Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
14. nov 2012

@vlada111 sak daaaam, uz som nasla v tortomanii maju za dobru cenu 😉

pipka
14. nov 2012

@dm1 moooc budeme na teba mysliet, drz saaaaa 😵 😵 😵

mayka
14. nov 2012

babulky potrebovala by som predlohu na hlavu kona ktoru by som vykrojila z potahovky. Nieco taketo myslim. http://tortyodmamy.sme.sk/zvieratka/konikova-6#...

Dakujeeem

aduskatt
14. nov 2012

@mayka si vytlac ten obrazok, vytlac, vystrihni a rez🙂

rachel36a
14. nov 2012

@1zaza a aký smartflex- floral alebo welvet... ďakujem

zdenallicka
14. nov 2012

@jakelina Jj, cukrárna je dobrá volba.. nebo koupím tu bonbošku..:D

mrka2
14. nov 2012

@jakelina no ked pozeram tie vase letaky s cenami,tak mi je na plakanie... ☹ super mate ceny... mlieko 10 korun... to sa mne moze akurat tak snivat 🙄 🙄

mariann2
14. nov 2012

@dm1 drž sa, nech si skoro fit

gumkacka1
14. nov 2012

babulky, poradite mi nejaku super cokoladovu plnku, ktoru ste uz skusali a bola vyborna? dakujeeeem 🙂

aduskatt
14. nov 2012

@gumkacka1 parizska slahacka🙂

jakelina
14. nov 2012

@mrka2 je fakt, že je tady levněji než u vás, ale jak co možná. Já když je něco v akci, tak koupím i deset kusů, podle trvanlivosti a u nás se všechno rychle sní, balík mléka máme na týden, ani ne. 😀 😀 😀

1zaza
14. nov 2012

@rachel36a ja používam iba velvet, je to celkom v pohode

rachel36a
14. nov 2012

@1zaza ďakujem, skúsim, sdnáď sa mi to budde dariť, a ešte aj figúrky mám teraz robiť pre synovca, tak som zvedavá

1zaza
14. nov 2012

@rachel36a držím päste, nech sa darí 🙂

ajka82
14. nov 2012

baby prosim...mramorak bez PDP sa mi este nepodarilo robit...teraz ma premieru... nebudem ho musiet piect znova? 🙄 😅 som zistila ako spratavala po sebe veci vsetky ☹

lamps
14. nov 2012

@ajka82 no výsledok daj vedieť, ja som ho už raz piekla bez cukru, mm sa podujal, že ho zje, vraj je ho škoda vyhodiť, veď je krásny nadýchaný, ale keď ho okoštoval rýchlo zmenil názor 😀 😀 😀 a korpus skončil v koši

gumkacka1
14. nov 2012

este potrebujem jednu radu. robil uz niekto jazvecika? nenasla som na nete ziadny postup, mate niekto skusenosti? 😉

ajka82
14. nov 2012

@lamps nooo. klasicka piskota bez PDP v pohode...ale toto neviem...vyzera zatial fajn v miskach a vo forme sa mi nadul nejaky kopec tak neviem ci do neho pichnut 😅 😕 ... keby viem ze nebude dobry by som este rychlo mixla kym mi baby zaspia novy... inak si budem musiet improvizovat zajtra ak nebude vyhovovat 🤐 a este utekat kupit vajcia...

anicka87
14. nov 2012

kocky nestiham to vsetko precitat, tak by ste mi mohli niektora napisat recept na pribinacikovu plnku? a ake ovocie a cesto sa k nej najviac hodi? dakujem vam moc 😉 🙂

vlada111
14. nov 2012

@dm1 júúúj Danka, drž sa.

aduskatt
14. nov 2012

@anicka87 google, heslo pribinačková plnka 0,29 sekundy 9 odkazov............a inak, 500 smotana,500 tvaroh, cukor a 2 creme ole, moze ist aj jedna kysla smotana vyslahat...ovocie akekolvek ti len chuti a cesto tiez🙂 dobru chut........

anicka87
14. nov 2012

@aduskatt dakujem, kukala som ale nasla som ich viac a chcem overeny od skusenych, nakolko ja moc nepeciem

aduskatt
14. nov 2012

@anicka87 vacsina odkazov tam je prave z tejto temy, ale ten, co som ti napisala je overeny🙂 tak dobru chut🙂

pipka
14. nov 2012

@ajka82 sa ti dnes dari? 😅

pipka
14. nov 2012

@jakelina tak moja nas je o dvoch menej a u nas karton mlieka na tyzden 😅 😝 ..to je hroza ake ja tu mam kobylky 😀 😝 🙄

jakelina
14. nov 2012

@pipka já jednoho kojím, tak ten naštěstí mléko nepije 😀 😀

pipka
14. nov 2012

@jakelina no ale jak ty usetris 😀 😀

jakelina
14. nov 2012

@pipka 😀 😀 😀

ajka82
14. nov 2012

@pipka nooo.... uz od rana 🙄 co sme leteli do skolky, bo sme zaspali 😝 kedze som zaspala o 3 😅 teda ja som spala a deti sa uz hrali v izbe 😝 poobede vsetko co som urobila som aj rozobrala 😒 este musim dnec zmaknut 4 figurky 🤐

jakelina
14. nov 2012

@ajka82 den blbec co 😝