• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@lucula73 já mám tu srdcovou nastavitelnou a je super, nezabare ti tolik místa jako tři různý formy srdce :wink: :slight_smile:
16. nov 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pridávam moju práve dokončenú tortušu pre 90-ročnú tetu a bežím do školy pre Terezku. Torta vyzerá na foto akási hrbatá, ale v skutočnosti taká nie je :angry:
16. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
16. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja keby som už nemala všetky 3 srdcia kúpené, tak si tiež kúpim nastaviteľnú
16. nov 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam moju notebookovú baba chcela noťas,ale som ju odmietla ,že nestíham popri robote že nanajvýš zatvorený na torte tak súhlasila :slight_smile:
16. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mariann2 ten stencils je na tom dortu krásný. Oba dorty super. :wink:
16. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky , ke peciete mufinky , tak ich peciete v normalnych kosickoch papierovych ? :confused: co sa predavaju v papiernictve - take napr, kde sa davaju cukrovinky na Vianoce - kokosove gulky - len väcsie ? , ci su to dake speci ....a staci dat jeden ci radsej dva spolu a plni sa do 3/4 te ? Mam chut vyskusat :slight_smile:
16. nov 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 já si koupila v lidlu plech formu na muffinky a do toho naskládám papírové košíčky, krásně tam pasují a plním asi do dvou třetin :wink:
16. nov 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tu formu mam aj ja , ale je dost velka , teda tie otvory , tie kosicky su klasika papierove , ano ? som myslela ze ci ich mozem len tak na plechu piect - ci je to nedobry napad ?
16. nov 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 já mám ty větší papírový košíčky, ty tam pasujou akorát a pekla jsem je i jen v těch košíčkách, ale mně moc nedržely tvar, asi by se jich muselo nechat třeba dva tři v sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tortičky krááááásne :slight_smile:))))))) a vieš kde som bola včera ? u vás v Kežmarku na školení na UPSVR :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h perfektný noťas !!!!!!!!!!!
16. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásna tortička a ružičky fantastické :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj mne treba robiť kvety , ale sa mi nechcéééé :angry: :angry:
16. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ma neštvi, čo si necinkla, že by som ťa prišla pozrieť. alebo ty mňa
16. nov 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima595 teraz by mi vyhovovalo pracovať na 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 my sme tam boli od 9:00 do 13:00 a sme utekali preč
a určite si piekla, tak som ťa nechcela odťahovať od kuchynskej linky - viem, že štvrtky sú náročné :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
16. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jasné, že som piekla, ale chvíľku by som si našla a prečo v Kežmarku, kde ste sa školili?
16. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby pustam sa do svojej druhej torty mohli by ste mi poradit, ci si mozem korpus piect den vopred ak ano ako ho skladovat? chcem robit cokoladovy a este jedna vec mozem si den dopredu aj prichystat figurky a nafarbit smartflex dik ak mi smart flex ostane moze sa tiez dlhodobejsie skladovat?
16. nov 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako smartflex mozes v kybliku skladovat do dna spotreby, fugurky mozes robit dopredu, aj korpus....korpus mozes skladovat zabaleny vo folii napr.
16. nov 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako na vsetko je odpoved ANO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , korpus po vychladnuti normalne do mikrotenu zabal , aby neoschol , figurky mozes aj dlhsie mat vopred pripravene a skladovat tiez , mal by vydrzat dovtedy pokial ma zarucnu dopbu , uschovat zase v sacku bez pristupu vzduchu a niekde uzatvoreny ...
16. nov 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cim si cistite ruky z geloviek ? :slight_smile: ci budem chodit ako vajicko vyfarbena este dlho :grinning: :grinning: :grinning: som pouzivala doteraz mmf a praskove a bola som cista , tu mi uz ruky hraju farbami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 tepla voda, mydlo:slight_smile:
16. nov 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt joooj to uz absolvovane na niekolko x a zatim drziiii , snad do vecera pri xy tom umyti to zleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujm baby za extremne rychlu odpoved, uz vcera som si tie figurky mohla spravit som mala kopec casu
16. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial spravene...musim sa najest a mozem pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doplname zbierku husenic :grinning: a kotlik skoro 4kg
16. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@lamps máš krásné růže, prosím tě, připadne mi to, že je necháváš ty spodní lístky uschnout a pak je jednotlivě lepíš?
16. nov 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 to prejde po par dnoch...mne sa najviac drzi cierna a cervena na rukach...max 3 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps nie si sama komu foti hrby na tortach :rolling_eyes:
16. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a prosim ako dlho peciette ten korpus cokoladovy?nechcem aby mi splasol
16. nov 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a jak se cítíš? Máš někne uložen recept na ty perníčky? Měla bych začít...ale nic se mi nechce, vánoce na krku a já ani jeden dárek:slight_smile: jsem zase nakřaplá.dort peču až příští týden, tak jsem ráda.... :wink:
16. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok