• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Baby HEEEEEEELP !!!!!!! potrebujem zbijacku ? ako vydolujem smartflex z toho Kybla !!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry: ...dnes mi dosiel a je to ako beton :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mima1311 Je v igelitu, ne? Tak vytahni, kousek odkroj a prohrej v ruce, hned povoli. Taky me to napoprve vydesilo, ale stacilo prohnist a byl super, byla jsem nadsena, jak kasne se s nim pak delalo. Drzim palce. :slight_smile:
15. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 otvor kyblik, otoc ho dole hubou, zatlac na dno a ono to vypadne:slight_smile:
15. nov 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pototo čo sa len dalo :grinning: ale akože som rada že som ju vobec dokončila...plnka čoko+banany 4,5kg
15. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@cabalkova no ja taketo nieco mam poprve :grinning: ja som doteraz len mmf , no ano v sacku ,pokusim sa a dam vediet :grinning:
@aduskatt myslis ze vydrzi ? ja som vyssia vahova skupina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vyskusam :wink: a DAKUJEM kocky za rady , ak by nepomohlo , som tu zas :grinning:
15. nov 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ale jasne:slight_smile: vydrzi:slight_smile:
15. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ...jaaaj musim sa smiat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze torta so zabkami a ked to otvoris a tam ta starenka v pasikavom tricku s tortou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je akeee mileee...ze zabka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to nie je torta so zabkou..ale zabka s tortou..lebo babka s tortou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima1311 ja ho otacam na zemi hore dnom a normalne si na to stupnem...a to krasne vypadne :grinning:
a tiez teda nie som ziadna lahka zena :sweat_smile: :grinning:
15. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt no - no ...uvidime :grinning: :wink:
@pipka pipuska moja , podla tvojej foto , som ja este aspon krat 2 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:zabijem sa ked mi chuti :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela děkuji!! :wink:
15. nov 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja som dnes po kybliku skakala, bo to neslo von ani za ten ony :sweat_smile: :grinning: ale zas, kto ma videl, tak vie :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dekuji moc za vsechny pochvaly a libitka :slight_smile: Jste zlate, hrozne me to potesilo :slight_smile:
15. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 no naaahodou ty na tvojej foto vyzeras uuuzasne..a ten uuuusmev od ucha k uchu :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no ved to mi je jasne , drobulienka z teba , myslim teda ze mne bude stacit aj zatlacit :grinning: , uvidiiiim , cakam kym krpos zaspi a skusim ...
@pipka ze ? :grinning: baba krv a mlieko - cervene vystipane lica a ten usmev , co ti poviem - cvakli ma rovno vtedy ked mi nabehlo porodne :grinning: :grinning: :grinning: a je nas tu tusim takych radostnejsich viac :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Baby ????? dobre je :dizzy_face: ---- uz je VON :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit, kolik asi marcipánu na váhu bude stačit na potáhnutí obyč nepatrového kulatého dortu z formy průměr 26cm? Jen na potažení bez jakýchkoli ozdob. Děkuji moc.
15. nov 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
15. nov 2012 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 :grinning: som si myslela, že nič horšie ako otvárať kýblik s PDT špeciál nie je.. až kým mi neprišiel smartflex a nemohla som ho vybrať :grinning: bola u nás mama, ja som ťahala sáčok, ona držala kýblik.. no hotová komédia :grinning: minule mi kamoška asistovala.. ale už som múdrejšia, nabudúce poskáčem :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wera.g netreba skakat, to rukou normal vytlacis z kyblika prevrateneho hore dnom:slight_smile:
15. nov 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :slight_smile:))) ďakujem za tip :wink: lebo už zo 3x sme sa takto naťahovali s tým kýblikom, na toto by mali dávať inštruktáž :grinning:
15. nov 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ako radi
@aduskatt fakt staci poriadne pozatlacat ....ti ale poviem ze ked som to otvorila , mi skoro oci vypadli :astonished: ze co toooooo :grinning: , tiez som sacok tahala , no slo to napocudovanie celkom OK , aj ked som to ja teda dala na zem ,, na podlozku ,, a pätou som pridupla niekolko x a naraz ,, chlup,, a bolo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...
Zajtra ma caka premiera vo vydolovani zo sacka a zafarbeni , si to neviem predstavit , vsak je to tuhe , ako to rozpracujem , dnes uz som KO , idem do pelechu .... :dizzy_face:
15. nov 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak můj páv.. docela má uspěch přitom to nebylo tak extra pracné
15. nov 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@kacenika moc pekne aj ja som ukladala az tri
15. nov 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ja som to skúšala minulý týždeň-zaberačka vytiahnuť to von :grinning: ale inak veľmi dobre sa s hmotou pracuje :grinning:
16. nov 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela školí tam Alena Lambertová Slabá a Lucia Švajdová
16. nov 2012 o 01:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 a vies, ze som si aj myslela ? :grinning:
16. nov 2012 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........ja sa vas chcem zienky popýtat....o tortach neviem nic :unamused: ale, chcem sa naucit piet ich, neviem kde zacat, co pokupit, postupy a tak...je tu vela inspiracii, linkou a torty su krasne, ale ja potrebujem presný postup ako zacat a co k tomu, neviete poradit neaku dobru stranku ak vobec nieco take existuje? ja googlim a nic k veci.....dakujem
16. nov 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manittu poradit ti viem :slight_smile: zacat citat tuto diskusiu od prvej strany :slight_smile: najdes tu vstko, od postupov, cez navod ako urobit hmotu, resp. kupit, ake kremy su super, proste vsetko :slight_smile:
a aj na strankach www.tortysnov.sk alebo www.tortyodmamy.sk
drzim palce, ak nieco pytaj sa :slight_smile:
16. nov 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka :D ok, skusim to :D dakujem aj za stranky :slight_smile:
16. nov 2012 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok