale chvala bohu od zapastia nahor :rolling_eyes: :confounded:
11. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak konecne s chrbtom ktory ako tak funguje,pridavam najnovsie torticky.Ta s Pingu bola na zelanie aj so znackou slepa ulica a najuzasnejsi zakaznici ktorych som za dva roky mala.Dakovala mi cez telefon mamina a dokonca aj maly oslavenec,bola taka nadsena a strasne zlata.Tak ma to nesmierne potesilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .No a teraz zehlit a zajtra popozeram co nove krasne pribudlo :wink:
11. nov 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
No este tie fotky :sweat_smile:
11. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
holky prosím, co si myslíte o tomhle, má to smysl, když mi sáčky věčně praskaj
http://eshop.tescoma.cz/peceni/naradi-a-pomucky-na-peceni/delicia/630536-cukrarska-zdobici-tuzka-delicia
11. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak to si vůbec nedovedu představit, já po odpoledních a večerech dodělávám práci, kterou nestihnu, když jsou kluci nemocní, jsou ve školce 2-3 dny a pak 2 týdny doma, jeden nebo druhý, mezitím i já nemocná, čtu, že ty taky - tak se brzy uzdrav!
11. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 teda nezávidím, chudě malé. Ať se brzo zahojí. :wink:
11. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 ................inspiracie z internetu a tu z MK ............................................. :wink: :slight_smile:
11. nov 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@niobe63 krasna torticka :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
11. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 nadherneeeee deturence a ich torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina winx to mulije muj kluk 6 let :grinning:
11. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina au, to muselo strasne bolet
11. nov 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina juuuuuuuj tak rýchlo sa uzdrav
11. nov 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix fakt, je to i pro kluky, asi se na to budu muset podívat, ať vím co to je za postavičky. :grinning: :grinning:
11. nov 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina oooch, Majka plne s tebou súcitím, je to nepríjemné mať boľavé ruky. Ja mám teraz dosť zhoršený ekzém na rukách, tak v tom nie si sama :frowning2:
11. nov 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina je to desna kravina ale malej to proste ma rad. :grinning: No celkove dnesni pohadky jsou desny :unamused:
11. nov 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babuľky, ja som taký nešťastný zemepán :frowning2: :frowning2: :frowning2: práve mi píše jedna baba, že potrebuje svadobnú tortu, tak som sa potešila ale moje potešenie netrvalo dlho, viete čo na ňu chce? Vraj rybu so závojom a rybu s cylindrom a lekná :confounded: mňa rachne. Tak vždy čakám na svadobnú tortu a potom taká požiadavka ... nič normálne :angry:
11. nov 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lamps a nechceš ju nahovoriť na niečo takéto? http://tortyodmamy.sme.sk/content/svadobne-zabky
11. nov 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienka ona chce ryby, lebo vraj mladomanželia sú obaja rybári, ale práve mi píše, že aj kvietkové sa jej páčia, tak uvidím
11. nov 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tak to teda nic moc, že ryby si nějak neumím představit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ja by som si aj vedela predstaviť, ale mne sa páčia také čisté elegantné svddobné torty. A vždy dostanem objednávku, kde sú od veci farby a celkovo výzdoba. Já neviem. Nech mi povedia, že to nechajú na mňa a ja sa budem môcť vyšantiť. Ale pravdou je, že od radosti by som ani nevedela ako tortu vyzdobiť :grinning: :grinning:
11. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps no niektoré z týchto rybiek nevyzerajú zle. mne to náhodou pripadne vtipné. Ja keby som mala mať tortu ladenú k môjmu svadobnému oznámeniu, tak by tam sedeli dve mačky :grinning:
https://www.google.sk/search?q=kissing+fish+wedding+cake+toppers&hl=sk&safe=off&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=PRCgULfJK4bhtQanr4GwAQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1192&bih=503
11. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienka to jsem i překvapená, fakt jsou některé nádherné. Ani bych to neřekla. :wink:
11. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamina1978 dakujem ste zlaté :slight_smile:
11. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienka ja nehovorím, že by to nebola pekná torta - s rybkami, ale ja by som rada robila takú ozajstnú svadobnú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aaaa dievčence aké je rozuzlenie tejto mojej debaty s danou osobou? Napísala som jej orientačnú cenu a už tortu nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lamps akoze vobec nechce, alebo taku nechce?
11. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no normálne vôbec nechce, si to predstav :grinning: :grinning: :grinning: alebo, že len postavičky vymodelovať. A to ja nerobím :wink:
11. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok