Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sarinka2007
12. nov 2012

ahojte zeny je tu nejaka cukrarka z pd,ktora by spravila pre moju minku minnie torticku?

aduskatt
12. nov 2012

baby, pouzivate zeesan a frutafill pri tortach?

eliska22
12. nov 2012

@bzucinka2 jéj tie stromčeky to je dobré, už viem čo urobím, keĎ mi ostane punčovina 😵

simasa
12. nov 2012

@eliska22
@muffinka8
Baby, mrzi ma, ze Vam torta nebola citit matovo, ale to znamena, ze je to len v tom sirupe, lebo aromu sme davali rovnaku a cokoladu som tiez pouzila tu lidlovu.

abriela
12. nov 2012

@blcha urcite vyskusaj coko mmf. Raz skusis a budes ju robit uz vzdy, napr. aj s bielou cokoladou 😉

eliska22
12. nov 2012

@simasa tiež si to myslím 😉 mrzieť ťa to nemusí, lebo sa celá torta zožrala a tí čo nejedli tvoju, čiže všetci veľmi chválili 🙂 len ja som vedela, že to nie je to, čo som jedla od teba 😉

mamina1978
12. nov 2012

@bzucinka2 Co to vidim ???? stromcekyyyyy, jej to tak potesi, ze moje inspracie su aj vyuzivane 😵 😵 😵 😵 😵
Tesiiiimm tesiiiim..........................su krasne 😵 😵 😵 😵

@eliska22 kuki do dvojky.....😉)

muffinka8
12. nov 2012

@simasa asi hej, ale šak nevadí 🙂
@luciahromadkova skúsim nájsť
@njonja no postp mi je jasný 😅 len ja nejem ani poťah z torty, navyše v torte je aj plnka a tak a muffin je len "suchý" tak mi to proste nejde spolu, že aj keď tie ozdôbky na tom muffine trocha stvrdnú ... no ale deťom je to asi jedno 😅

pralinka25
12. nov 2012

@muffinka8 jed bude pod tou potahovkou trochu masla s cukrom tak nestvrdnu. alebo urob cupcakes tam je to cesto trosku ine menej suche

luciahromadkova
12. nov 2012

@muffinka8 dakujem pekne, si mi moc pomohla 😉

jovanka81
12. nov 2012

ahojte dievcata, mam velku dilemu a prosim o radu......piekla som kamoske tortu, vzala som si len za ingrediencie, co som nakupila a za potahovku co bolo cca 20€ , mala velky uspech a aj jej pribuzni o nu maju zaujem, samozrejme za normlanu cenu , nie ako pr eznamu, coz je moja dilema.....aku cenu pytate za kilo tortzy? pripadne kolko by som si mala pytat za tortu 3,5 kg, tvarohova plnka s lesnym ovocim, potahovana, zdobena...pridam aj foto a budem stastna za kazdu vasu inormaciu, nechcem robim charitu, ale ani vyziet ako nenazrana amaterska pekarka, xixixi

bzucinka2
12. nov 2012

@mamina1978 dakujem, to som brala na stretko do Surian, babam sa pacili, len na ten kokos sa velmi zle davaju tie lentilky 🙂 a mne sa tak pacili, ze som ich chcela vyskusat 🙂
dakujem za napad 🙂

zuul
12. nov 2012

dievcata prosim vas hladam strapaty kvietok co robievate na torty, z akej formicky prosim? dakujem. velmi.

pristela
12. nov 2012

žienka , prosím vas má Mary Kay nejaky kvet , alebo mozem dat akykolvek a nemaju ziaden firemny abo tak ?

anibas
12. nov 2012

@muffinka8 tá torty od @simasa voňala čokoládovo a až pri zjedení - tá posledná chuť na jazyku bola pepermintová 😉 😉

jakelina
12. nov 2012

@jovanka81 35 euro

zdenallicka
12. nov 2012

@pristela Vyber si, objevují se tam tři..:D

pristela
12. nov 2012

@zdenallicka dakujem ti žubrienočka moja másličková 😵

jenie123
12. nov 2012

@jovanka81 35€

mia1111
12. nov 2012

žienky moje milené, prečítala som posledných 10strán, už týždeň pracujem, takže zlaté časy na rodičovskej dovolenke skončili 😅 ... nestíham vás prebehnúť každý deň, tak hádam dnes dočítam zvyšok. Ale musím zasa pochváliť, naozaj nááááádherné tortičky ste popridávali 😉 😵 😵 😵 😵

njonja
12. nov 2012

@muffinka8 vies co, tak suche to zase nie je. Jednak si treba vybrat recept na "vlhky" muffin - taky s bananaom alebo jablkom a tak..a potom, deti to miluju. Ak si maju vybrat medzi ozdobenym muffinom a ozdobenou tortou priamo na oslave si VZDY vyberu muffin a torta ostane nedotknuta🙂 a daju si aj pridavok, tak im to asi nevadi🙂

pipka
12. nov 2012

sladulinke babulky pomooooc.....nemate plííís ulozene nejake zaujimave inspiracie na torticku s autickom? nemusi byt akurat McQueen..ale moze 😉
ja uz idem robit tretiu taku tortu..a uz nechcem aby boli vsetky na jedno kopyto 😅 tak ak mate nejake fotecky, hodte mi sem prosiiiim 😉

nika1985
12. nov 2012

ahojte babule ja vas zas nestihnem docitat mala je uz 2tyzdne chora potrebovala by som poradit idem robit 3D auto moc sa mi do toho nechce ale je to ako darcek pre moju super blaznivu tetu 33 rocnu chce bmw x6 uz som nasla ako spravit podstavec aby bolo auto vo vzduchu aj nejake fotecky ako obrezat korpusy a tak. Neviete mi poradit bude stacit 2x plnene a potom to hore iba 1x chce rafaelo s mandarinkami.A este pozerala som ze sa to postavi na ten podstavec a potom sa to potahuje tak ze sa to dole troska zacisti aby nebolo vidno a vyzeralo ze je cele obalene alebo ako? dakujem

eliska22
12. nov 2012

@jovanka81 určite 35 eur 😉

muffinka8
12. nov 2012

@njonja veď hej 🙂 inak by ste to nepiekli keby to nechutilo ... ja som už kopec receptov na Cupcake a aj muffiny vyskúšala, a zatiaľ vyhrávajú čučoriedkové muffiny ... tak som zvedavá na aký recept ešte natrafím.

karaa
12. nov 2012

@simasa ale priznala Silvi, akurat si tam vzdy vtedy asi nebola, ked som sa s niekym o tom rozpravala 🙂

@aduskatt na tej tvojej milej susedke a jej napade s vtakom som sa taaaak zabavila..... ja neviem, co by som robila, keby sa mi nieco take stalo 😀

racik
12. nov 2012

@zvedava17p cesto klasicka piskota .. robila som jeden plat z 1 vajca a urobila 6 svetlych a 6 tmavych platov, plnka bola sanqvikova a cesto kde som ju davala trocha som pokvapkala sanqvikom a druha plnka taka ako ide do medovych kolacov a na cesto pod som davala dzem ... cela torta bola osviezujuca, ten sanqvik tomu urobil super chut

mamina1978
12. nov 2012

@pipka .........................inspiracie z internetu a tu z MK.................................... 😉 🙂